Şimdi Ara

2si1 'Eşsiz(!)' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • star citizen'de mesut haklı. öle vura vura nereye kadar gideceksin? hep aynı şey. orada mis gibi gezegenler var birilerine insek içerden görsek o atmosfere girişi yaşasak çok mu zor? ama talha oyunu nasıl öveceğini şaşırmış yahu.
  • freshmind kullanıcısına yanıt
    Ağzınıza sağlık hocam duygularıma tercüman olmuşsunuz ama merak etmeyin silerler yakında.Hayatımda bu kadar egoist, narsist bir insan daha görmedim.Talha abi gibi bir insanla kıyaslamak mantık dışı zaten.Bir an önce kendini kurtarması lazım.Sonuçta üzüm üzüme baka baka kararır.
  • Mesut Çevik'in egosu her geçen gün katlanarak dahada artıyor nedense..

Talha'dan tek temennim umarım böyle bir programı yalnız veya başka bir BSC editörü ile yapar..

Mesut bey mümkünse telefon incelemesinden başka birşey ile ilgilenmesin..

Son olarak; görüyorum ki Mesut ÇEVİK kendisini eleştirenlere neredeyse "siteye girmeyin kardeşim" diycek seviyeye inmiş yazık..

• Mesut çevik'in tek yaptığı kötü huy var o da trollük onu azaltırsa bazı arkadaşlar daha memnun olur herhalde.Ama adam söylediklerinde haklı ne derseniz deyin.

• Filipinlerde dota 2'yi nasıl oynuyorlar yav :D internet alt yapısı yok bi defa :D Bizim vınn hesabı mobil simcartla internete bağlanıyorlar en baba alanda internet hızı 2 mgbt :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Videolarla anlamanız imkansız. Videolarda ne AA eksikliği ne de doku filtrelemesindeki farklar düzgün bir şekilde görülebilir. İzlediğiniz videoların en iyisi 4 bilemedin 8mbps ile sıkıştırılıyor bugün Steam bile stream yaparken tam kalite tutsun isteniyorsa 70-80mbps da video kodlamaya ihtiyaç duyuyor ki detaylar kaybolmasın.

Fark var ya da yok demek için bire bir denemek ya da deneyen birimden dinlemek gerek.

Bende hem PC hem de PS4 var. Söylediğim oyunları da PS4 de oynayıp bitirdim. PC'de gördüğümde ise PS4 ile bitirdiğime pişman oldum zira arada uçurum var. Üst seviye detaylarda PC resmen görsel şov yapıyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killuminati25

Ağzınıza sağlık hocam duygularıma tercüman olmuşsunuz ama merak etmeyin silerler yakında.Hayatımda bu kadar egoist, narsist bir insan daha görmedim.Talha abi gibi bir insanla kıyaslamak mantık dışı zaten.Bir an önce kendini kurtarması lazım.Sonuçta üzüm üzüme baka baka kararır.

Merhaba,

Mesajı neden sileyim ki :) 3 kuruşluk cihazına laf geldiğinde atarlanan genç arkadaşları gördükçe daha alınacak çok yolumuz olduğunu görüyorum. 10 senedir bu işi yapıyorum telefonuna, konsoluna sarılan, elalemin çektiği ne olduğu belirsiz videolarla savunma yapmaya çalışan 100'lerce atarlı genç arkadaşın eğlenceli mesajlarını okuduk okumaya da devam ediyoruz.

Gram tanımadığınız, gerçekte birebir sohbet etmediğiniz biri hakkında atıp tutmaktan utanmaz sıkılmazken bizden gerçekleri söylememizi bu tip mesajlardan korkmamızı beklemeniz de gerçekten komiklik sınırlarını aşıyor artık saçmalamaya giriyor.

Biraz düşünüp toparlanın derim.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Mobilde video çalışmıyor hala flasha devam şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Videolarla anlamanız imkansız. Videolarda ne AA eksikliği ne de doku filtrelemesindeki farklar düzgün bir şekilde görülebilir. İzlediğiniz videoların en iyisi 4 bilemedin 8mbps ile sıkıştırılıyor bugün Steam bile stream yaparken tam kalite tutsun isteniyorsa 70-80mbps da video kodlamaya ihtiyaç duyuyor ki detaylar kaybolmasın.

Fark var ya da yok demek için bire bir denemek ya da deneyen birimden dinlemek gerek.

Bende hem PC hem de PS4 var. Söylediğim oyunları da PS4 de oynayıp bitirdim. PC'de gördüğümde ise PS4 ile bitirdiğime pişman oldum zira arada uçurum var. Üst seviye detaylarda PC resmen görsel şov yapıyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Ben çok fark yok derken sadece videolara göre konuşmadım.Bu bahsettiğim 3 oyunuda, full hd tv'de hem ps4'te hem de pc'de denedim.Sizin öyle abarttığınız gibi çok fark görmedim.Siz öyle abartarak söylüyorsunuz ki, dersin ps4 oldgen, pc'de nextgen çalışıyor.Eğer sizin belirttiğiniz gibi çok fark olsaydı videoda çok net bir şekilde belli olurdu.Yani ben ps4 ve pc aynı demiyorum.Pc daha iyi ama arada çok fark yok.Ufacık dizüstü ekranında gördüğünüz görüntüyü, ps4'te kullandığınız tv veya monitör ile kıyaslamak ne kadar doğrdudur. Tv'den tv'ye bile çok fark oluyorken, dizüstü monitör ile kıyaslamak ne kadar yanlış bir düşüncedir.İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz, sizin her dediğiniz doğrudur diye bir kural mı var.Burada yanılmışsınız işte.Artık reklam için monster dizüstü pc'yi övmek için mi bu kadar abartarak söylüyorsunuz bilemem ama, bahsettiğiniz oyunlar arasında siyah ile beyaz gibi fark yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: killuminati25

