Şimdi Ara

Sony Pictures eş başkanı yeni bir proje için istifa etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony Pictures eş başkanı yeni bir proje için istifa etti

Geçtiğimiz yılın son dönemlerinde patlak veren Sony Pictures'in hacklenmesi hack tarihine büyük damga vurmayı başarmıştı. Henüz yayınlanmamış filmlerden şirket içi yazışmalara ve yeni telefon modeline kadar bir çok sızıntıya sebep olan hack saldırısı Sony'e büyük bir mali kayıp yaşatırken gözleri de şirketin yöneticilerine çevirmişti.

Özellikle yayınlanan e-posta sızıntılarında Sony Pictures eş başkanı Amy Pascal'ın Obama'ya yönelik ırkçı esprileri ve Angelina Jolie,Brad Pitt gibi Holywood ünlülerine yönelik yorumları tepki toplamıştı. Yazışmaların açığa çıkmasının ardından Pascal kendinden utandığını ve böyle bir insan olarak anılmak istemediğini, yazışmalardaki tepki çeken ifadeleri düşünmeden yazdığını açıklamıştı.

Amy Pascal ise kontratının Mart ayında bitecek olmasına rağmen bugün istifa etti. Eş başkanlık görevini bırakan Amy Pascal'ın yine Sony Pictures bünyesinde daha düşük bir pozisyonda yeni projesine Mayıs ayında başlamak için istifa ettiği açıklandı. Pascal'ın yeni proje için 4 yıllık anlaşma yapacağı söyleniyor.

• iCloud hacklendi diye çirkeflik yapan sony fanboyları işlerine gelmeyince girmezler böyle konulara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

iCloud hacklendi diye çirkeflik yapan sony fanboyları işlerine gelmeyince girmezler böyle konulara.

Sony'de hacklenen kısımda kullanıcılara ait veriler yok ama iCloud'ta var. iCloud hesabını girdiğin an, iTunes'e bağladığın an sürekli sen istemesende fotoğraflarını, videolarını eşzamanlayan Apple tonlarca ünlü insanın verilerini kaptırdı.
  • quote:

iCloud hacklendi diye çirkeflik yapan sony fanboyları işlerine gelmeyince girmezler böyle konulara.

Apple arm işlemci tasarlıyor yazılım üretiyor. Hepsi bu.

Sony'nin kaç alanda yer aldığını ve argesinin çıkardığı hi-end ürünlerine bir bak.

Konu kapanabilir.

Tonun ismini uzay grisi diye adlandırmak sizin gibilerde çok işe yarıyor.

Para kazanmak çok kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Sony'nin kaç alanda yer aldığını ve argesinin çıkardığı hi-end ürünlerine bir bak.

Konu kapanabilir.

Para kazanmak çok kolay.

Hahah verilen cevaba gel. Sony isterse don lastiği üretsin banane bundan

İpil sidici yizilim iritiyir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Konu kapanabilir.

Para kazanmak çok kolay.

Hahah verilen cevaba gel. Sony isterse don lastiği üretsin banane bundan

İpil sidici yizilim iritiyir

Bilmemek böyle bir şey tabi.

Nasıl bari zevk alıyor musun?
  • Sony iş den çıkarma yapmasında

• quote:

apple'ın hatası kullanıcılara zarar verdi. sony'nin hatası kendine. zamanında psn hacklendiğinde kullanıcılar zarar görmüştü ve sony kullanıcılarına bedava oyun verdi.

sony her şeyi batırıyor demişsin eminim daha adamların hangi alanlarda etkinlik gösterdiğini bile bilmiyorsundur. fanboyluk insanı böyle yapıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acmtncy

quote:

apple'ın hatası kullanıcılara zarar verdi. sony'nin hatası kendine. zamanında psn hacklendiğinde kullanıcılar zarar görmüştü ve sony kullanıcılarına bedava oyun verdi.

sony her şeyi batırıyor demişsin eminim daha adamların hangi alanlarda etkinlik gösterdiğini bile bilmiyorsundur. fanboyluk insanı böyle yapıyor işte.

