Şimdi Ara

Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Canon MG3550 bitmeyen kartuşlu yazıcım var. Uzun süredir sorunsuz kullanıyordum fakat son zamanlarda siyah kartuşda sıkıntı çıkmaya başladı. Standart kalitede yazdırırken siyah kısımlar dalgalı renkli kısımlar ise normal yazıyor. Yoğun ve çok yoğun temizleme yaptım fakat sonuç alamadım. Hizalama da işe yaramadı.
    Bu veya buna benzer sorunla karşılaşan oldu mu? Çözümünü bilen var mı?

Şimdiden teşekkürler.

• fotoğraf basar gibi standart kalitede yazdırmayı denerseniz daha iyi sonuç alırsınız, tüketim de haliyle biraz daha fazla olur ama fark edermisiniz bilemiyorum ...

sorun elbette mürekkep uyumsuzluğu...
  • Tüketimi önemli degil. Kartus 50 tl iken murekkep 10 tl. Ama dediginiz gibi önceden yapmıştım sorun gene devam etti. Galiba tek çözüm yeni kartuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartuşta kafada beraberse tıkanmış durumda ise açmak için solüsyon kullanırken kafayı da kaybetme durumları söz konusu olabiliyor, bu şekilde geçmişte iki yazıcımız mefta oldu :) eğer yazıcı değişimi istemiyorsanız kartuş işleri yapan bir servise götürüp göstermekte fayda var ...
  • Gecmis olsun.Bende çok yazıcı kaybettim bu uğurda anlayabiliyorum durumunuzu :) eve dediginiz gibi yapacağım pazartesi olsun bi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.