Şimdi Ara

Son dönemin sevilen servislerinden Dubblaj, Windows Phone platformuna da geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son dönemin sevilen servislerinden Dubblaj, Windows Phone platformuna da geldi

Son dönemde özellikle Facebook üzerinde sık sık karşımıza çıkan komik dublaj videolarının arkasında yer alan uygulama Dubblaj, iOS ve Android sonrası Windows Phone cihazlar için de yayınladı.

İçerisinde kayıtlı repliklere cihazların kameraları üzerinden kaydedilen videoların eklenmesi ile ortaya oldukça eğlenceli içerikler çıkartabilen Dubblaj,  diğer platformlarda olduğu gibi Windows Phone tarafından da basit bir arayüzle geliyor ve hazırlanan dublajları direkt olarak kendi içerisinden sosyal ağlara aktarabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan Dubblaj uygulamasına buradan ulaşabilir, hazırlanan ilginç sonuçları ise burada görebilirsiniz.

• Deneyelim bakalım nasıl bir şeymiş.

Edit:mağazaya daha önce iki dublaj uygulaması gelmiş.dumbsmash ve dubscratch.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 12 Şubat 2015; 19:22:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çabuk Gotham gelmeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya gotham bekleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben androidde hiç kullanmadım ve işleyişini hiç bilmiyorum açıkçası; fakat kafama takılan bir nokta var. Şimdi bu uygulama, çektiğimiz videoyu kendi serverları üzerinden mi instagram serverlarına yüklüyor? Eğer galeriye kaydedip sonradan instagrama yükleniyorsa wp'da bu nasıl olacak? Çünkü wp'daki orjinal uygulama da, 3. Parti instagram uygulamaları da videolara erişemiyor. Yani ben kullanırken öyleydi en azından. Bu konuda bir gelişme mi var?

Çekip başka platformlarda paylaşsınlar gibi bir düşünce de olabilir tabii. Ben bu yorumu konseptin meşhur olduğu platform instagram olduğu için yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 14 Şubat 2015; 4:37:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.