Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad 7 ME176C Mi Yoksa LG G PAD 8.3 V500 Mü Almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim 2 tablet arasında kararsız kaldım.
    Özellikle pil ömrü benim için önemli. Hangi model pil açısından daha iyi olur?
    Ya da tavsiye ettiğiniz başka modeller var mı? Fiyat limitim 550 TL...
    Şimdiden teşekkürler...

• erdemiri E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende her ikisi de var. İkisi de kaliteli ancak gpad gerek ekran çözünürlüğü ve boyutu, gerekse 2 gb ram'i ila, kasa kalitesi ve inceliği ile sınıf olarak bir tık üstte 176c'den. Performans olarak çok oyun oynayan biri değilim ama bi fark yok diyebilirim. Şarj olarak fark yok aşağl yukarı aynı ortalama şarj sürüsi alıyorum 5-6 saat. Lg metal kasa ısınma az, daha stabil ve kararlı, arayüz bence daha güzel, uzaktan kumanda özelliği var. Lg g2 g3 modellerinde de olan arayüz. 176c'de olup da lg de olmyan bi özellik yok 176c 7 inc olması nedeniyle daha taşınabilir. Bir de asus çok güncelleme veryor. Bu iyi de olabilir kötü de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkngzr -- 8 Şubat 2015; 14:36:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ekleme daha yapayım. Gpad'de standby'da şarj yeme olayı hiç yok. 24 saat sonrada aynı diyeblirim. Asus ise uykuda şarj yer.

• hkngzr kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrendiğim iyi oldu hocam, nerede gördüğümü hatırlamıyorum ama bir yerde daha okumuştum asus memopad'in uyku modunda da şarjının eksildiğini. Teknosada 176c 16 gb model 400 TL, LG GPAD 8.3 550 TL... Senin de yorumundan sonra 150 lira fazla verip LG almak daha mantıklı olacak gibi sanki...
  • Aradaki para farkı önemli değilse ikisi arasında düşünme gpad al..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.