Şimdi Ara

Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.685
Cevap
297
Favori
547.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IKILI22 'ye geçişi sağladım umarım bunada bir kılıf bulmazlar bilgilendirme için teşekkürler.
  • yaştan dolayı. bi de o yüzden kıllık yapmasın vodafone.
  • Dün gece değiştirdim ama bugün vodafone aramış, duymadım alamadım, hadi hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

ah şu konu keşke 1 hafta önce olsaydı. 26 yaşına girdim diye freezone dan şutladılar.

En ucuz tarife 44Lira diye Avea geçtim..
    Aveada çekmiyor..

25 yaşından küçük 1.derece akrabanızı kullanıcı olarak tanımlayıp kullanabiliyorsunuz. Ben bir hattımı 8 yaşındaki yeğenimi (abimin çocuğu) kullanıcı tanımlayıp faydalandım.

Nasil yapacagiz bu islemi? Tc kimlik no yeterli mi sadece?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 12 Şubat 2015; 14:12:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikili bin e geçtik, teşekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komple1000 tarifesine geçiş sağlanmıştır. teşekkürler.

• Bilgilendirme için teşekkür ederim dostum.

TARİFE: KOMPLE 1000 ( 26 YAŞ ALTI İÇİN )

Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 22 TL ( KOMPLE22 -> 7000 )

Geçiş yaptım, 26 yaşından büyüğüm ama inşallah kıllık yapmazlar

Kıllık yaparlarsa, haber veriririm tekrar hep beraber forumca çullanırız tepelerine.
  • Psman kullanıcısına yanıt
    Ben 46 kuruş ücretli olan 542 yi arayarak sadece TC kimlik no ile kullanıcı tanımladım. Galiba bayilerden de yapılabiliyor.
  • Vodafone Komple 1000 Tarifesinin içeriğini değiştiremez Yani Üçlü Avantaj gibi değildir Üçlü Avantaj için Müşteri temsilcisini aradığında yada self servisten baktığında 10/02/2015 tarihinden sonra 1000 dk Şebeke içi olarak güncellenilmiş müşterilerini mağdur ettiği için sadece bu aylık her yöne dakikaya çevirmiştir konuma dikkat ederseniz şirketin hatası değildi aslında sistemin hatasından kaynaklanıyordu

http://forum.donanimhaber.com/m_102682452/tm.htm
  • İnterneti 3-4 gb olan paket yok mu?

• TARİFE:MEGA ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ALTI İÇİN )
    Her Yöne 500 DK + 1000 SMS+2 GB: 25TL (MEGA3 -> 7000)

tarifesi varken

TARİFE: SUPER ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN )
    Her yöne 500 DK + 1000 SMS + 2 GB : 28 TL ( SUPER3 -> 7000 )

tarifesine geçmişiz. İkinci ayımı 20 dk. önce kontor yükleyerek aldım. İki ayda totalde 6 lira zarar ettik.

Bu arada herhalde bu tarifelerde paket bittikten sonra 5 gün içerisinde alınmazsa şutluyorlar. Resimdeki üsteki mesaja dikkat. Okumamıştım 5 dk. önceye kadar.
    Vodafonedan Gizli Tarifeler! (İlle de Vodafone kullanacağım diyenlere.)

• Ben de üçlü avantaj mağduru oldum ve hatta benim yüzümden 5 kişi daha. Daha önce yine benim telkinimle bu 5 kişi ve ben ikili bin tarifesine geçmiştik 22 tl'ye 1000 dk 1 gb'dı tarifemiz ama sms ve 20 tl için üçlü avantaja geçtik böle oldu. Artık kaybedecek bir şey kalmadı bir yandan bir kaç gün bu tarifede beklemeyi de düşündüm ama peşimden sürüklediğim 5 kişi daha vardı Komple 1000'i ilk ben denedim ve geçiş sağlanınca diğer kişilere de söyledim bakalım inşaallah bir aksilik çıkmaz.
  • Takip...

• quote:

Orijinalden alıntı: eurosim

Komple 1000 için Komple22'mi yazıyoruz?

Evet.

• 26 yaş üstü olup komple1000 e geçenler şuan için sıkıntı yok değil mi?
  • geçen gittim sordum vodafona 1000dk 1000sms 1gb böyle bi tarife yok dedi 25 lik tarifeyi söyledi
  • önlerden yerimizi alalım yinede biz

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNeZ

geçen gittim sordum vodafona 1000dk 1000sms 1gb böyle bi tarife yok dedi 25 lik tarifeyi söyledi

ne zaman bildiler ki onlar

• quote:

Orijinalden alıntı: arrtezyen

quote:

Orijinalden alıntı: RoNNeZ

geçen gittim sordum vodafona 1000dk 1000sms 1gb böyle bi tarife yok dedi 25 lik tarifeyi söyledi

ne zaman bildiler ki onlar

Ya var ya dun paket yapmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnsfgl

Ben de üçlü avantaj mağduru oldum ve hatta benim yüzümden 5 kişi daha. Daha önce yine benim telkinimle bu 5 kişi ve ben ikili bin tarifesine geçmiştik 22 tl'ye 1000 dk 1 gb'dı tarifemiz ama sms ve 20 tl için üçlü avantaja geçtik böle oldu. Artık kaybedecek bir şey kalmadı bir yandan bir kaç gün bu tarifede beklemeyi de düşündüm ama peşimden sürüklediğim 5 kişi daha vardı Komple 1000'i ilk ben denedim ve geçiş sağlanınca diğer kişilere de söyledim bakalım inşaallah bir aksilik çıkmaz.

+5
    Aynı bende sizin durumunuzdayım.
    5kişi olarak komple1000 e geçiş yaptık.
    Bakalım inşallah sorun olmaz...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.