Şimdi Ara

AVEA 1200 DK HY+1000 SMS HY+2GB İNTERNET = 27 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA ŞAKA DEОžİL GERÇEK BİR TARİFE

VE BUGÜN ÇIKAN BİR TARİFE SICAK SICAK AKTARIYIM HEMEN SİZLERE..

ARKADAŞIM BEYLİKDÜZÜ MEDİMARKT AVEA'DA ÇALIŞMAKTA VE BU TARİFEYİ BANA SÖYLEDİ BENDE SİZLERİNDE HABERİ OLMASI İÇİN HEMEN PAYLAŞMAK İSTEDİM..

TARİFE İÇERİĞžÂžİ İSE ŞÖYLE ;

*2000 DAKİKA TARİFE İÇİ,
    *1200 DAKİKA HERYÖNE,
    *1000 SMS HERYÖNE,
    *2 GB İNTERNET,

" FATURASIZ "

SADECE 27 TL

ARKADAŞLAR YANLIZ ŞUNU HATIRLATMAK İSTİYORUM ARKADAŞIM AVEA'NIN GENEL MÜDÜRLÜK NOKTASINDA ÇALIŞIYOR.YANİ TARİFELER ONLARDA DAHA ÇABUK ÇIKIYOR VE DAKİKA OLARAK DAHA FAZLA VERİLİYOR.YANİ BU TARİFE ŞU AN BAYİLERDE YOK KESİNLİKLE BAYİLERE BAKMAYIN BAYİLERDE İSE 1000 DK OLARAK SATIŞA ÇIKICAKMIŞ.BU TARİFE NUMARA TAŞIMADA SADECE GEÇERLİ YENİ HATTA İSE 1000 DK OLARAK VERİLİYORMUŞ.TARİFE BUGÜN ÇIKAN BİR TARİFE BİLGİNİZ OLSUN :)

ARKADAŞLAR NUMARA TAŞIMAYI DÜŞÜNÜYOSANIZ HİÇ KAÇIRMAYIN...

GEREKLİ TÜM BİLGİLERİ ARKADAŞIN TELEFONUNU VERİCEM ARAYIP SORABİLİRSİNİZ HER TÜRLÜ YARDIMCI OLACAKDIR SİZLERE..

AVCILAR BÜYÜKÇEKMECE ESENYURT BEYLİKDÜZÜ YAKIN YERDEKİ ARKADAŞLAR BEYLİKDÜZÜ MEDİAMARKT DAN GEÇİŞ YAPABİLİRLER EMRE BEY ORADA YARDIMCI OLACAKTIR..

MAİL:mediamarktistanbulbeylikduzu@aveaisortagim.com.tr

TEL NO:0507 968 98 31

• Avea gerçekten çok güzel tarifeler yapıyor ben 2GB her yöne 500 dk sms yok 35 lira ödüyorum Turkcell'de. Ama işte avea bizim evde çekmiyor bazen şehir merkezinde çekmiyor onun haricinde hastaneye gidiyorsun orada çekmiyor daga taşa pikniğe gidiyorsun orada çekmiyor 1.5 sene avea kullandim sinir stresten 5 sene yaşlandım o yüzden gecmiyorum ama tarifeleri çok güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarife guzelmis begendim yakin zamanda gecerim buna.

• Aynsı sadece genel mürlük noktası olduğu için 200 Dk fazla ve 2000 Dk taraftarlar arasında görüşme hediye ediyor :)
  • Woops gibi bir ayda birden fazla paketi alabiliyor muyuz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.