Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.352
Cevap
211
Favori
409.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, etek lazer de yapıyormusunuz? Uygulama yapılırken çok Ağrı oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    merhaba makine optdir. ütüleme teknolojisi ile lazer yapan shr sistem bir makinedir. kare atış teknolojisi ile atış yapmaktadır.. bu dalga boyunun hızlı bir şekilde yükselip maksimum seviyeyi daha uzun süre koruması en büyük avantajıdır. bu kıl kökünde enerjinin daha fazla yoğunlaşmasını sağlıyor bu nedenle daha acısız ve etkili sonuç alınıyor.
    kemer üstü seans ücreti 200 tldir. peşin on seanslık paket alırsanız 1500 tl dir
  • selamlar,

seyretme olayı yapıyor musunuz ? tamamen kurtulmak yerine %60 ı gitse yeter benım icin mesala.
  • Syn bilgiturk seyreltme işleminde lazerle homojen dağılım sağlamak güçtür. Lazerle genelde kıllarda zayıflatma işlemi yapılır.lazerde Lokal kellikler olabileceği için seyreltmede daha çok iğneli epilasyonla nasıl bir yoğunluk isterseniz %100 garantili olarak yapılmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beograd kullanıcısına yanıt
    Syn beograd etek bölgesine lazer uygulamalarımız mevcut. Bu bölge de lazer oldukça titiz yapılması gereken bir işlem. Zira sperm kanalları ve testis damar yapılarında oluşabilecek termal hasar geri dönüşsüz sorunlara yol açabilir. Bu yüzden etek bölgesi lazer düşünüyorsanız tercihiniz biz olmasakta mutlaka bölge anatomisini iyi bilen bir doktor olsun. İşlem genelde diğer bölgelere göre biraz ağrılıdır ancak dayanılmayacak kadar değil kaygın olmasın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturel erkek epilasyon -- 16 Mayıs 2015; 20:00:48 >
  • Beograd kullanıcısına yanıt
    aman kardeş sakata gelirsin yapma bırak öyle kalıversin sonra tüfek tekleme yapar ateş edemezsin
  • merhaba, yüz için düşünüyorum sadece ama bu düz çizgi gibi mi oluyır yoksa doğal görünümde yapabiliyormusunuz ? bu konudaki çekincelerim yüzünden ağdaya devam hala
  • Yerinize, metro metrobüs..vs nasıl gelinir ? Bunların haricinde ulaşım varsa çok uzak olduğundan sanırım Anadolu yakasında oturan kimse gitmeyecektir.

Lazer epilasyon cihazınızın marka modeli nedir ? 299 TL 1 seans ücreti mi ?
  • Tum vucut ayak bas parmagindan boyuna kadar ucret yazabilir misiniz ?

Oldukca beyaz tenli bir vucuda sahibim ama killarim oldukca gür ve siyahtir.

toplam seans fiyat ve tamami ile baby face derler olma sansimiz nedir ? cevap bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadce yuz bolgesi fiyati nedir ?

• piradomim kullanıcısına yanıt
    sayın piradomim yüzünüze istediğiniz şekli iğneli epilasyon ile verdirebilirsiniz hem bir daha hayat boyu çıkmaz rahat edersiniz. saygılar
  • merhaba tüm vucut seans ücreti 300 tldir. peşin on seanslık paket 2500 tldir. %60-70 i gider kalanlar ise tüy halini alır yani şua nki halinde çok daha ince bir hal alır. daha iyi sonuç aldığımız hastalar var fakat bu herkeste oluşmaz bu yaş hormon seviyesi cilt tipi gibi birçok etkene bağlı olarak değişir. asla tamamen bitmez. yazılarımı okuduysanız bilimsel açıdan sebebini anlattım. ama 10 seans sonunda sıfır kıl görüntüsünü korumak için 6 ayda bir bazı hastalarda 1 yılda bir tek seanslık atışlar yaptırmaları gerekir. yani o görüntüyü altı ayda bir kez lazere giderek koruyabilirsiniz. on seanslık paket sizi zaten yaklaşık olarak bir- 1,5 yıl götürecek sonrasında altıayda bir kez bakım yaptırıyormuş gibi düşüneceksiniz. saygılar
  • sadece yüz derken bölge belirtmek gerekiyor lazer mi iğneli epilasyon mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

merhaba tüm vucut seans ücreti 300 tldir. peşin on seanslık paket 2500 tldir. %60-70 i gider kalanlar ise tüy halini alır yani şua nki halinde çok daha ince bir hal alır. daha iyi sonuç aldığımız hastalar var fakat bu herkeste oluşmaz bu yaş hormon seviyesi cilt tipi gibi birçok etkene bağlı olarak değişir. asla tamamen bitmez. yazılarımı okuduysanız bilimsel açıdan sebebini anlattım. ama 10 seans sonunda sıfır kıl görüntüsünü korumak için 6 ayda bir bazı hastalarda 1 yılda bir tek seanslık atışlar yaptırmaları gerekir. yani o görüntüyü altı ayda bir kez lazere giderek koruyabilirsiniz. on seanslık paket sizi zaten yaklaşık olarak bir- 1,5 yıl götürecek sonrasında altıayda bir kez bakım yaptırıyormuş gibi düşüneceksiniz. saygılar

