Şimdi Ara

ARAÇ PERTE ÇIKARMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 3 ay önce Ankara Renault Akbak yetkili satıcısından 37000 TLye almış olduğum su an 2000 kmde olan CLİO4 aracımla iki gün önce başka bir araca arkadan çarpmak suretiyle kazaya karıştım. aracım yürür durumdaydı fakat ben aracım AXA sigortadan kaskolu olduğu için çekici vasıtasıyla AKBAKa çektirdim ve sabah AKBAKa gittiğimde aracımda ufacık çiziği olan parçalara da değişim yazdıklarını gördüm.Bu esnada dosyam açılmıştı ve ben çaışanlarının tutumlarından da rahatsız olduğum için aracımı eksper görmeden servisten çıkardım.Başka yerlerden de fiyat aldım. Aracı yaptrmayı düşündüğüm ustama gittiğimde ''bu araca AKBAK dosya açmışsa tahmini tutarı ekspere bildirmiştir.Senin arabanın tramerinde akbakın gösterdiği tutar (yaklaşık 7 bin) çıkar. Sen arabayı perte çıkarmaya bak'' dedi.Şimdi size bazı sorularım olacak
    1) Aracımın tramerinde gerçekten de başka yerde yaptrsam dahi akbakın verdiği tahmini tutar mı çıkar
    2) aracı perte çıkarmam için ne gerekir.K[simage][/simage]endim eksper seçebilir miyim.Servise aracımı perte çıkardıklarında kendilernden sıfır araba alcağmı söylemem etki eder mi ?
     ARAÇ PERTE ÇIKARMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awertcv -- 8 Şubat 2015; 21:33:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.