Şimdi Ara

erkeklere özel lazer epilasyon (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.351
Cevap
211
Favori
409.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iğneli de tek seansta bitmez 3-4 seansta biter genellikle blgeye göre 4 pek ihtiyaç olmaz. tek seansta en az yüzde eliisi bir daha çıkmamak üzere gider. ( bazı hastalarda % 70-85 kadar çıkıyor ilk seansta forumdan gelip bu sonucu alan arkadaşlar var ) ve evet lazerdense iğneli daha mantıklıdır fakat maliyetli bir işlemdir. saat ücreti forum üyeleri için 150 tldir. bölgenin ne kadar süreceği bölgedeki kılın yoğunluğuna bağlıdır. saygılar
  • Keşke her insan sizin gibi dürüst olsa.
    Bu gidişle çok müşteri edinirsin abi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuruyemiskapimda kullanıcısına yanıt
    Teveccühünüz sayın kuruyemiskapimda :)

• Hocam merhaba

Kollarim,göğüs ve karim bölgem,elmacik kemikleri ense ve boynuma yaptirmak istiyorum gerçi sırtımda da biraz varmama yok denecek kadar orayada yaptirmak istiyorum nedir fiyat,
    Bayram'da açikmisiniz bayramda veya arefe günü yaptirabilirmiyim

• saringan S kullanıcısına yanıt
    kemer üstü200 tldir söylediğiniz bölgelere sırt dahil halidir. sırtı yaptırmayacaksanızaylık seans ücretini 150 tl yaparız. a
  • Bende avcılardayım iatanbul üniversitesinin oradayım. Şimdi ense,boyun birde sırtımın tam üstünü yani ense başlangıcını yaptırsak kaça mal olur? Komşuluk indirimide yaparsın artık :):):

80 tl senasücreti komşuya :) ense ve boyun 80 tl dediğiniz ense başlangıcı bizden olur saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturel erkek epilasyon

80 tl senasücreti komşuya :) ense ve boyun 80 tl dediğiniz ense başlangıcı bizden olur saygılar

kaç seans sürüyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuruyemiskapimda

Keşke her insan sizin gibi dürüst olsa.
    Bu gidişle çok müşteri edinirsin abi :)

kesinlikle katılıyorum...
  • naturel erkek epilasyon N kullanıcısına yanıt
    Bayramdan sonra yanındayım :)) Daha önce bakırköye gidiyordum 2 tane genç kızın eline kaldık. Doktor yok. Çalışanlar bakıyor işe.

