Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.685
Cevap
299
Favori
547.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Ayrıca vodafone a geçenlere altın tarifeleri var. 25 tl= 500 dk 1000 sms 2 GB

Bu faturalı mı oluyor?

Ayrıca geçiş için herhangi bir şart yahut taahhüt durumu var mıdır?

Teşekkür ederim

Geçiş için şart yok. Faturasız tarife.

Geçiş için neler yapmak gerekiyor?

Ben şu an AVEA kullanıyorum. Pahalı geliyor şahsen, o yüzden evde internet olmasından da ötürü minumum 2 GB internetli bir tarifeye geçmek istemekteyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu faturalı mı oluyor?

Teşekkür ederim

Ben şu an AVEA kullanıyorum. Pahalı geliyor şahsen, o yüzden evde internet olmasından da ötürü minumum 2 GB internetli bir tarifeye geçmek istemekteyim.

Hiç bir şey gerekmiyor. Sadece kimlik fotokopisi o kadar Kesilmiş kartı hemen alıyorsunuz, max 4 gün içinde de geçiş gerçekleşiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fırsat18 paketindeyim,daha önce kesilmiyordu,şimdi bu ay 2 defa telsiz kullanım ücreti kesildi,bu sorun sizde de oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

efsanefırsat 7000 hatalı mesaj dıyor kodu mu degıstı

EFSANE18 yaz 7000 e gönder
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunay34

mevcut vodafone abonesiyim 500 dk her yöne 1000 sms 1gb int. 23 tl ödüyorum acaba efsane18 için mesaj yollasam sürem bitincemi geçerim yoksa direk geçiş mi sağlar daha yeni yükledim nisan 15 gibi biticek süresi

Geçişin Anlık olacak Hakların Silinmeyecek istediğin zaman yeterli bakiye bulundurduğunda tarifen yenilenecek Tarife değişiminden sonra yeterli bakiye koşulu sağladığında tarifen yenilenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: biskrem42

Mega3 lü tarifesinden komple1000 geçtim mega3 lüde dakikalar çok çabuk bitiyor daha öncede faturalı 500 dk kullanıyodum ama yine dk kalıyordu...
    Bide komple deneyelim :)

Faturalı Hatlarda Ücretlendirme Peryodu 6 Sn de birdir Faturasız Hatlarda 60 Sn Bir kesilir Dolayısıyla 500 Dk Faturalıda 500 kısa Aramadan daha fazla yapabilirsiniz Ama Faturasızda Maximum 500 Kısa Arama yapılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSTFHKMT

Şu an komple1000 tarifesindeyim. İlk mesajı okudum ancak tam olarak bu telsiz kullanım ücretini ödememek için ne yapmamız gerekiyor?

Malesef Ancak ve Ancak Başka Bir Hattan Vodafona Geçiş yapmanız Gerekir GEÇİŞLERDE GEÇİŞ YAPILAN OPERATÖR YIL SONUNA KADAR TELSİZ KULLANIM ÜCRETİNİ ÖDÜYOR YADA FATURALI HATTAN FATURASIZ HATTA GEÇİŞ YAPILABİLİRSE SON FATURAYA YIL SONUNA KADAR OLAN TELSİZ ÜCRETİ YANSIR VE YIL SONUNA KADAR TELSİZ ÜCRETİ ALINMAZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemoglobin7

fırsat18 paketindeyim,daha önce kesilmiyordu,şimdi bu ay 2 defa telsiz kullanım ücreti kesildi,bu sorun sizde de oldu mu?

2014 Yılı içerisinde Vodafone taşıma yolu ile gelmişsindir Dolayısıyla yıl sonuna kadar operatör Telsiz ücreti ödemiştir Yılbaşından sonra telsiz ücreti alınmaya başlanılır
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu faturalı mı oluyor?

Teşekkür ederim

Taşıma Yolu kimlik fotokopisi ile en yakın Vodafone bayisine başvurarak EFSANE ALTIN 2 GB Tarifesine Geçip 25 TL Karşılığında 500 Dk 1000 Sms 2 Gb Net 25 TL Sonrasında ABONE yazıp 7506 ya gönderip Cep aran kampanyasına da katılabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu faturalı mı oluyor?

Teşekkür ederim

Taşıma Yolu kimlik fotokopisi ile en yakın Vodafone bayisine başvurarak EFSANE ALTIN 2 GB Tarifesine Geçip 25 TL Karşılığında 500 Dk 1000 Sms 2 Gb Net 25 TL Sonrasında ABONE yazıp 7506 ya gönderip Cep aran kampanyasına da katılabilirsiniz

Geçiş işlemleri takriben 4 gün sürmekteymiş. Yani ben 4 gün boyunca ulaşılamaz mı olacağım..?

