Şimdi Ara

Hearthstone'un 25 Milyondan Fazla Oyuncusu Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Blizzard'ın oldukça başarılı bir çıkış yakalayan kart oyunu Hearthstone, geçtiğimiz sene epey büyük bir sükse yapmıştı. Activision Blizzard'ın finansal raporlarını paylaştığı konferans sırasında Hearthstone'un geniş oyuncu sayısı başta olmak üzere, Blizzard oyunlarından bazı istatistikler paylaşıldı.

Açıklamalara göre Hearthstone'un toplam oyuncu sayısı 25 milyonluk barajı geçti. Öte yandan Blizzard'ın MMO-RPG oyunu World of Warcraft, daha önceki raporlarda gördüğümüz 10 milyonluk oyuncu sayısını aynen korudu. Firmanın yeni yapımı Heroes of the Storm ise 9 milyon oyuncudan beta kaydı aldı.

İstatistikler ve milyonlardan da gördüğünüz üzere Blizzard'da işler gayet yolunda görünüyor.

• blizz resmen para basma makınesıne donusmus
  • Heartstone i6 plus a gelse keşke.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • blizzard hapşırsa en az 10 milyon kişi çok yaşa diyecek yeni çıkartıkları fpsde tf2 yi tahtından eder belki
  • Heroes of the storm yarışma sonuçlarını unuttunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonlara gelse artık, pcde uğraştırmasa
  • Keşke Türkçe dile de destek verseler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

telefonlara gelse artık, pcde uğraştırmasa

Android de 6" altına rahatça kurulabiliyor ben Nexus 4 de gayet sorunsuz oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzgurKlnc

Keşke Türkçe dile de destek verseler.

Aman kardeş sus. Duymasın bızım cok iyi ingilizcesi olan arkadaslar. Ozellıkle wow oynayanlar ...
    Wow turkce olursa bırakırım dıyenlerı bıle gordum.
    Hatta oyununun turkce olmasini wowun turk oyunculari istemiyor diye ovunenler bile var. (adamlar dillerinden rahatsiz oluyor)!!!
    (Varsa yoksa kendilerini dusunur bizim insanlarimiz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 6 Şubat 2015; 14:35:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

telefonlara gelse artık, pcde uğraştırmasa

Android de 6" altına rahatça kurulabiliyor ben Nexus 4 de gayet sorunsuz oynuyorum.

bende de nexus 4 var yükledim ama oyun kasıyor
  • Yaklaşık 2 ay deliler gibi her gün saatlerce oynadıktan sonra bıraktım. Çok pis bağımlılık yapıyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.