Şimdi Ara

General mobile discovery elite kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun kulaklığı bozuldu bende yeni kullaklık alcamda bana tavsiye edebilceğiniz pahalı olmayan fiyat performans kulaklığı var mı?(mağlum öğrenciyiz ) Kulaklığın kulak içi olması şart ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bylupol -- 6 Şubat 2015; 20:07:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi Piston 2 Sanalpazarda Semersde 59 tl. Kullanıyorum ve memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Xiaomi Piston 2 Sanalpazarda Semersde 59 tl. Kullanıyorum ve memnunum

İnterneten alışveriş yapamıyorum onun yerine SONY MDREX50LP bu kulaklığı alsam elitin orginal kulaklığınla arasında bi fark olur mu ? Ses kalitesi bakımından ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bylupol

quote:

İnterneten alışveriş yapamıyorum onun yerine SONY MDREX50LP bu kulaklığı alsam elitin orginal kulaklığınla arasında bi fark olur mu ? Ses kalitesi bakımından ....

Bu kulaklikla ilgili bilgim yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bylupol

quote:

O kulaklık kotu usta. xiaomi piston 2 kullanıyorum çok iyi alacaksan 10tl indirimim var 49a alabilirsin.

• Xiaomi piston 2 bu kulaklığı internet dışında nerde bulabilirim teknosada falan varmıdır acaba ?
  • Türkiyede resmi satıcısı olmadığı için internet dışında maalesef bulamazsın sanırım. n11 de 65 tlye, sanalpazarda 59 tlye bulunuyor. Sanalpazarda şuan üye olursan anlık-günlük ve yeni üyelik indirimleriyle birlikte 30-35 lira civarına alırsın muhtemelen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.