Şimdi Ara

9504 mod tusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba kullandığım 9504 cihazında mod tuşu aktif değil. İnternet arastirinca cihazın mulkiyeti nin size geçmesi lazim aktif olması için diye bir bilgi gördüm. Ben 3 senedir Digiturk kullanıyorum 6 ay önce kullandığım cihazda bu özellik aktifti. Müşteri hizmetlerini ararsan actırabilir miyim mod özelliğini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Actirirsiniz

• Abi bu konu muamma mh'ye kaç kere dedim açmadılar öyle bir akışları yokmuş klasik :) bazıları diyor mülkiyet size geçerse olur ama Mülkiyeti geçmeden aktif edilen Kullanıcılar da var. Nedir bu işin aslı çok merak ediyorum.

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    Eutelsatta yayin arıyorsanız arayın müşteri hizmetlerini anten kablosunun koptuğunu kutuyu turksatta baglayacaginizi turksatta bulunan normal kanallari izleyebilmek için turksati aktif etmelerini söyleyin.Turksati açınca otomatik olarak mod tusuda açılacak 9102 modelinde bu şekilde açtırdım mod tusuda aktif oldu cihazda diginin mülkiyetinde

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    Valla güzel yöntem ama ben söyleyince kesin öyle bir akışımız yok malesef diyecekler, adım gibi eminim. Tutarsızlık var temsilciden temsilciye.

• Yardim icin tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün uzun uzun konuştum mh ile. Bazı cihazlar bu mod tuşunu aktif etmeyi destekliyormuş, bazıları ise benim kullandığım 5103hd be bugün Değişimini Yaptığım 9505 modelleri bu işlemi desteklemiyormuş. Inanmak istiyorum :)

• Sonucuda yaziyim. Aradim 5 dk sonra acildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda24

Sonucuda yaziyim. Aradim 5 dk sonra acildi.

Hocam eutelsat abonesi misiniz TÜRKSAT mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.