Şimdi Ara

Mobil ağa erişilemiyor hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung s3 ü 4.3 çok kasıyor diye sammobile dan 4.2.1 firmware indirdim odinle yükledim mobil ağa erişilemiyor hatası alıyorum ne yapmalıyım ? Birisini ararken veriyor

Edit:Müşteri hizmetlerini aradım illede garantiye gönderin diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EgeKrdnz -- 7 Şubat 2015; 19:46:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• IMEI uçmuş sanırım. Telefonun nereden almıştınız?
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Konttol ettirdim imei yi aktif

• EgeKrdnz kullanıcısına yanıt
    Bilemedim hocam sorun nedir.

Not: Telefonun yavaşlığından şikayetçiyseniz CM12 kurmanızı öneririm. Şu an S4'ümde kullanıyorum oldukça memnunum.
  • Önce telefonun hafızasında ne varsa siliniz,sonra cwm ile wipe-data vs. temizlik işlemlerini tam yapıp sonra odinden romu tekrar kurunuz,aynı hata devam ederse rom değiştiriniz...
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce çözüm mü aldığım yere götürdüm garantiye gönderecek telefonada ihtiyacım var geri alıp deniyeyim mi ?

• Bu zamanda garantili S3 kaldımı ya ,işi biliyorsanız denemekten zarar gelmez.Telefon internetemi bağlanmıyor yoksa aramamı yapmıyor sorun tam olarak nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon kilitliyse rom'un sürümünü düşürseniz bile basebandın sürümü düşürülemiyor olabilir. yani 4.3ün basebandı 4.2.1de çalışmıyordur tahminimce.

samsung hiç kullanmadım, burda samsung s3 kullanan arkadaşlara sorun 4.2 ve 4.3ün baseband sürümü kodlarını. sizin 4.2de hala 4.3 basebandı varsa onu düşürmeye çalışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeKrdnz

samsung s3 ü 4.3 çok kasıyor diye sammobile dan 4.2.1 firmware indirdim odinle yükledim mobil ağa erişilemiyor hatası alıyorum ne yapmalıyım ? Birisini ararken veriyor

Edit:Müşteri hizmetlerini aradım illede garantiye gönderin diyor

Bende de oluyordu hocam. Uygun kernel ve modemi flashlayarak çözüme ulaşabilirsiniz. Cm12 kurmanızı öneririm :D
  • spudnski S kullanıcısına yanıt
    Garantiye gönderdim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeKrdnz

Garantiye gönderdim hocam

Geç kalmışım demekki :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.