Şimdi Ara

samsung galaxy s2 youtube sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung galaxy s2 kullanmaktayım.İşletim sistemi cyanogenmod 11 android 4.4.4 kit kat sürümü.
    Sorunumu şöyle özetleyeyim.
    Facebookta paylaşılan youtube videolarını izlemek istediğimde,video direkt tarayıcada açılıyor ve ses var görüntü yok.Tarayıcı olarak bir çok alternatif denedim.hepsinde aynı.
    Flash player apk yükledim değişen bir şey olmadı.
    Ayrıca youtube uygulamasını açıp video izlemek istediğimde max. çözünürlük 360p.Daha yüksek çözünürlük seçeniği bulunmuyor.
    Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

• Uygulamalar dan Facebook verilerini temizleyip tekrardan dener misiniz ? Bu işlem de yararlı olmazsa kaldırıp, tekrardan yükleyin.

Youtube sorununuz cyanogenmod tarafından kaynaklı tahminimce. TubeMate kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XMT

Uygulamalar dan Facebook verilerini temizleyip tekrardan dener misiniz ? Bu işlem de yararlı olmazsa kaldırıp, tekrardan yükleyin.

Youtube sorununuz cyanogenmod tarafından kaynaklı tahminimce. TubeMate kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Dediğinizi yaptım ama yine aynı.
    Kardeşimde de S2 var.orjinal rom yüklü.Android 4.1 sürümü.Telefonunuda benim gibi çok kurcalayan biri değildir.Dikkat ettim ondada youtube max. 360p.açılıyor.
    Ama facebookta paylaşım yapılan youtube videolarını izleyebiliyor.
    şimdide tubemate deneyeceğim.Teşekkürler
  • Ses var görüntü yok sıkıntısıyla ilgili son olarak Chrome üzerinden ayarlardan -> gelişmiş ayarlar -> sistem -> kullanabilir olduğun da donanım ivmesini kapat seçeneğinin kutusundaki seçeneği işareti kaldırıp, Chrome tekrardan başlatıp dener misiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.