1.5 yil sonra omur boyu 6 ayda bir bakima girmek mi gerekiyor ?

yani bu 6 aylik bakimlar ne kadar surucek

birde tum vucut 1 seans kac dakika suruyor.

ilk 10 seans kac gunde halledilir

tşkler

• quote:

merhaba tüm vucut seans ücreti 300 tldir. peşin on seanslık paket 2500 tldir. %60-70 i gider kalanlar ise tüy halini alır yani şua nki halinde çok daha ince bir hal alır. daha iyi sonuç aldığımız hastalar var fakat bu herkeste oluşmaz bu yaş hormon seviyesi cilt tipi gibi birçok etkene bağlı olarak değişir. asla tamamen bitmez. yazılarımı okuduysanız bilimsel açıdan sebebini anlattım. ama 10 seans sonunda sıfır kıl görüntüsünü korumak için 6 ayda bir bazı hastalarda 1 yılda bir tek seanslık atışlar yaptırmaları gerekir. yani o görüntüyü altı ayda bir kez lazere giderek koruyabilirsiniz. on seanslık paket sizi zaten yaklaşık olarak bir- 1,5 yıl götürecek sonrasında altıayda bir kez bakım yaptırıyormuş gibi düşüneceksiniz. saygılar

1.5 yil sonra omur boyu 6 ayda bir bakima girmek mi gerekiyor ?

yani bu 6 aylik bakimlar ne kadar surucek

birde tum vucut 1 seans kac dakika suruyor.

ilk 10 seans kac gunde halledilir

tşkler

edit : birde ben utaniyorum hicam ne yapalim

• Ankara için önerebileceğiniz bir yer var mı? Yanak ve kaşlar (kaş ortası)

Edit: yanak derken tam bölge belirteyim sonra yanlış anlaşılmasın elmacık kemiklerinin orası için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 18 Mayıs 2015; 15:35:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acı var mı acı? Böyle giriş yaptım çünkü ilk sırt bölgesine yaptırdığımda inanılmaz bir acı yaşattı bana. Her atış ciddi ciddi acı veriyordu. Korkudan gidemiyorum diyebilirim. Yok mu bunu azaltmanın yolu?
  • quote:

maalesef berberler bu bölgelere jilet uygulayarak ağda ve ip çekme sektörünü yaratan ve bunu nakite çeviren yerler. bizde bozdukları düzeni geri getiriyoruz. laf aramızda bizde sayelerinde ekmek yemiyo değiliz ama ne yaparsın biri bozar biri yapar para burdan doğar:))) şaka bir tarafa erkeklerde ense,kulak ve yanak kılları en sevimsiz sorun. eğer korunmak istiyorsanız bu bölgelere ağda,cımbız,ip ve jilet asla uygulattırmayın. yakma ve makine ile kısaltma yaptırısanız bunlarla karşılaşmazsınız. eğer çok rahatsız edici boyuttaysalar epilasyon için kurumumuza bekkleriz. kurumumuz sadece erkeklere yönelik lazer uygulamaları yapmaktadır. işlemler hekim tarafından yapılmaktadır.

Op.Dr.Kadir Aksu

Hocam doktor olmuşsunuz ama jilet vurma ile sac sakal tüy kalitesi ve kalınlığı arasında bit bağ olmadığı gerçeğini ogrenememissin.

• Ben maltepeden gittim. Metrobüsün bittigi yerde iniyorsunuz maksimum 1 saatte gidiliyor. Yolu gözünüzde büyütmeyin. Ben kaş için gittim gayet ilgili arkadaşlar. Her konuda yardımcı oluyorlar sagolsunlar. Gitmeyi düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Büyük ihtimalle burada ki en kıllı ve hayatınızda görebileceğiniz en çok kıllı insanlardan biriyim. Kıl yapım kalın ve siyah. Sırt, omuz bölgesi, elmacık kemikleri ve yanlarıma(yan dediğim yandan gövdemle birleşti sırt kıllarım ve omuz kıllarım göğüs kıllarımla birleşti) Bunun ortalama seans süresi ne kadardır?

Ben denizde ve yazın bu sebeple sıkıntı yaşıyorum. İstanbul'da yaşamıyorum ve bu benim için büyük bir zorluk. Merak ettiğim seans ücretinden ziyade seans sayısı ne kadar olacak. Gittiğim birkaç uzman 13-14 hatta 15 seansı bulabileceğini, sizin dediğiniz gibi ardından belli periyotlarla tekrar etmem gerektiğini söylediler.

4-5 yılda görebileceğim seans sayısı 20+ olacak büyük bir ihtimalde. İstanbul'da yaşamayışım ve seansın bu kadar çok oluşu beni maddi açıdan endişelendiriyor, ertelemek zorunda kalıyorum.

Bizim gibi insanlara özel bir paketiniz var mıdır? Aşağı yukarı tahmin ediyorsunuz, tahüüt ettiğiniz oran ilk etap sonunda ne kadardır, ne kadarı kalacak yani?

Birde belli başlı firmaların lazerli epilasyon cihazları mevcut. Bunları öneriyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.