Şimdi Ara

Fatih Karadeniz Pidecisi [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Fatih Karadeniz Pidecisi [Tadım Notum ve Fotoğraflar]

www.fatihkaradenizpide.com

Arkadaşlar merhaba,

Yepyeni bir inceleme ile karşınızdayım.

Mekan çok güzel.

Sürekli dolu.

İçeri girince üst kata çıktım ama yukarı çıkarken herkes çıkamaz şişman bir insan ve yaşlılar zorlanır çünkü minareye çıkıyor gibi merdivenler.

Siparişler için 30 dakika beklemeyi göze alacaksınız.

Bir tane kapalı kıymalı yumurtalı bir tanede kavurmalı sipariş ettim.

Hamur hamurluktan ÇIKMIŞ tamamen KITIRLIKTAN oluşuyor.

Kıymalı pide ortalama bir lezzette geldi bana.

Kavurmalı pide TAM BİR FİYASKO ve para israfı.

Kupkuru bir et ve sadece kıtırdan oluşan bir bütün oluştuğu için ÇENEM KOPTU yerken.

Böyle olacağını bilseydim pişirirken pide içine 2 parça tereyağı atın derdim.

Bana göre PİDE BAN'ın yanında bile geçemez.

Kıymalı yumurtalı pide 17.5 lira, kavurmalı pide 25 lira + açık ayran = 46 LİRA

Eğer sadece çıtırdan hoşlanıyorsanız burada sadece kapalı kıymalı pide yiyin.

Ama son olarak şunu söylüyorum, yemek sonrası değerlendirme yaptım malesef BEREKETLİ değil.

Masadan kalkınca çok şükür doydum diyemiyorsunuz.

Hiç yemek yememiş gibi bir yere girip tekrardan yemek yiyebilir durumdasınız.

Ödeme sistemi çok kötü, aşağı kata kasa yanına geliyorsunuz patron sizin fişi arıyor onlarca fiş arasından,

LCD ekrandan hangi masada oturdunuz diye soruyor, gösterdim ondan sonra fişi buldu ve ödedim.

Aynı paraya bir sürü alternatif mevcut iken buraya bir daha gider miyim ?

HAYIR !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 12 Şubat 2015; 12:06:14 >

• İlk yorum herzamanki gibi benden güzel inceleme olmuş . Resmen fiyatlar abartı:(
  • Sadece adi olan bir yer pideleri vasatin da altinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav o yumurtayi nasil yiyorsunuz daha .pişmemiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekmeğin içini boşalt kavurmayı doldur kavurmalı pide diye yuttur

• Fiyatlar cok pahali. Bir zaman populer olmus ve sonra bosvermis belli ki iyI para kazanmis.46 tl ye 3 kisi kebap ziyafeti cekerdi.

• pide gibi değilde sopa gibi duruyor aynen o yumurta çiğ kalmış nasıl yedin onu öyle ııyyy midem kalktı resmi görünce
  • Hem Fatih Karadeniz Pidecisi'ne hem de Ümraniye'deki Lider Karadeniz Pide'ye gittim. Lider pide daha iyiydi. Ayrıca kıyma ve kavurma sevmediğimden özel peynirli pideden yerim her gittiğimde. Üstüne de yumurta alırım. O yumurta pişmemiş gözüküyor ama önce fırından pideyi çıkarıyorlar sonra üstüne yumurtayı kırıp 2 dakika daha fırına koyup çıkarıyorlar. Yumurta pidenin sıcaklığında pişiyor ve peynirli pideyle çok çok güzel oluyor bana göre. Bir de yanına çay. Öğlen giderim kahvaltı niyetine o gün bir daha bir şey yemem o kadar da tok tutuyor.
  • Oha fiyata bak
  • Kapalı pideyi nasıl yiyorsunuz sırf hamur bence ve yumuşak olması zordur her zaman sert olur fiyatlarıda yüksek zaten.
  • Kapalı pide servis edilmeden ewel,içine 3-5 gr. tereyağı koyup,aşağı yukarı gezdirip eritilmelidir...Pide daha yumuşak ve zelletli olacaktır.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.