Şimdi Ara

Office uygulamaları Windows 10 teknik sürümü için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Office uygulamaları Windows 10 teknik sürümü için yayınlandı

Dokunmatik ekranlar için ekstra optimizasyonlar içeren Word,Excel ve PowerPoint Windows 10 teknik ön izleme sürümü için yayınlandı.

Tüm Windows 10 yüklü cihazlarda çalışabilen sürüm yalnızca henüz ön izleme sürümü de yayınlanmayan Windows 10 mobil sürümünü için henüz kullanılabilir değil. Akıllı telefonlar için kullanılacak sürümün ise önümüzdeki günlerde yayınlanacağı açıklandı. Yayınlanan sürümde dokunmatik cihazlarda daha rahat kullanıma olanak sağlayan özelleştirmelere yer verildiği de duyuruldu.

Outlook ve Calender uygulamaları henüz yayınlanmadı, ancak yayınlanan programlarda dokunmatik ekranlarda daha rahat kullanım sunulurken yapılan açıklamada yeni Office sürümünün Office 2016 ismini aldığı da kesinleşti. Windows 10 teknik ön izleme sürümü kullanıcıları Windows Mağaza Beta aracılığıyla Office uygulamalarını indirebilirler.

• MS bu saatten sonra anca aio tarzı hepsi bir arada şeklinde bir anlaşla sektörde saygı duyula bilinecek bir noktada kalabilir gibi aksi halde zaten bağımsız yapımcıların yaptığı bir çok program yerine göre MS tan bile daha iyi noktada !

• Windows 10'u uzun zamandır kullanıyorum, ama o kadar çok eksik ve bir okadar göz boyamak için gereksiz şey var ki nasıl tarif etsem bilemiyorum

• dokunmatik olmayan cihazlara yüklenilmiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

dokunmatik olmayan cihazlara yüklenilmiyor mu ?

Dokunmatik olmayan PC'ye kurdum az önce, sorunsuz çalışıyor. Yalnız arayüz yine dokunmatiğe göre yapılmış yani ikonlar, butonlar falan olması gerekenden büyük. Anladığım kadarıyla uygulama Modern arayüzde çalışıyor zaten. Ekran görüntüsü:

Office uygulamaları Windows 10 teknik sürümü için yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 5 Şubat 2015; 23:58:06 >

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    nasıl kurdunuz. link verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

nasıl kurdunuz. link verebilirmisiniz

Konuda yazdığı gibi Mağaza(Beta)'dan indirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulamıyorum. arama kısmına excel yazıyorum çıkmıyor.

• Dokunmatik ekranlarda daha rahat kullanım sunacağı belli, afedersiniz ama hayvan (!) gibi ikonlar yapmışlar, benim küçük laptop ekranında bana gereksiz büyük geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.