Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
211
Favori
409.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba seans ücreti 100 tldir. gelmek istediğiniz zaman randevu alın.. naturel estetik 0212 590 44 42 / 0 506 114 91 11
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

merhaba alınan bölgelerde tekrar çıkamayacağına garanti veriyoruz .eğer çıkma sözkonusu olursa hiçbir ücret talep etmeden bölgeye işlemi tekrarlama taahhütümüz mevcuttur. saygılar

bu taahhütü nasıl veriyorsunuz onu sormuştum? Herhangi bir prtorokol var mı yoksa, bişey olursa gel abi ben buradayım misali mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dederoid -- 1 Temmuz 2015; 0:50:01 >
  • dederoid kullanıcısına yanıt
    GELDİĞİNİZDE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SÖZLEŞMEMİZE EKLENİYOR "İĞNELİ İŞLEMİNDEN SONRA ALINAN BÖLGEDEKİ NÜKSLERDEN ÜCRET ALINMADAN İŞLEM YAPILIR " DİYE... BİR NÜSHASI DA SİZDE KALIYOR. SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

quote:

Orijinalden alıntı: mcgul

tekrar teşekkür ettim hocam verdiğin bilgiler için kullandıkça olumlu olumsuz yorumlarını iletirsen sevinirim takipteyim

Selamlar tekrardan,

yaklaşık 15 20 gün ara ile 3 seans falan philips lumea uyguladım.

En memnun kaldığım yer şu anda en dertli olduğum yerlerden olan sakal boyun birleşimi:)

Uzun süre oldu neredeyse sıfıra yakın oldu, sakal ile göğüs aram neredeyse birleşiyor mecburen tıraş ediyordum, şuanda temiz çok ince tüye dönüşenler var.

Gögüs göbek bölgemi azaltmak sırt omuz bölgemi temizlemek istiyordum. Burada yazan doktorun da erkeklerde tamamen yok etme pek mümkün dğeil % 60 başarı demişti, ona bakacağız tabiki hormonal vs. değişir ama ense bölgemde yaklaşık 3. seans sonunda % 40 50 arası azalma incelme kesin var. Gögüs ve sırt bölgemde ise % 30 - 40 larda diyebilirim.

2 seans daha yapınca 1 2 ay içinde daha iyi olacağı aşikar çünkü iyiye gidiyor.

Aam tabi bu bitti mi demek sanmıyorum, derdim gögüs bölgem azalsın sırt omuz da baya azalsın tüysüz olmak da istemiyorum ama halı gibi olmaktan kurtulmak istiyorum derdim bu. Çok kıllıyım yada kıllıydım diyeyim :)
    tıraşlı olduğu için şuanda net değil briaz uzayınca gene yazarım. ama iyi ki almışım makinayı diyorum.

Son durum nedir hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Kadir bey, kılların dökülmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Tüm süreci net ve objektif olarak forum üzerinden paylaşmaya devam edeceğim.

10 günün ardından göğüsümdeki kılların bir kısmı parmağımla çekince gelmeye başladılar. Çoğunluğu geliyor, bazıları gelmiyor. Kese işlemi yapabilir miyim? Yoksa 1 hafta daha beklemem mi lazım? Elimle kılları bu şekilde çeksem sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

Syn fenerliyizbizler kaş etrafı ve arasında lazer uygulama yapmıyorum çünkü başarısı az ve işin kötüsü uyuyan kıllarıda uyandırarak daha kötü oluyor bazen. Üstelik kaşa lazerle şekil vermek imkansız. İstenmeyen şekiller oluşabilir çok riskli. Bu nedenlerden ötürü bu bölgede en iyi tercih iğneli epilasyon. Onda seans sıklığı önemli değil. 3 veya 4 seansta %100 bitiyor ve ömürboyu garantili olarak işlem yapıyoruz. Yanak üstüne lazer yapılabilir ama şehir dışı hastalarımda lazer sıkıntı oluyor çünkü en az 6 seans gelmek gerekiyor. Başarısıda %70 ler civarında. Bu yüzden ara ara tek seanslarla kontrol altına almak gerekiyor. Benim tavsiyem oralarada iğneli yaparız 3~4 seansta tamamen bitiririz. Ömür boyu bir daha uğraşmazsın.

hocam önceki konularda denk geldim kaş ortası ve çevresi için şekillendirmeyi siz mi yapıyorsunuz yoksa biz mi şekillendirip gelicez
  • dedenet D kullanıcısına yanıt
    merhaba kaş ortası ve çevresi için iğneli epilasyon yaptıracaksanız ki zaten farklı bir uygulama yapmadığımı söylemiştim. iğneli epilasyon için kaşlarınız uzun iken gelmeniz gerekiyor . şekillendirmeyi de siz nasıl istediğiniz söylüyorsunuz bizde ona göre işlem yapıyoruz. saygıalr
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    sayın guitarman keseleme işlemi için 15 gün geçmesi gerekiyor 15. gün keselenmeyi öneriyoruz. gelenleri çekmenizde herhangi bir sakınca yoktur. saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Benim anlamadığım bir konu var etek kısımları yapılırken alette oynama (kalkma) olur onu nasıl halledeceksiniz cok merak ettim doğrusu bayan yapıyosa olur belki ama erkek olursa ıyk

yerlere yıkıldım resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: highgen

quote:

