Şimdi Ara

z3 e cyanogenmod yuklesem kamera performansi artar mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar z3 boyut stil donanım açısından on numara telefon. Ama benim için önemli olan kamera performansı. Öne plus one iPhone 6 dan bile iyi foto çekiyor. Hakeza samsungun kamera yazılımında çok iyi. Kabul edelim ki Sony kamera yazılımı konusunda pekte iyi değil. Simdi ben bir tane z3 alsam içine cyanogen mod veya samsungun yazılımından yuklettirsem daha iyi fotoğraf ceker mi. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• içine samsung yazılımı yüklettiremezsin. cm yüklettirirsin kamera performansı düşer.
    xperia z3 alıp cm rom yüklemek ne kadar akıl karı bir iş onuda bilemem.
    yerinizde olsam bir samsung s5, note4 alırdım. madem samsung yazılımı istiyorsunuz :) hiç bulaşmayın sonye. z3 alıp cm yüklemeyi planlıyorsunuz falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

içine samsung yazılımı yüklettiremezsin. cm yüklettirirsin kamera performansı düşer.
    yerinizde olsam bir samsung s5, note4 alırdım. madem samsung yazılımı istiyorsunuz :) hiç bulaşmayın sonye. z3 alıp cm yüklemeyi planlıyorsunuz falan.

Hocam ben bu konulardan pek anlamıyorum. O yüzden sadece sordum. Samsung bana çok itici geliyor. Sony bin kalitesini tartışmaya gerek yok. On numara telefon ancak kamera yazılımını da keşke malzeme kalitesi kadar iyi yapsalarmis.

Peki ek app ile kamera kalitesini arttirmamiz mümkün mu. Yani Sony bin kendi kamera uygulaması ile değilde başka bir uygulamadan kameraya girip çekim yapsak filan kaliteyi arttiramazmiyuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

quote:

içine samsung yazılımı yüklettiremezsin. cm yüklettirirsin kamera performansı düşer.

Hocam ben bu konulardan pek anlamıyorum. O yüzden sadece sordum. Samsung bana çok itici geliyor. Sony bin kalitesini tartışmaya gerek yok. On numara telefon ancak kamera yazılımını da keşke malzeme kalitesi kadar iyi yapsalarmis.

Peki ek app ile kamera kalitesini arttirmamiz mümkün mu. Yani Sony bin kendi kamera uygulaması ile değilde başka bir uygulamadan kameraya girip çekim yapsak filan kaliteyi arttiramazmiyuz.

Z3'ün kamerasıda çok kötü değilki hocam, gayet güzel çekiyor.

Telefonların kendi uygulamaları dışında uygulamalarla fotoğraf çekmeyin, telefonun kendi uygulaması her zaman en iyisini çekiyor.

Bir de Z3'e sakın custom ROM (CyanogenMod) yüklemeye kalkışmayın bence, kendi hali gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

quote:

Z3'ün kamerasıda çok kötü değilki hocam, gayet güzel çekiyor.

Telefonların kendi uygulamaları dışında uygulamalarla fotoğraf çekmeyin, telefonun kendi uygulaması her zaman en iyisini çekiyor.

Bir de Z3'e sakın custom ROM (CyanogenMod) yüklemeye kalkışmayın bence, kendi hali gayet güzel.

Anladım hocam teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.