Şimdi Ara

Söylenti: The Legend of Zelda'nın TV Dizisi Yapılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Önemli basın kaynaklarından The Wall Street Journal, Netflix ve Nintendo'nun ortak planlarını ortaya çıkardı. Çıkan haberlere göre ikili, The Legend of Zelda'yı TV'ye uyarlamayı düşünüyor.

The Wall Street Journal'in kaynaklarından edindiği bilgilere göre Nintendo ve Netflix, The Legend of Zelda'nın TV dizisi için ilk girişimlere başlamış durumda. Projenin altında "Game of Thrones'un ailelere yönelik hâli" fikrinin olduğu belirtiliyor. Dizinin animasyon tarzında değil, direkt olarak Live-Action bir dizi olacağı söylenmiş.

Daha önce The Legend of Zelda için 1989'da 13 bölümlük bir çizgi film serisi yayınlanmıştı. Fakat işin daha gerçekçi hallere taşınması oldukça heyecan verici.

• Hangi hero yu işleyecekler acaba,yeni bir tane daha mı yaratacaklar yoksa.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Legend of zelda diyince bazıları belki gülecektir ama kendine has bir mitolojisi ve dünyası olan bir seri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi'yi görmek lazim fakat Anime serisini daha cok Tasiye ederdim.
    kimi Link'e benzetecekler alakasiz bilmek bile istemiyorum onu bunu gectim o dünya'sini nasil oyuna aktaracaklar , oyun ormanda gececek , belki tropikal :D

• Güzel de olabilir rezalette ama Nintendo'nun reklamı için iyi bir girişim olacaktır. Elf kulaklarını umarım fazla abartmazlar.

• Keşke 3 Boyutlu animasyon yapsalar çok fazla green screen kullanacaklar kalitesiz duracak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.