Şimdi Ara

Sony Xperia E4 resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
2.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Xperia E4 resmiyet kazandı

Sony'nin MWC 2015 fuarında Xperia Z4 ile birlikte tanıtmasını beklediğimiz giriş seviyesi yeni akıllı telefonu Xperia E4, elini biraz çabuk tuttu ve fuardan çok önce resmiyete kavuştu. 

Sony'nin yeni yıldaki ilk akıllı telefonu olma özelliğine de sahip olan Xperia E4, geçen Eylül ayında tanıtılan Xperia E3 modelinin devamı niteliğinde. Firmanın OmniBalance tasarım dilini devam ettiren modelde alüminyum güç tuşu ve paslanmaz çelik kamera halkası dikkat çekiyor. 

5 inçlik IPS ekranında 540x960 piksel çözünürlük sunan modele 4 adet Cortex-A7 çekirdekli 1.3GHz saat hızında çalışan MT6582 yongaseti eşlik ediyor. 1GB RAM ve 8GB artırılabilir hafızaya sahip olan modelde 5MP çözünürlüğünde arka kamera, 2MP çözünürlüğünde ön kamera, Android 4.4.4 KitKat sürümü ve çift SIM opsiyonu mevcut. 

2300mAh gücündeki bataryası Stamina ve Ultra Stamina modları ile desteklendiği için sınıfında iddialı bir kullanım süresi sunacağı tahmin ediliyor. Modeli bu ay içerisinde satışa çıkacak. Ancak fiyat bilgisi bulunmuyor.  

• 1 GB ram'den sonrasını okumadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resim temsili mi?!

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

1 GB ram'den sonrasını okumadım.

Aynen kardeşim komedi olacak gibi
  • a7 mi kalsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

resim temsili mi?!

Alt modeldeki cerceve orani boyleyse z4un daha iyi olmasi lazim. O zaman cidden guzel bi goruntu olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok tatlı lan

• Özelliklerine göre 500 tl bandında bir yer arıyor kendine.

• 5 inç 540x96... ve dikkat dağılır

• yeni ürün ve kitkat!!! sony nin tercihleri ilginç gercekten alır bide guncelleme bekleriz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

1 GB ram'den sonrasını okumadım.

Arkadaş giriş seviyesi telefon deyince aklınıza ne geliyor ? S810 SoC, 3GB RAM, QHD ekran ? Galaxy S5'ten daha çok 512MB RAM'li Galaxy Ace kullanan insan var piyasada, bütçeye göre telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat.cinar -- 10 Şubat 2015; 16:44:37 >
  • yıl olmuş 2015 mtk 6582 nedir ya s400 koysaydınız bari

• 540x960

• Giriş seviyesi için gayet yeterli bir donanıma sahip. Düşük fiyat bandında yer bulabileceğine inanıyorum.

• E serisinin 450 lirayı geçmediğini düşünürsek alınabilir duruyor.

• Çok şık tasarım olmuş, stamina olması başka bir artı. Ben çok beğendim.

• Abi nedir şu 2GB ram ve 1280x720 ekran çözünürlüğünün maliyeti ? cebimdeb verecem nerdeyse ya.
    1GB ram ne abi? gidin kutusundaki kartonun kalitesini düşürün, ne bileyim kullanma klavuzu vermeyin de artan paraylada 2gb ram koyun.

• güncelleme almaz büyük ihtimalle. o yüzden özelliği ne olursa olsun bir işe yaramaz.

• nası ya bişeye yaramaz nasıl bir kafadasınız

• 5 mp kamera yap sonra satmasını bekle. Sony sen bu kafayı değiş.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.