Online manager hitabım sana her sony başlığı altında laf atmaya çalışıp hakları söyleyince millet dut yemiş bülbüle dönüyorsun.bir dahaki konuda tekrar bir dahaki bir dahaki...hep lafının üstüne oturuyorsun arada sıradada saçmalayıp birisiyle anlamsızca konuşuyorsun.

Xperia nın 12 milyon sattığı başlıkta sana cevap vermiştim gıkın çıkmadı kaçtın. Ayrıca steve jobs neden hep siyah kazak giyerdi ve kendine örnek aldığı kişi kimdi hayatını oku öğren derim.Adamın birinci örnek aldığı şirket Akio moritalı Sony olmuştur ve 2000 in başlarına kadar böyledir.
    @OnLiNe MaNaGeR
    Edit:Malum Kişi etiketlendi görmedim duymadım olmasınAyrıca bir zahmet diğer arkadaşlarada cevap ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 8 Şubat 2015; 0:45:27 >
  • Milletvekili olacaktır :P

• quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

quote:

Orijinalden alıntı: acmtncy

quote:

Online manager hitabım sana her sony başlığı altında laf atmaya çalışıp hakları söyleyince millet dut yemiş bülbüle dönüyorsun.bir dahaki konuda tekrar bir dahaki bir dahaki...hep lafının üstüne oturuyorsun arada sıradada saçmalayıp birisiyle anlamsızca konuşuyorsun.

Xperia nın 12 milyon sattığı başlıkta sana cevap vermiştim gıkın çıkmadı kaçtın. Ayrıca steve jobs neden hep siyah kazak giyerdi ve kendine örnek aldığı kişi kimdi hayatını oku öğren derim.Adamın birinci örnek aldığı şirket Akio moritalı Sony olmuştur ve 2000 in başlarına kadar böyledir.
    @OnLiNe MaNaGeR
    Edit:Malum Kişi etiketlendi görmedim duymadım olmasınAyrıca bir zahmet diğer arkadaşlarada cevap ver.

O zamanlar böyleydi, şu zamanlar öyleydi...
    Şimdi olsa örnek değil ibret alırdı.
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kerecik size adam gibi hitap edeyim muhattap alayım dedim şu verdiğiniz cevapla muhattap alınmayacak bir insan olduğunuzu gösterdiniz. O kadar yorum var ve sadece sizin mesajlarınız içi bomboş ve saçmalıyorsunuz sürekli beden yaşınız kaç bilmiyorum ancak akıl yaşınızın 17- olduğu gayet belli ergen tavırlarını bırakın. İnsanları dinlemeyi ve mantıklı anlaşılabilir kendinizi küçük düşürmeyecek yorumlar yazın lütfen BLOĞU YEDİNİZ BENDENDE kaç aydır sabrediyorum belki birgün beyninizle düşünüp yazarsınız diye bu konuyada onun için girip yazmıştım Tüm yorumlarda rezil olmuşsunuz hala laga luga yapıyorsunuz Ha bu mesaja cevapta vermeyeceğim ERGEN tavrınızla mesaja cevap atmayınca mantıklı şeyler yazdım ondan cevap vermedi diye düşünüp sevinmeyin sadece muhattap alınacak insan değilsiniz. 3 yaşındaki çocuktan 90 yaşındaki dedeye kadar herkes muhattaptır benim gözümde ama hakka gözünü kapayıp bağnazca savunmayı bırak sarhoşcasına saçmalayan bir insansınız şu forumunda çoğuna muhattap değilsiniz.İyi günler umarım ömür boyu böyle burnunuzun dikine giderken gerçek hayatta birine sağlam toslarsınız ve umarım bu ben olmamBLOK

• yakında bu da satılırsa şaşırmam
  • Yalnız adam millete o kadar lafı gömdükten sonra kaçmış hemen, hahahaha, komik adammış vesselam; birde kötü anılmak istemiyormuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.