Şimdi Ara

ŞARJ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Benim telefonum Samsung Galaxy Grand 2. Şarj sorunu var. %90'dan yukarı şarj almıyor ama bunu bazen yapıyor. Sizce neden böyle yapıyor olabilir? Yapmadığı zamanda da şarj süresi çok uzun sürüyor. Orjinal şarj makinası aslında böyle yapmaması lazım.

• Kabloyu degistir dene, bataryayi çıkar tak son çare batarya kalibrasyonu yapman gerekebilir telefonunla ilgili ayrıntılı bilgim yok arastirirsan bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazınızı fabrika ayarlarına getirip temiz bir kurulum yeniden yapın. Sorun devam ederse servise şarj aletiniz ile birlikte gönderin. Pil durumunu test edip sorun varsa aksesuarlarınız dahil değişip gönderiyorlar.

• XMT kullanıcısına yanıt
    Servise 4 defa yolladım. Arızayı tespit edemediler. 4. kez yollamadan sonra şarj aletini değiştirdiler. Ama sorun hala devam ediyor.
  • jarath kullanıcısına yanıt
    Kabloyu değiştirdim yine oldu. Bataryayı çıkardım taktım yine oldu. Batarya kalibrasyonunu araştırıcam. Teşekkürler.
  • Servis formlarınız ile beraber Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapın.

Tamam teşekkürler.
  • Bir sorum daha var . Orjinal şarj makinasıyla kaç saatte %100 olur ? (%0 'dan başlayarak)
  • Telefonu kapalı halde iken şarj etmeyi deneyin, eğer açtığınızda hâlâ %90'ın üzerine çıkmıyorsa şarja takılıyken telefona restart atmayı deneyebilirsiniz.
  • Yurtdışı destek forumların da ortalama %5'den %100'e 2.5 ile 3.5 saat arası olduğu söyleniyor.
  • StG 44 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Deneyeceğim

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.