Şimdi Ara

ACİL YARDIM CONTA YANMASII TOFAŞ ŞAHİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

97 Model Sahin S modeli Aracım Var sabah çalıştırdım 100 metre gittim boşa atıp arkadaşı araca aldım debraja basip 1 e attım tam kalkarken araba stop etti ve o gün bugundür bir dünya ustaya gösterdim çalışmıyor elektrik aksamında bi sorun yok tüp beyninde yok ateşleme yapiyor bujilerde sorun yok marş basıyor takviye yapıpda basıyoz yine yok vurduruyoz yine almıyor . bugun bi abimm geldi aracın başına oda 1 saat uğraştıı her aksamına baktı yine çalışmadı . ve dediki conta yanmıs aracımda normalde ne hararet sorunu var nede radyotörde yağ karışmımı var yalnız arabam su eksiltmesi yapiyordu durduk yere stop etti ve çalışmıyor usta conta yanmış 350 lira masrafı var diyor görüşlerinze sığınıyorum

triger kayışında sıkıntı yok sentede sıkıntı yok herşey normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semh5454 -- 8 Şubat 2015; 22:28:52 >

• sevgili kardeşim aracınızı öncelikle benzine alıp öyle çalıştırmayı deneyin.

gaz sisteminde sorun olabilir,bu araç alt'tarafı şahin tamircilerin ustalığı bu araçlarda öğrendiğini çok iyi biliyorum

aracınızın yakıt akışı normal'se elktrik donanımında sorun yoksa aracın çalışmama durumu yok..

(...elektrik ..) (.. sente ..) ve (..yakıt..)

siz bir sanatkâr usta bulun emin olun ölüyü diriltir..

dikkatime şu takıldı belki hararet yapmış gözüyle bakarak.?. aracınız subap ayarın'da sorun olmuş olabilir bu

sebepten ötürü asla çalışmaz..??..yani hararet yaptıysa subaplar eğilmiş olabilir..?..siz dediğim gibi sanatkar bir usta

bulun ölüyü diriltir..

sevgiyle aklın..

efsanemühendis..zkz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.