Benim anlamadığım bir konu var etek kısımları yapılırken alette oynama (kalkma) olur onu nasıl halledeceksiniz cok merak ettim doğrusu bayan yapıyosa olur belki ama erkek olursa ıyk

yerlere yıkıldım resmen

Eğer bu konuyu çok merak ediyorsan özelden sorarsın. Ciddi bir konuyu sulandırmanın, ergen muhabbetine çevirmenin anlamı yok.
  • Merhabalar ben de konuya dahil olmak istiyorum bastan sona okuma firsati ve imkani bulamadim sorularimin kusuruna bakmayin anladigim kadariyla epilasyon isinde en etkili ve kalici cozum igneli epilasyon ben de fazlasiyla killi bir insanim ozellikle omuz kollar baldirlar gogus komple epilasyon yaptirmak istiyorum tum vucuda igneliyi onerirmisiniz yoksa belirli bolgeler mi igneliye uygun ozellikle ellerim kollarim konusunda sikintiliyim parmaklarimin uzeri bile killi izzet yildizha gibi bu bolgelerde de uygulanabilir mi simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben de konuya dahil olmak istiyorum bastan sona okuma firsati ve imkani bulamadim sorularimin kusuruna bakmayin anladigim kadariyla epilasyon isinde en etkili ve kalici cozum igneli epilasyon ben de fazlasiyla killi bir insanim ozellikle omuz kollar baldirlar gogus komple epilasyon istiyorum tum vucuda igneliyi onerirmisiniz yoksa belirli bolgeler mi igneliye uygun ozellikle ellerim kollarim konusunda sikintiliyim parmaklarimin uzeri bile killi izzet yildizha gibi bu bolgelerde de uygulanabilir mi simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: highgen

quote:

yerlere yıkıldım resmen

• Aynı şekilde ben de bacak , el ve koldaki kıllardan şikayetçiyim . Benim de tüm forumu okuma imkanım olmadı . O yüzden benzeri sorulduysa mazur görün . Benim merak ettiğim bu bölgelere epilasyonla tamamen yok etmek yerine kılları azaltmak mümkün mü ? Bir de kalan kılların aşırı uzamasını engellemenin yolu var mı ? Sonuç olarak kısa ve az kıllı olmasını sağlayabiliyor musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogretmenx O kullanıcısına yanıt
    merhaba iğneli epilasyon kasık hariç tüm bölgelere uygulanabilir. işlem garantilidir. bir daha hayat boyu çıkmaz fakat oldukça maliyetli bir işlemdir. saat ücreti üzerinden değerlendirilir. forum üyelerine saat ücreti 150 tl dir. bölgenin yoğunluğuna göre bir saat sayısı söylenebilir. bunun için bölgeyi görmek gerekir. 0 506 114 91 11 nolu telefonun watshapp a foto gönderirseniz saat konusunda ortalama birşey söyleyebiliriz. lazerde ise %60-70 sonuç alırsınız kalanlar ise incelerek tüy haline dönüşür en az 10 seans gitmek gerekir bu sonuca ulaşabilmek için... sonra yılda bir yada altı ayda bir mutlaka tek seanslık atışlara gitmek gerekirki eski haline geri dönmesin. lazerle tammamen bitmesi erkeklerde malesef mümkün değildir. saygılar
  • senna7 S kullanıcısına yanıt
    merhaba azalma işlemi lazerle yapılablir ama tekrar eski haline dönebilir o nedenle aralıklı olarak gitmek gerekir. . iğneli ile azaltma yapmak daha doğrudur. çünkü daha kalıcıdır. bir daha eski haline dönmez. kılların uzamasını engelleyemeyiz eğer sıkıntınız kılların uzun olması ise bu genetik bir durumdur ve çözümü malesef yoktur..
    saygılar op.dr. kadir aksu
  • naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    lazerle kıl sarartma işlemi yapılıyormuş. siz de uyguluyor musunuz?

sararan kıllar ne kadar süre sarı kalıyor?
  • İğneli epilasyon biraz eski bir sistemdir

Lazer epilasyon daha yeni

Ayrıca İğneli de çok hijyenik ortam gerekli uygulayan kişi bilgili olmalı

Zaten iğne girip çıktığı için acı veriyor ve seans süresi uzun tek tek iğne sok elektrik vs can yanması

Biraz toplu iğne başı kadar kabarcıklar oluşabilir.

Erkeklerin kılları sert olur derler kadınlara göre yoğun ve siyahtır

Belki erkek vücut tipine göre tavsiye edilmiştir.

Araştırın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • opua O kullanıcısına yanıt
    malesef bizim böyle bir uygulamamız yok.. o nedenle nasıl sonuç alındığı konusunda da bilgi sahibi değilim malesef
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    sayın cihan iğneli eski bir sistem olmasına rağmen tavsiyemizin nedeni erkekte bitmeyi sağladığı içindir. lazer epilasyon işlemide yapmaktayız ama malesef erkekte lazerle bitiş oluşması mümkün değildir. iğneli ile ilgili hijyen , tecrübe ve acı konusunda söyledikleriniz doğrudur. zaten bunların olmadığı bir yerde hem işlem fayda vermez hemde risklidir. ama garantili bir işlem olması nedeniyle tercih sebebi olmaktadır. tabi lazer tercih eden müşterilerimizde vardır. iğneli epilasyon erkekte yüzde yüz sonuç alınan tek uygulamadır. ama düzenli aralıklarla lazer yaptıran müşterilerimizde durumundan memnundur.
    saygılar
    op.dr.kadir aksu
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.