Şimdi Ara

Kliksa Asus-i3-4gb-500gb laptop-axessle 828 e düşüyor. yanıyor..!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.770
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.kliksa.com/urun/asus-intel-core-i3-4030u-notebook-x552lav-sx394h-/902373561

Arkadaşlar Kliksada az önce kampanyası başladı. kampanya ilk başladığında 1149tl idi. birka. dk önce 1000tl ye düştü fiyatı. her saniyede bir tane stoktan düşüyor.. yetişini

1000tl axess ile 100tl cghip para artı 50tl sevgililer günü chip para artı 22tl avantajix ile 828tl ye geliyor....

birkaç saate tükenir yanıyorrr kaçırmayın...!!!!

• Fiyat iyi ama ekran kartı tümleşik olmasa ancak o zaman yanarmış. Yakın zamanlarda yaklaşık bu fiyatlara 840 m li cihaz gördükten sonra bu pek cazip görünmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    haklısınız tabii efendim özellikle ekran kartı yüksek olsa harici olsa daha iyi olurdu. ama i3 ve 4gb olarak modeline göre en uygunu carreeforursada o da 1099.. 828 çok deli fiyat diye düşünüyorum. özellikle de internet ağırlıklı çalışanlara fazla oyun oynamayanlara çok ideal fiyat performans....

stok durmadan eriyor.. birkaç saate tükeneceği kesin ihtiyacı olan kaçırmasın derim.
  • 50tl sevgililer günü chip para nasıl geliyor hocam yani 1000 tl alışverişe 150 tl chip paramı veriyorlar
  • cümleye satıcı gibi başlayıp kullanıcı gibi devam edip satıcı gibi bitirmişsiniz.
    ama laptopu kliksa satıyor çözmekte zorlandım
  • recep1905 R kullanıcısına yanıt
    efendim 100tl chip i kliksa anında karta yüklüyor. axess in sevgililer günü kampanyası da var yüzde 5 chip veriyor her alışverişe. ASK yazıp 4566 ya gönderip ilk önce kayıt olmanız gerekiyor.

sonra kliksadan alışveriş yapınca 100tl chip in yanında 50tl chip te anında yatıyor efendim..

ben bu kaptopu almayı düşünüyorum çok uygun olduğundan dolayı. 22tl avantajix üzerinden kazanacaksınız unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

cümleye satıcı gibi başlayıp kullanıcı gibi devam edip satıcı gibi bitirmişsiniz.
    ama laptopu kliksa satıyor çözmekte zorlandım

efendim kliksa gibi bir sabancı şirketinde satıcı olsam burada sıcak fırsatlarda ne işim olur.:)

ben kendime almayı düşünüyorum stok bitmeden . axess ile çok uyguna geliyor çünkü. buradan bildirme amacım da bu fırsatı arkadaşlar kaçırmasınlar.

tabii bu laptop herkesin ihtiyacına göre olmayabilir. ama parasına göre oyun oynamayana göre çok ideal olduğu kesin asus kalitesi.

fiyatı uygun değilmi arkadaşlar. ben tüm int. te araştırdım en ucuz 1099 carrefour bulabildim.

• Beyler i5 işlemcili bi ürün tavsiye etseniz bana ?

Acil olarak bugün alacağım. Bu üründe uyar ama axess kart yok, i3 e de çok sıcak bakmıyorum. Varmıdır tavsiyesi olan ?
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Paraf varsa belki şunu da alabilirsin. ekran kartı harici. Paraf a 100TL paraf para veriyor.

http://www.hizlial.com/dell-3542-b03f45c-i3-4005u-17ghz-4gb-500gb-2gb-gt820m-156-linux-notebook/10580410?pid=10603405
  • 1.9 ghz nedir yaaa :)
  • 2 Tane lazımdı bir tane aldım gündüz diğerini de şimdi alacaktım.Aman tanrım kalmamış :)

Ayrıca sevgililer günü ile birleşiyorsa evlat acısı gibi koydu.Çünkü ben avantajixte kullanmadım,dalmışım.
  • Ürün stoklarda kalmamış, ne çabuk bitti yahu...
  • dolar yükseldi alınır mı?
    Alınır gibi artık 700 e 800 e i3 kalmadı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pikachu

Ürün stoklarda kalmamış, ne çabuk bitti yahu...

şimdi bakın stokta var 1000 tl
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Sepete ekleyince şu hatayı veriyor;

Asus Intel Core i3 4030U Notebook - X552LAV-SX394H ürününden yeterli miktarda stoklarımızda bulunmamaktadır
  • arkadaşlar kliksada ürün 1049 tl alınır mı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.