Şimdi Ara

FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
4
Favori
49.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 10021997

İlk başlarda oturmuyor.Birde bazen 40 şut çekiyorsun karşı takım 1 şut çekiyor yeniliyorsun.Yoksa çok başarılı sonuçlar veriyor veya 6 link var hepsini dene bazıları uymuyor takıma.
     FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj

Hocam malesef taktik herkesin bahsettiği gibi bug falan değil. Herkes sadece şut sayısına bakıp oo 80 şut attık en iyi taktik demiş. Bende 15 maç oldu üst üste oynuyorum aynı taktikle takım taktiğe de alıştı ancak hala zar zor 1-0 yeniyorum uzaktan gollerle. Taktiğin tek olayı uzaktan şut ve korner taktiği. İstatisliklere bakın 50 şutun 40 tanesi uzaktandır. Girdiğiniz gol pozisyonlarına bakın clean chance diye geçer , rakiple sürekli aynı.

Oyunun kendi 4-4-2 taktiğini seçip bütün oyunculara verin uzaktan şutu aynı başarıyı alırsınız. Yada bu taktiğin uzaktan şutlarını kaldırın oyunculardan görün :) Abartılmış fazlasıyla

• Bence kendi taktiginizi kendiniz yapın. Hem aldıgınız zevk artacak hem de eksi ve arrı yönlerini siz bileceksiniz. Hazır taktikle oynamayın derim arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa liginde de 3te 0 yaptık , heralde oyunun kendi standart taktiklerinden biriyle oynasam 3 puan alırdım es kaza. Gitti takım mainze yenildi içerde 0-2 :D @MA11 dediğin gibi ben de kendi taktiğini yapma taraftarıyım sadece herkes böyle yok gelmiş geçmiş en iyi taktik fala ndeyince deneyeyim dedim denemez olaydım :D
  • Captain.America kullanıcısına yanıt
    Hocam şu taktiği bir denesene, bu taktikle Inter ve Fiorentina ile ilk sezonda şampiyon oldum. Avrupada Çeyrek Finale çıktım Fiorentina ile.

http://www.dosya.tc/server39/0ySNxm/A00A3EA-AA5C-412E-BFCF-B09FF369D1B6.fmf.zip.html

Hocam, Havadan orta yap seçeneğini sert orta yap olarak değiştir, birde koşu yoluna pas yap komutunu da ver. Santraforların hızlı olursa gol kralı olursun, sol açık için Ocampos'u öneririm, sağ açık için Salah'ı, Ortasaha için Kovacic'i öneririm, denemeni kesin öneririm.

• V6 yı deniyorum ama verim alamadım. Sorun bende mi?

İlk maçım:

FM TARİHİNİN EN İYİ TAKTİĞİ - 'Bad Possession' 180 Gol- 150 Averaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GagoLab -- 12 Nisan 2015; 23:55:44 >
  • Herkesin fm'sine kimse karışamaz diyerek başlamak istiyorum lafa...Ama benim şahsi düşüncem:
    1.Başkalarının bulduğu taktiklerle oynamak fm ruhuna yakışmaz.
    2.Birde büyük takımları alıp bu taktik süper demek saçma. (hangi taktiği yaparsan yap zaten oyuncular akıyor)

Başkada bişi demek istemiyorum sdece düşüncelerimi belirttim.Bu tür konuların altına herzaman böyle yorum yaparım.
    Kolay gelsin iyi oyunlar...
  • Beyler 15.3.2 içinhttp://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/207417-bad-possession-take-more-risks-159.html#post2574342 şu linktekini indirdim.

Birazdan başlayacağım kariyere Beşiktaş ile. Bu son güncellemeyle deneyen eden var mıdır ?
  • Örneğin küçük bir takımı ilk sezon bir yerlere getirmek için kullanılabilir. Ama bundan sonrası oyunun zevkini almanıza engel olur. Bence gereksiz hazır taktikler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.