Merhaba,

Mesajı neden sileyim ki :) 3 kuruşluk cihazına laf geldiğinde atarlanan genç arkadaşları gördükçe daha alınacak çok yolumuz olduğunu görüyorum. 10 senedir bu işi yapıyorum telefonuna, konsoluna sarılan, elalemin çektiği ne olduğu belirsiz videolarla savunma yapmaya çalışan 100'lerce atarlı genç arkadaşın eğlenceli mesajlarını okuduk okumaya da devam ediyoruz.

Gram tanımadığınız, gerçekte birebir sohbet etmediğiniz biri hakkında atıp tutmaktan utanmaz sıkılmazken bizden gerçekleri söylememizi bu tip mesajlardan korkmamızı beklemeniz de gerçekten komiklik sınırlarını aşıyor artık saçmalamaya giriyor.

Biraz düşünüp toparlanın derim.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesudiyeli Mesut'u dinlediniz. De haydi haydi.

Playstation 4 O KADAR!

Dipnot: 31 yaşında bir ergenim.
    2si1 'Eşsiz(!)' Teknoloji ve Oyun Programı

Doğruları ve gerçekleri söyleyen birine fazla mı eksi verilmiş ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turki5hmo -- 9 Şubat 2015; 13:59:22 >

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: killuminati25<br> <br> Ağzınıza sağlık hocam duygularıma tercüman olmuşsunuz ama merak etmeyin silerler yakında.Hayatımda bu kadar egoist, narsist bir insan daha görmedim.Talha abi gibi bir insanla kıyaslamak mantık dışı zaten.Bir an önce kendini kurtarması lazım.Sonuçta üzüm üzüme baka baka kararır.<br> </blockquote><br> Merhaba,<br> <br> Mesajı neden sileyim ki :) 3 kuruşluk cihazına laf geldiğinde atarlanan genç arkadaşları gördükçe daha alınacak çok yolumuz olduğunu görüyorum. 10 senedir bu işi yapıyorum telefonuna, konsoluna sarılan, elalemin çektiği ne olduğu belirsiz videolarla savunma yapmaya çalışan 100'lerce atarlı genç arkadaşın eğlenceli mesajlarını okuduk okumaya da devam ediyoruz.<br> <br> Gram tanımadığınız, gerçekte birebir sohbet etmediğiniz biri hakkında atıp tutmaktan utanmaz sıkılmazken bizden gerçekleri söylememizi bu tip mesajlardan korkmamızı beklemeniz de gerçekten komiklik sınırlarını aşıyor artık saçmalamaya giriyor.<br> <br> Biraz düşünüp toparlanın derim.<br> <br> Sevgiler,<br> Mesut Çevik

Kimseyi kandırmayın işinize gelmeyen mesajları az sildiniz sanki.Ayrıca bir insanın karakter tahlilini yapmak için oturup çay,kahve içmeye gerek yok.Bir ben söylemiyorum herkes bu halinizden şikayetçi.Eleştirilmekten kaçıyorsunuz resmen.Size kimse hakaret,küfür etmiyor.Bırakın da insanlar rahatça fikirlerini belirtsin.

• konsolcular yine başlamış ağlamaya.
  • bu sistem özellikleri hep masaüstü için yapılıyor en azından siz biliyor iseniz dizüstü pc lerde hangi karta denk geliyor söyleyebilir misiniz?

• killuminati25 kullanıcısına yanıt
    hastamısın sen arkadaş, kimse hakaret etmiyor diyorsun, önceki mesajında hakaretin kralı var. böyle eleştirimi olur. mesut çevik şahsi görüşlerini söylemiş, katılırsın yada katılmazsın. ne yani söylemesin mi, bu programı niye yapıyorlar o zaman, sen neden izliyorsun, tekrar soruyorum hastamısın sen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcrex

hastamısın sen arkadaş, kimse hakaret etmiyor diyorsun, önceki mesajında hakaretin kralı var. böyle eleştirimi olur. mesut çevik şahsi görüşlerini söylemiş, katılırsın yada katılmazsın. ne yani söylemesin mi, bu programı niye yapıyorlar o zaman, sen neden izliyorsun, tekrar soruyorum hastamısın sen?

O kadar ağır yazmışlarki onların adına ben utandım resmen.
  • Sony Entertainment Online'ın satılması iyi oldu iyi. Böylece dandik online oyunları Sony yapamayacak. Hikaye modlu oyunlara ağırlık verirler. Sony için salaklık ama oyuncular için iyi bir hamle.

• çakma zippo..Süper

• turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Doğruları artı ve eksiye göre belirliyorsanız gerçek anlamda ergenliği atamamışsınız demektir. Olay yaşta değil başta diye boşa söylememiş atalarımız :)

Hey Allah'ım aleti almak kalmamış avatarlarından imzalarına döşemiş sonra da gelip doğrudan düzden söz eder olmuş fanatikler :D

Valla 1200TL verdiğiniz alet ile böyle bağ kurduysanız arabanıza laf geldiğinde ne hale geliyorsunuzdur düşünmesi bile komik :D
  • La bu adam size ne ettiii ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.