• yekilord kullanıcısına yanıt
    syn yekilord normalde 6 ana 4 kontrol seansı yapıyoruz. ancak yeni dönemde 10 ana 10 ara seanslar olarak belirledik uygulamalarımızı. nedenine gelecek olursa paket fiyatlarda yeni sezon için belirlemeler yapılacak ve bu artıştan fazla etkilenim olmasın,fiyat artışı müşterime pozitif yansısın diye seans sayılarını arttırmak müşterilerim açısından daha faydalı olacak diye düşündüm. takdir edersiniz ki piyasa fiyatının altında kaldığımız zaman bazıları bu durumdan şüpheleniyor. diğer yerlere göre bu kadar ucuz olmasının nedenini sorguluyor insanlar. isim vermicem ama bazı merkezler tüm vücut seansını 500 den 750 ye çıkarmışken bizim 300 de kalmamız hakikaten garip kalıyor. işlemleri doktorun yaptığı bir merkezde fiyat niye ucuz diye hep sorulduğuna inanabilirsiniz:) onada cevap vereyim...ben yapılan bu işlemin iğneli epilasyon ile kıyaslandığında çokta başarılı olmadığını hep yazmıştım. şimdi düşünün ortalama yoğunlukta bir sırt 30-40 saat çalışmayla %100 garantili olarak bitiriliyor ve fiyat 4500-6000 tl. lazer ise sırtta 15 dk da uygulanıyor ama fiyat 2000 tl ve en iyi oranla %60 garantisiz olarak bitiriliyor. birinde ful emek ve tecrübe birinde aleti sırtta sürtebilecek herhangi bir el olması yeterli. bana vicdanen lazerin bu denli pahalı olması mantıklı gelmiyor. bu yüzden tüm tepkilere rağmen fiyat politikamı pek değiştirmeyi düşünmüyorum.tepkiler olsada aklı olan bir kişi bir doktorun dandik işler yapacak kadar piyasada epilasyon uzmanlarından daha az bu işi bildiğini zaten düşünmez diye düşünüyorum. kaldık ki epilasyon konusunda bilgimi de forumu takip eden ve bana müşteri olarak gelen arkadaşlar zaten yeterince test etmişlerdir herhalde. sağlıcakla kalın
    0506 114 91 11 nolu cepten veya 0212 590 44 42 nolu telden randevu alırsanız olası bir yoğunluk durumunda seans yapamama durumu olabilir. görüşmek üzere sağlıcakla kalın
  • sevgili forumcular herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım. sevdiklerinizle iyi bir bayram geçirmeniz dileğiyle..
    op. dr. kadir aksu
    ( kurumumuz arife dahil olmak üzere bayram boyunca kapalıdır )
  • ogutcus O kullanıcısına yanıt
    o bölge açıkken uyutulmayı istemek ne cesaret :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kbere -- 22 Eylül 2015; 15:28:19 >
  • Merhabalar.Ben 18 Yaşındayım Ve Bütün Vücudumu Lazer Epilasyona Sokmak İstiyorum.(Yanak Bölgesi Hariç).Ancak Kesin Ve Kesinlikle Bir Daha İğrenç Kılları Görmek İstemiyorum.Ancak Üst Komşumun Dediğine Göre İnanılmaz Ağrılar,Acılar Çekmiş Ve Genede Kılları Hafif Azalmıştı.Eğer Sizdede Böyleyse Hiç Bulaşmayayım.Yokmu Acı Çekmeden Kıllarımın Gitmesini Sağlamak ? En Azından Azalsa .Çok Hafif Acıyada Razıyım.Sonuçta Acıdan Korksak Sünnet Olmazdık.Vede 10 Seans Gittim Diyelim Bu 10 Seansın Toplam Brüt Ücreti Ne Kadardır? (Yanak Bölgesi Hariç )
  • arkadaşlar bir hevesle ense gerdan omuz başı için yaptırdım 3 seans bitti ama maalesef ki olmayan yerlerde de kıllar çıkmaya başladı bana %100 çözüm gibi gelmedi, daha da gitmeyi düşünmüyorum. lazerden ziyade başka uygulamaları araştırmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkcemre29

arkadaşlar bir hevesle ense gerdan omuz başı için yaptırdım 3 seans bitti ama maalesef ki olmayan yerlerde de kıllar çıkmaya başladı bana %100 çözüm gibi gelmedi, daha da gitmeyi düşünmüyorum. lazerden ziyade başka uygulamaları araştırmanızı öneririm.

bu krurumdamı yaptırdınız ?
  • AknVrl kullanıcısına yanıt
    merhaba bizim lazer uygulamamızda çok acı yok o konuda merakınız olmasın gayet rahat işleme girebilirsiniz fakat kılların tamamen yok olması mümkün değildir henüz böyle bir teknoloji yapılmadı. birde yaşınız oldukça genç o nedenle sizde mutlaka ve mutlaka nüks olacaktır.. yani tekrar tekrar aynı duruma geri döneceksiniz. bu kaçınılmaz. yani tıpkı diğer hastalar gibi 10 seans sonrası 4-6 ayda bir yada yılda bir ( ki çok gençsiniz sizde daha kısa sürede nüks eder )tek seanslık atışlara gitmek durumundasınız. iğneliyi hiç söylemiyorum çünkü yaş genç olduğu için iğneli ile alsak bile ileride cilt altında uyuyan kıl kökleri testesteron etkisiyle cilt yüzeyine ulaşacaklar yani 25-30 yaşlar arasında iğneli düşünmenizde fayda var o zaman kesin çözüm olur. 10 seansın tüm vucut seans ücreti 300 tl dir.seans aralıkları ayda birdir. saygılar
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    arkadaş yazsın diye bekledim ama sanırım görmedi bizim müşterimiz değil... zaten hep söylüyoruz asla lazerle yüzde yüz sonuç alamazsınız. %100 snouç için tek çözüm tecrübeli bir elde iğneli epilasyondur. mutlaka garanti isteyin.
    saygılar
  • Abi üniversite öğrencisiyim liseye geçerken kıllarımı kestim daha gür çıkmaya başladı velhasıl ense boyun sırt toplam kaç lira olur seans başı ? bide ağrı sızı yapıyormu bu lazer işi
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.