Şimdi Ara

Corsair Graphite Series 760T Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Özellikler:

Destek: Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, XL-ATX

Max. Ekran Kartı Uzunluk: 450mm

Max. Cpu Cooler Uzunluk: 170mm

Max. Psu Uzunluğu: 240mm

(x9) Genişleme Yuvası

(x3) 5.25'' Genişleme

(x6) Dahili Disk Kombo 3.5in/ 2.5in

Power Supply: YOK

External Bağlantılar: (x2) USB 2.0, (x2) USB 3.0, (x1) Kulaklık ve (x1) Mikrofon

Ağırlık: 11.2kg

Dahili Ünite: 2 Modlu Fan Kontrolü

Fan Konfigrasyonu:

Ön: (x2) 120/140mm

Üst: (x3) 120mm or (x2) 140mm

Arka: 120/140mm

Alt: 120mm

Takılı Fanlar:

Ön: (x2) 140mm

Arka: (x1) 140mm

Desteklediği Su Soğutma Sistemleri: 280mm'ye kadar hepsi (H110)Corsair Graphite Series 760T Test Masamızda

Full-Tower olduğu için haliyle büyük gözüken 760T, ebatına göre orta düzey bir ağırlığa sahip. Tasarım genel olarak 730T'ye göre daha bi oyuncu havasına yatkın gözüküyor.

Siyah ve beyaz esintilerini genelde oyuncu kulaklıklarında hoş bulan biri olarak, kasanın bir çok ekipmanla birlikte iyi kombine olacağını düşünüyorum.

Metal malzeme ile kaplanmış ürünün ön ızgarası, içi ve iskelesi dışında bir çok yer sert plastik ile donatılmış.

Kısaca kasa ile alakalı genel özelliklerden bahsetmem gerekirse; 

+HDD yuvalarını üst üste koyma imkanımız bulunsa da kasa içi ses çıkartabiliyor.

+ Alan sıkıntısı yok.

+Kolay kurulum imkanı bulunuyor.

+Kullanım Kolaylığı yeterli düzeyde.

+Geniş donanım ve bileşen desteği bulunmakta.

+Dahili led aydınlatmalı fanları var.

+Modüler Hdd kafesleri  ve anakart sabitleme pini bulunuyor.

+Çekme kilit sistemli 760t'nin anakart tablasının arkasında fazlasıyla yer bulunmakta.

Açıkçası sıkıntısız yeni nesil bir kasaya ihtiyacım var, birden çok ekran kartı ile çalışıyorum, su soğutma da benim için önemli diyorsanız, bu koca oğlanı tercih edebilirsiniz. Hem performans düşkünü ve overclock ile uğraşıyorsanız da uygun bir seçim olacaktır.

• Herkese şimdiden iyi seyirler diliyorum. Arkadaşlar, aklınıza takılan bir şey olursa çekinmeden sorun.
  • Kasa güzel ama fiyat daha da güzel

• ses 30 db in üstüne çıkıyorsa duyulabilir düzeyde demektir ve sesszilik logosunu eklememeliydiniz diye düşünüyorum:)

• Bize bunlarla gelin.

• Dh sezer, sen kralsın.Aklınıza takılan şeyler varsa sorabilirsiniz.Çok sağol, seni daha çok incelemede görmek isteriz.Örnek vermek gerekirse, mobil donanım incelemeleri.

• Küçük ve Ultra sessizlik odaklı kasa incelemerinizi bekliyoruz.

• Güzel inceleme olmuş, teşekkürler.
  • Video'nun sesinde yankılanma mı var yoksa acaba bana mı öyle geldi ? Güzel inceleme olmuş teşekkürler

• Kasanın tasarım mükemmel

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Gerçekten sessiz çalıştığına şahit olduğum için böyle bir şey koydum. 50 db gibi bir ses seviyesi beni pek rahatsız etmedi. Monitörümün adaptöründen çıkan uğultu bile daha rahatsız ediciydi. Dediğim gibi daha da sessiz kılmak, fanları kısmak ve sistem seçimini ona göre yapmak sizin elinizde. Değerlerin farkındayım teşekkürler : D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Sezer

Gerçekten sessiz çalıştığına şahit olduğum için böyle bir şey koydum. 50 db gibi bir ses seviyesi beni pek rahatsız etmedi. Monitörümün adaptöründen çıkan uğultu bile daha rahatsız ediciydi. Dediğim gibi daha da sessiz kılmak, fanları kısmak ve sistem seçimini ona göre yapmak sizin elinizde. Değerlerin farkındayım teşekkürler : D

anladım
    rica ederim:)
  • üzerinden çıkan fanlar da biraz sesli ama sonradan corsair fanlar takarsak mükemmel sessiz çalışıyor

• Kasaya hayran kaldım çok iyiydi. videoda keşke kasada bulunduğunu söylediğin manuel fan ayarlarınıda bizzat yaparak gösterseydin. Ben fan ayarı için kullanılabilecek kısmı videoda göremedim. bu güzel bir özellik ama göremedik..

inceleme gerçekten iyiydi. Ses tonu hızı vurgular tam bir profesyonel spiker gibi sundun tebrik ederim. gereksiz ayrıntı ve detaya girip sıkmadın. artık daha çok videonu izleyebilirim.. ama mobil kısımda çok zaten inceleme. PC kısmından ayrılma bence.. eski DH sitesini arıyoruz eski donanımcılar olarak..

• bende aynısını 550 tl ye siyahını aldım dahaca kutusunda corsair h110i gt ve corsair ax 1500i sipaiş ettim amazondan onlar gelince kuracağım sistemi corsair çok kaliteli

• Gözler @OneTreeHill i aramadı değil.
  • COOLER MASTER COSMOS II PURE BLACK ALUMINYUM FULL TOWER KASA
    paran varsa üstüne tanımam:)

• Güzel bir inceleme olmuş ve güzel bir kasa. Ancak fiyatı pek de normal değil :) En azından benim için. İçinde bir güç kaynağı olsaymış 700-750W gibi... Belki o zaman alabilirdim.

• hafta içi corsair c70 askeri yeşil aldım, corsair işi biliyor keşke bunu da inceleseniz...

• Biz 780T'yi eskittik , 760 incelemesi yeni geliyor.

Ayrıca üst kısıma 3 adet 14'lük fan takılabiliyor demişsiniz öyle bir şey yok yanlış olmuş. 2 adet 14 veya 3 adet 12 takılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan_yildirim1992 -- 7 Şubat 2015; 23:12:58 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.