Ayrıca bu Efsane Altın tarifesinin 25 TL olan fiyatına hariç başka bir fiyat yüklemesi var mıdır? (Telsiz vb. gibi...)

Cep Aran kampanyası için abone olun demişsiniz, ne içindi acaba?

Teşekkürler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlak47

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu faturalı mı oluyor?

Teşekkür ederim

Geçiş işlemleri takriben 4 gün sürmekteymiş. Yani ben 4 gün boyunca ulaşılamaz mı olacağım..?

Ayrıca bu Efsane Altın tarifesinin 25 TL olan fiyatına hariç başka bir fiyat yüklemesi var mıdır? (Telsiz vb. gibi...)

Cep Aran kampanyası için abone olun demişsiniz, ne içindi acaba?

Teşekkürler...

4 Gün Boyunca Mevcut olduğunuz operatörden şebeke alacaksınız size bilgilendirme mesajı gelecek şu tarihte şu saatte taşıma işleminiz gerçekleşecektir Anlık Olacaktır Şebeke Kesilme olmuyor Cep aran Farklı Bir operatörden Arandıkça 6 TL ye 10 Dakikada 1 50 Kr Hattınıza hediye olarak tanımlanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 26 Mart 2015; 10:47:25 >

• gencfırsat22 paketini halen alabilen varmı son gun 26 si diyordu
  • bozoklu66 kullanıcısına yanıt
    bu sabah denedik oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawkibo

quote:

Orijinalden alıntı: alperbal

mrblar bende red extra tarifesi kullanıyorum ve bunu değiştirmek istiyorum 1000 dk 1000 sms 2gb olan faturalı bir tarife var mı acaba fiyatı 30 tlyi geçmeyecek hmn geçebileceğim?

aveada var 27 liraydı galiba..vodafonda bildiğim kadarıyla yok

Esnaf tarifesi var arkadaşlar, bayiler referans olabiliyormuş; 31.3.15'e kadar 1000 dk 1000 sms 1 gb net 29 TL dediler.Taahhüt 6.4.15'te bitecek ama ileri tarihli yapacaklar galiba.Ben bunu düşünüyorum vodafone'da, bu tarifeden daha uygun tarife var mı?
  • selam arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? vodafone'dan turkcell'e geçiş yaptıktan sonra tekrar vodafone geçiş yapıldı. bu işlem 10-15 içinde yapıldı. böyle bir durum için vodafone'da yararlanabilecek bir kampanya var mı? minimum 2 gb net lazım. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesga

bu sabah denedik oldu.

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnterneti 2 GB olan en uygun faturasız tarife hangisi ? Mevcut vodafone kullanicisiyim 500 dk 1000 sms 1 GB 23 TL oduyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitkilavuz

İnterneti 2 GB olan en uygun faturasız tarife hangisi ? Mevcut vodafone kullanicisiyim 500 dk 1000 sms 1 GB 23 TL oduyorum.

Tarifenin İsmi Nedir ve Katılımı Nasıldır 500 Dk 1000 Sms 2 Gb İnternet Vodafone da 25 tl den aşağı yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: potansiyel suçlu

selam arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? vodafone'dan turkcell'e geçiş yaptıktan sonra tekrar vodafone geçiş yapıldı. bu işlem 10-15 içinde yapıldı. böyle bir durum için vodafone'da yararlanabilecek bir kampanya var mı? minimum 2 gb net lazım. yardımcı olursanız sevinirim.

EFSANE2 yaz 7000 e gönder 500 DK 1000 SMS 2 GB internet 25 TL Ardından ABONE yaz 7506 a gönder Cep aran Kampanyası için

Yada 26 Yaş Altı isen Şu Kampanyada var

http://www.vodafonefreezone.com/esnek-2GB-tarifesi

500 Dk 5000 SMS 2 GB İnternet 24 TL

+ 12-17 Yaş Arası Kullanıcı Tanımı Yaparsan 18 Lik Paket ten de faydalabilirsin ( Sistem Kabul Ederse Karşı Operatörde 90 Gün Bekleme Zorunluluğu yoksa )

http://www.vodafonefreezone.com/18likPaketFaturasiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 28 Mart 2015; 10:17:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

gencfırsat22 paketini halen alabilen varmı son gun 26 si diyordu

Devam Ediyor Sistem açığından Yada Kod Başkasına Gönderilmiş olup süre uzatılmış olabilir Vodafone Bu Herşey beklenir Yaş Sınırı Olmadan Sistem Kabul Ediyor
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.