Şimdi Ara

mp140 canon pixma yazicim var kartusum yok kaliteli baski icin ne almam gerek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 38 39 40 41 kartuslarini desteklior sanirim standartlari ney bilmiprumda ben kaliteli renkli baski yapicam standart kartuslarindan baska kullanma imkanim varmi? ne yapmam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• makavel1 kullanıcısına yanıt
    Amaç fotoğraf basmak ise bir çift yeni kartuşa 100 tl verene kadar 200-250 tl ye canon ip 7250 alın. dolabilen kartuş seti kullanarak ekonomik baskılar yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

Amaç fotoğraf basmak ise bir çift yeni kartuşa 100 tl verene kadar 200-250 tl ye canon ip 7250 alın. dolabilen kartuş seti kullanarak ekonomik baskılar yapabilirsiniz.

teşekkürler hocam yalnız çok fazla baskı yapmicam, sadece kaliteli olsun yeter 7250 ile bu elimdekinin arasında çok kalite farkı varmı?
    7250 ile basacağınız fotolar bir profesyoneli bile tatmin edecek kalitededir.
  • quote:

7250 ile basacağınız fotolar bir profesyoneli bile tatmin edecek kalitededir.

cok tesekkur ederim peki birde soyle sorsam size, 10 uzerinden puan verseniz 3 urunede mesela bir tane hp nin en ucuz urunu yani su en cok satilanlardan biri desek, bir tane mp140 bir tanede 7250 peki bunlara kac puan verirsiniz 10 en iyi

İlle uğraştıracaksınız :)
    2 kartuşlu canon 5 puan
    2 kartuşlu Hp'ler 4 puan
    5 kartuşlu Canon 8 puan (7250)
    6 kartuşlu canon 9 puan
  • quote:

İlle uğraştıracaksınız :)
    2 kartuşlu canon 5 puan
    2 kartuşlu Hp'ler 4 puan
    5 kartuşlu Canon 8 puan (7250)
    6 kartuşlu canon 9 puan

evet buldukmu bir yardim sever birakmiyoruz xd, peki hocam 2 sorum daha olucakk
    simdi bu 5 kartuslu canon neden 5 kartuslu, yani renklerin kartusu ayrildikca kalite artiyormu
    artiyormu.
    birde bir fotokobi alcam simdi onlu arkali bir kimlik tek seferde onlu arkali tasirmadan basabiloyormu ayni.hizada

• güncel hocam lütfen son sorumdu bunlar :)
  • hadi ama hocam son sorum bu
    canonlarda CMYK'ya ilave olarak ligt(photo) black, Epsonlarda ligth magenta ve ligth cyan kartuşlar fotoğrafta daha iyi sonuç almak için üretiliyor.
    12 kartuşlu foto yazıcıları bile var, maksat belli değil mi?

Canon 7250'de tarayıcı olmadığı içün kimlik fotokopisi sorusunu pas geçiyorum.
  • quote:

canonlarda CMYK'ya ilave olarak ligt(photo) black, Epsonlarda ligth magenta ve ligth cyan kartuşlar fotoğrafta daha iyi sonuç almak için üretiliyor.
    12 kartuşlu foto yazıcıları bile var, maksat belli değil mi?

Canon 7250'de tarayıcı olmadığı içün kimlik fotokopisi sorusunu pas geçiyorum.

ha pardon hocam ben 7250 de tarayıcı olmadığını atlamışım yalnız bana tarayıcılı bir yazıcı lazım ve aynen bu şekilde tek koymada arkalı önlü çekebilecek ve kartuşları dolabilir ve en önemliside güzel renkli çıkaran en iyi fiyat performans yazıcısını arıyorum yani kaliteden kastım şu pc den yada fotokobiden ne gördüyse aynısını çıkarabilecek yani en gerçekci peki şimdi hangisi öneriniz olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.