Şimdi Ara

Avea rezaleti Tam 9 gündür sorun çözülemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bursa merkez Yıldırım ilçesi değirmenlikızık mahallesinde ikamet ediyorum rüzgârda baz istasyonu uçtu tam 9 gün oldu 100 kere aradık bir çözüm yok rezalet diğer şebekeler bir güne olayı çözdü tüm hatları mecbur taşıyacaz artık bitti yapacak birşey kalmadı bu avea bu işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tasi zorla.tutan yok konu acmak bile gereksiz bu konuda

• Aradamı kalıyon başka bazdan yayın gelmiyormu durum vahim😞

• Avea lodosla beraber resmen dağıttı. 3G günlerce doğru düzgün çalışmadı. Çok kısa aralıklarla şebeke tamamen gitti.
    Konuşma kesilmelerini vs.. saymıyorum zaten.
    1 sene aradan sonra Turkcell'e geçtim, parası fazla ama en azından sıkıntı yok.
  • aveada dertler bitmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Tasi zorla.tutan yok konu acmak bile gereksiz bu konuda

Aynen hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: BorckaArtvin

Bursa merkez Yıldırım ilçesi değirmenlikızık mahallesinde ikamet ediyorum rüzgârda baz istasyonu uçtu tam 9 gün oldu 100 kere aradık bir çözüm yok rezalet diğer şebekeler bir güne olayı çözdü tüm hatları mecbur taşıyacaz artık bitti yapacak birşey kalmadı bu avea bu işte

Merhaba, yardımcı olabilmeniz için iletişim bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.
  • Lodos'tan sonra çevre ilçeye şiddetli bir yağmur yağdığında bizim ilçede de Turkcell şebekesi gitmişti. Şiddetli yağmurlarda oluyor arada sanırım.
    9 uzun bir süre ama mülk sahibi ile sorunlar yaşanmış olabilir. Yoksa yeni ekipmanı getirip kurmak ya da bozuk parçalar ile değiştirmek çok da mesele olmaz herhalde.
  • AveaDestek A kullanıcısına yanıt
    sorunu çözdüler şuan için muhteşem sinyal var ve vazgeçtim taşımaktan.yinede teşekkürler saygılar...Geç hizmet var ama.Avea da en güzel olan şey diğer oparatörlerde olmayan şey şu 1 seviye hat varken bile internete muhteşem hızlarla giriyor.bu zannedersem 1800 mhz üstünlüğü olsa gerek.
  • quote:

sorunu çözdüler şuan için muhteşem sinyal var ve vazgeçtim taşımaktan.yinede teşekkürler saygılar...Geç hizmet var ama.Avea da en güzel olan şey diğer oparatörlerde olmayan şey şu 1 seviye hat varken bile internete muhteşem hızlarla giriyor.bu zannedersem 1800 mhz üstünlüğü olsa gerek.

3gd 1800 mhz kullanmıyor :)

edgede muhteşem hız görüyorsan o ayrı

bölge sorumlusuyla görüştüm halletmiş demekki
  • Vadafane de de bir problem olmadı. Turkcell in çekmediği yerde bile çekiyor.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim 3gd 1800 kullanmıyor ama diper oparatörlerde seviye 1 ye düştümü asla internete girmiyor.burada avea da aynı hızda giriyoruz
  • quote:

çok teşekkür ederim 3gd 1800 kullanmıyor ama diper oparatörlerde seviye 1 ye düştümü asla internete girmiyor.burada avea da aynı hızda giriyoruz

biliyom bende tek kadame çekerken hız alıyorum sistem mi anten mi farkı bilemiyom
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.