Şimdi Ara

Adobe Lightroom'un iOS uygulaması faydalı özellikler kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Adobe Lightroom'un iOS uygulaması faydalı özellikler kazandı

Tasarım dünyasının günümüz şartları gereği mobil tarafa da ciddi yatırımlar yapan önemli ismi Adobe, popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Lightroom'un iOS sürümünü faydalı özelliklerle 1.3 sürümüne güncelledi.

Kişilerin iOS 7 üstü iPad ve iPhone cihazları üzerinde fotoğraf düzenlemesine imkan tanıyan, fotoğraf organizasyonu noktasında "Creative Cloud" tabanlı senkronizasyon sunan ve oldukça modern bir arayüzle gelen Lightroom, yayınlanan 1.3 kodlu son sürümüyle ise artık bir fotoğraf üzerinde yapılan değişikliklerin kopyalanarak başka bir fotoğrafa aktarılmasına izin veriyor ve bu sayede çoklu fotoğraf düzenlemeleri çok daha kısa süre içerisinde tamamlanabiliyor. Birçok hatadan da kurtulan uygulama, sunum moduna geçildiği zaman her türlü oylama, işaretleme ve ayarı koruyarak başkaları tarafından değiştirilmesini önlüyor ve son olarak dahil edilen yeni görüntü moduyla büyük arşivlerde fotoğraf bulmayı kolaylaştırıyor.

Ücretsiz olarak sunulan Adobe Lightroom uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

• Ücretli mi bu yazılım, indirip kurduktan sonra giriş yapmamı istedi program açılması için, giriş yaptım deneme sürümünüz bitmiştir dedi. Sadece indirmek mi ücretsiz, ücretsizden kasıt

Var mı şu an giriş yapmadan kullanabilen veya giriş yaptıktan sonra sorun yaşamayan. Ücretsiz faydalanamıyorum, Adobe PS Express içerik olarak lr'den daha zengin ve ne ücrete tabii ne de giriş yapmamı istiyor, ben de mi bir gariplik var anlamadım

Yani o kadar kral ücretsiz düzenleme programları var eğer ücretliyse gülerim çünkü öncesinde lr'yi kullanmışlığım var ve 'çöp'tü silmiştim. Sözüm ona yaptığı düzenlemeler zaten iphone'da olan şeylerdi. Şimdi konuyu görünce merak ettim bakayım dedim ama açılmadı giriş yapmama rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 7 Şubat 2015; 19:15:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darısı Android sürümünün başına der ve giderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.