Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adamlar hergün bir teaser yayınlıyor. Dünde dediğim gibi tasarım şu ana kadar sızmadı. Tasarım sır gibi saklanıyor. ıszıntıların hepsi prototip cihazlar. Az kaldı eğer ekranı 5.3 ve üzeri bir ekran olursa ipadi ve 5s i satıp tek hibrit bir cihaza geçmeyi planlıyorum. İnşallah Samsung bu sefer hepimizi şaşırtacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu tekrar izleyince gözüme bir şey takıldı. Ekran görüntüsünde ki ifade gözü andırıyor. Retina tarayıcı olur mu dersiniz ? :)

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: M.M.G

Videoyu tekrar izleyince gözüme bir şey takıldı. Ekran görüntüsünde ki ifade gözü andırıyor. Retina tarayıcı olur mu dersiniz ? :)

Olabilir mantıklı.

• On yuzunde stereo hoparlor olacak haberleri var. Super Amoled ekran ve stereo hoparlor super olacaktir :) Batarya da yogun kullanimda 6-7 saat ekran suresi verse yaninda daha da gelismis hizli sarj ozelligi olsun. Guzel olurdu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu en yavaş modda oynatınca bir şeyler daha ortaya çıkıyor. Ama tek resimde tamamen ipucu vermiş gibiler (en sondaki görsel) :) Şimdi hepsini yüklüyorum sizlerde düşüncelerinizi söyleyin bakalım

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Videoyu en yavaş modda oynatınca bir şeyler daha ortaya çıkıyor. Ama tek resimde tamamen ipucu vermiş gibiler (en sondaki görsel) :) Şimdi hepsini yüklüyorum sizlerde düşüncelerinizi söyleyin bakalım

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

ince bir cihaz olacak kamera çıkıntısı olmayacak gibi tek kasa degistirilemez batarya,pil konusunda 2600 mah ama bu yenilenmis arayüz ve 14nm islemciyle hayli hayli götürü bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

On yuzunde stereo hoparlor olacak haberleri var. Super Amoled ekran ve stereo hoparlor super olacaktir :) Batarya da yogun kullanimda 6-7 saat ekran suresi verse yaninda daha da gelismis hizli sarj ozelligi olsun. Guzel olurdu :)

Aynen ön yüzde hoperlor olucak deniyo olursa şahane olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan3454 -- 21 Şubat 2015; 17:09:05 >
  • Aynen hocam ince olucak gibi. Samsung uzun süre sonra heycanlandırdı ne yalan söyleyeyim. Bekleyip görücez :)

@atakan3454
  • atakan3454 kullanıcısına yanıt
    Önyüze hoparlör oyarlarsa bir işe yaramaz.
    Biz telefon diye alıyoruz ipod diye değil.

Rakipleri ekranı büyütüp çerçeveyi küçültürken önyüze hoparlör koymak müşteri kaybetmektir veya hitap kesimini değiştirmektir.

İlla stero hop yapacaksa USB bağlantısının sağı/soluna koysun.
    Önyüzde hoparlör olursa ben s6 almam!
  • quote:

Aynen hocam ince olucak gibi. Samsung uzun süre sonra heycanlandırdı ne yalan söyleyeyim. Bekleyip görücez :)

@atakan3454

Bende ilk defa heyecanlıyım neyse ćok ta bir sey kalmadi 1 hafta falan

• quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

bu son fotodaki gibi alt ve ust kısımda boşluk olursa kendi adıma ben almam. xperia serisine nazire yapar gibi o bosluklar hiç yakışmamış.

O boşluklar S7 de daha büyük ekranlı olarak değerlendirilecektir tabi uzunluğu aynı olacak .

Kamerası da Note 4 ile aynı olacak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

Önyüze hoparlör oyarlarsa bir işe yaramaz.
    Biz telefon diye alıyoruz ipod diye değil.

Rakipleri ekranı büyütüp çerçeveyi küçültürken önyüze hoparlör koymak müşteri kaybetmektir veya hitap kesimini değiştirmektir.

İlla stero hop yapacaksa USB bağlantısının sağı/soluna koysun.
    Önyüzde hoparlör olursa ben s6 almam!

Microsoft Surface Pro 3 teki gibi gizli ama önde sırıtmayan çift hoparlör olursa beğenirsiniz ...
  • Baya cool
    Fiyat kaç olur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donsuz Asker

Baya cool
    Fiyat kaç olur acaba

Bizde fiyatı merak ediyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

bu son fotodaki gibi alt ve ust kısımda boşluk olursa kendi adıma ben almam. xperia serisine nazire yapar gibi o bosluklar hiç yakışmamış.

O boşluklar S7 de daha büyük ekranlı olarak değerlendirilecektir tabi uzunluğu aynı olacak .

Kamerası da Note 4 ile aynı olacak .

Note 4 teki kamera enfes zaten s6 dada daha iyi bir yazılım olur kesin bu cihazı çok merak ediyorum ya
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hoparlör koyacağız diye ekran kenarını genişletmesinler.
    LG telefonlarında ekran çevresi incecik şidi samsung hoparlör koyarsa doğal olarak alt/üst taraf hoparlör için genişleyecek. Ekran yerine kasa büyüyecek

Şuan S4 kullanıyorum üst taraf 6-7mm fazladan yer var alt tarafta d 4-5mm fazladan yer var.
  • bence galaxy s5 e metal giydirip sürecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

bence galaxy s5 e metal giydirip sürecekler

Yepyeni bir tasarım olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

Hoparlör koyacağız diye ekran kenarını genişletmesinler.
    LG telefonlarında ekran çevresi incecik şidi samsung hoparlör koyarsa doğal olarak alt/üst taraf hoparlör için genişleyecek. Ekran yerine kasa büyüyecek

Şuan S4 kullanıyorum üst taraf 6-7mm fazladan yer var alt tarafta d 4-5mm fazladan yer var.

Bahsettiğin şey şu :

Bu şekilde sol ve sağda var. Surface Pro 3 sahibi biri olarak çok beğendim. Aynı incelik S6 da veya herhangi bir telefonda kolaycana uyarlanabilir .

Bakacağız son hali nasıl olacak .

• M.M.G kullanıcısına yanıt
    Ilk resim G3u andirmiyor degil.

Bu sene i6s, G4 ve Note 5 disinda heyecanla bekledigim tek telefon. Galaxy Beta'yi da bekliyordum fakat devam etmeyecekmis seri diye duydum. Ha bir de S Edge var, bu sefer daha iyi bisey cikacak gibi. Bekleyip gorecegiz, haftaya pazartesi buyuk bulusma var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.