Şimdi Ara

Whatsapp ve Facebook senkronize çalışabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Whatsapp ve Facebook senkronize çalışabilir

Whatsapp yazışmalarını bilgisayardan yapmamıza olanak sağlayan Whatsapp Web yaklaşık 1 ay önce kullanılma sunulmuştu. Bu kez ise alpha.whatsapp.com adresindeki değişiklik yeni iddiaları beraberinde getirdi.

Açılan sayfada Facebook bağlantısı dikkat çekerken linke tıkladığınızda Whatsapp SSO adındaki bir Facebook uygulaması için izin isteniyor. Facebook'da geliştirilen bir whatsapp uygulamasının ise iki platformun senkronize çalışabileceği fikrini akıllara getiriyor. Şimdilik yalnızca projeyi geliştiren çalışanların bağlanabildiği iddia edilen uygulamanın Facebook üzerinden iki platformun da kontrol edilmesine imkan sunması bekleniyor. Kullanıcıların aynı sayfadan Facebook ve Whatsapp mesajlarını ve bildirimlerini alarak bir arada görüntüleyebileceği iddia ediliyor.

Yeni özelliğin ne zaman açıklanacağı veya çıkarılacağı ise henüz belli değil. 

Berkan Sezer'in Whatsapp Web incelemesi için aşağıdaki fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Whatsapp ve Facebook senkronize çalışabilir

• İlk önce Facebook'u adam gibi optimize etsinler. Böyle ram sömüren bi uygulama görmedim, ram boş olunca 200 mb kadar kullanıyor.

• Öyle bir şey olur sa whatsappı siler, başka konuşma programlarına yönelirim. Google gibi bütün hesapları birleştirme işlerinden hoşlanmıyorum.

• Bırakın gelsin

• dun ve bugun, hıc kullanmama ragmen facebook telefonumda %60 pıl tuketımınde ekrandan bıle 5 kat daha fazla guc tuketnesıne karsılık hayatımdan cıkardım. adamı asosyal etmekten baska ıse yaramıyor. whatsapp konusunda da populerlıgı harıcınde kullanmamı saglayacak hıc bır artı ozellıgı yok. ınsanları anlamıyorum hangout gıbı bır uygulama varken neden bu mark a para kazandırma cabası Icındeler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mostramozic -- 9 Şubat 2015; 20:44:58 >
  • La ben Whatsapp'a o kadar para verdim,Facebook'a katlanamam yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Web uygulaması tırt. illaki telefonda da açık olacak ne anladık. Ayrıca güncelleme gelmese Android sürümü düşük olan cihazlarda qr kodunu taramiyordu. biraz viber dan örnek alsınlar. Sosyal ağlar ile işim olmaz. iyiki satın aldılar whatsapp ı bir yerden bir icat uydurmasalar olmaz.

• Olacağı oydu zaten. Bu yaza kadar çıkmış olur.
  • Aman bulaştırmasınlar Facebook virisünü güzelim whatsap'a.Whatsapp orjinal haliyle kalsın.

• İyi bir facebook optimizesi olursa neden olmasınki

• Ram i bu kadar sömürdükten sonra gerçekten bir anlamı kalmaz.
  • Sorunsuz bir sekilde cikarsinlar yeter

• İlla cıvıtıcaklar arkadaş
  • Apple iMessage ve FaceTime'ı diğer platformlar için bir uygulama olarak sunsa WhatsApp biter şahsi fikrim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle sade iyiydi ya
  • Böyle birleşmeli,senkronizeli şeyleri sevmiyorum.Sade uygulama en iyisi.

• aynen sade iyiydi

• ilk yapıldığı gibi kalsaydı web sürümü cart curt hiçbiri düzgün bi artı değil üstüne bi de böyle saçmalıklar çıkartıyolar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.