Şimdi Ara

Logitech Bluetooth Klavye K810 199TL (Amazon'da bile kargo ile 130$)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
7.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sipariş geçtim arkadaşlar, Logitech'e güvenim, tam iki yıl önce yine hepsiburada'dan aldığım Logitech Z360'ı garantinin bitmesine bir ay kala servise gönderdim çalışmadı çünkü, ücret iadesi yaptılar. Yani gözünüz kapalı alabilirsiniz, Penta işin hakkını verip iyi bir hizmet sunuyor. Geçen sene konusunu açtığım h760 da bozuldu yine Ücret iadesi.

Fiyatı 199 TL Amazon Fiyatından çok daha hesaplı. Bizim teknomarketlerde ise 350 TL den başlıyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/logitech-k810-tr-bluetooth-illuminated-klavye-920-004326/productDetails.aspx?productId=bd303953&categoryId=51

http://www.amazon.com/Logitech-Bluetooth-Easy-Switch-Keyboard-iPhone/dp/B0099SMFP2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1423148481&sr=8-2&keywords=k810

Gelelim ürüne, uzun zamandır inceliyordum hem Lenovo Miix hem bilgisayar hem de telefon için aynı anda tek tuşla geçiş yapabileceğim bir fırsat arıyordum. Asus klavyesini de almıştım ancak isteyen bir arkadaşa gönderdim klavyesiz kaldım.

Logitech K810 yorumlardan ve incelemelerden anladığım kadarı ile rakipsiz bir klavye.

Şu an bile fiyatı çok yüksek diğer firmalarda.

Vatan'da 397 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/k810-illuminated-bluetooth-keyboard----tr-layout.html

Akakce'de 500 TL

http://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-logitech-k810-bluetooth-illuminated-fiyati,1063836.html

N11'de var ancak Muadili yani garantiye gireceğini sanmıyorum üstelik Türkçe değil. 170 TL

http://www.n11.com/logitech-bluetooth-easy-switch-keyboard-uk-k810-muadili-P37507167

Gold'da 344 TL

http://www.gold.com.tr/logitech-k810-920-004326-tr-isikli-bluetooth-klavye_u

Gelelim Ürüne

Donanımhaber İncelemesi

http://donanimhaber.com/logitech/VideoDetail.aspx?vid=3928

Video

Lazerle kabartılmış arkadan aydınlatmalı tuşlar
    Düşük ışıkta hatta karanlıkta kolaylıkla yazın. Arkadan aydınlatma özelliği sayesinde tuşlar net, parlak ve her zaman kolay okunur. Yalnızca tuş karakterleri aydınlatıldığı için, hiçbir dikkat dağınıklığı olmadan yalnızca görmeniz gerekenleri görürsünüz.

Otomatik Aydınlatma Ayarlaması
    Aydınlatma otomatik olarak odadaki ışık koşullarına uygun şekilde ayarlanır. Ayrıca, F5 ve F6 tuşlarını kullanarak tuş aydınlatmasının parlaklığını manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

Ele yakınlık tespiti
    Hareket sensörü, ellerinizi klavyeye yaklaştıklarında tespit eder ve yazmadığınızda güçten tasarruf etmenize yardımcı olmak için arkadan aydınlatmayı açar/kapatır.

Logitech Easy-Switch™
    Bluetooth aygıtlarınız arasında hiç beklemeden geçiş yapmak için bir düğmeye dokunun. Logitech Easy-Switch™ sayesinde, Windows bilgisayarınızda e-posta yazmaktan, Apple iPad’inizde not almaya, Android™ akıllı telefonunuzda bir mesaja yanıt vermeye kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Güvenilir Bluetooth bağlantısı
    Klavyeyi Bluetooth üzerinden kolaylıkla bilgisayarınızla, tabletinizle ve akıllı telefonunuzla eşleştirin. Hızlı ve güvenilir bağlantı, Bluetooth aygıtınızın 9 metre civarında herhangi bir yerde hareket etmenize ve yazmanıza olanak tanır.

Logitech PerfectStrokes™ tuş sistemi
    PerfectStroke tuş sistemi, yazma gücünü tuş yüzeylerine eşit bir şekilde dağıtarak tuşun kenarına çarpsanız dahi her tuş vuruşunun sessiz, doğal ve akıcı olmasını sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 5 Şubat 2015; 22:26:13 >

• anlamadım, nerede ucuz olan link?
    göremedim.
  • amazondan gelecek olan TR klavye mi değilse çok da sıcak değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

amazondan gelecek olan TR klavye mi değilse çok da sıcak değil.

Amazon değil bu fiyat hepsiburada'da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam boylu tr q klavye mi yoksa küçültülmüş uyduruk tuşlardan mı var? foto varsa koyar mısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

tam boylu tr q klavye mi yoksa küçültülmüş uyduruk tuşlardan mı var? foto varsa koyar mısınız.

Fotolar tabi ki var ilk mesajdan bakarsanız. Çiklet klavye bu, inceleme videolarından bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

anlamadım, nerede ucuz olan link?
    göremedim.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarafeyn

quote:

Orijinalden alıntı: laider

anlamadım, nerede ucuz olan link?
    göremedim.

+1

Linkler ilk mesajın ilk paragrafından sonra.

Bir daha vereyim.

http://www.hepsiburada.com/liste/logitech-k810-tr-bluetooth-illuminated-klavye-920-004326/productDetails.aspx?productId=bd303953&categoryId=51

• Klavyeye 200 lira verilir mi orası ayrı bir durum fakat hakkatten klavye güzelmiş..

HB linkinde bir adet video var. Onu seyredince gerçekten hoşuma gitti.
  • fiyat cok klavyeye gore ama ihtiyacim olmadigi halde 80 lira gibi bisey olsaydi alirdim herhalde.. cok guzel gorunuyor
  • bizim lenovo miix 2'lerle nasıl olur ki bu? kullanması ve taşıması tabi,

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

fiyat cok klavyeye gore ama ihtiyacim olmadigi halde 80 lira gibi bisey olsaydi alirdim herhalde.. cok guzel gorunuyor

Bu bir değil 3 klavyenin fiyatı. 3 Cihazı tek tuşla bağlayabildiğiniz için. O yüzden bence 300'ü rahat hak ediyor ki 500'e satılıyor bazı yerlerde.

• 3 cihaza bağlanması 3 klavye parası etmesini gerektirmez bence :) ayrıca maus olmayınca isterse 8 tane cihaza bağlansın, videodaki gibi cihaz arasına geçiş yapıp telefonun tabletin ekranına dokunacaksak pek kullanışlı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

3 cihaza bağlanması 3 klavye parası etmesini gerektirmez bence :) ayrıca maus olmayınca isterse 8 tane cihaza bağlansın, videodaki gibi cihaz arasına geçiş yapıp telefonun tabletin ekranına dokunacaksak pek kullanışlı olmaz.

Mouse da var indirime girmesini bekliyorum T670 o iki cihaza bağlanıyor ama aynı anda.

Bi dokunuş emin olun bir cihazı Bluetooth ile eşleştirmekten on kat daha kolay bence.

• k400 ün arkadan aydınlatmalısı olsa 200 tl ye alırdım sade bluetooth klavyeye çok
  • 25/100 hediye çekiyle 175'e gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

25/100 hediye çekiyle 175'e gelir

O an aklıma gelmedi ama 175'e gelse bile İade zamanı gelince 175 Lira alırız sanırım ki pek karlı olduğu söylenemez.

Ömrü zaten 2 yıl dahili bataryadan dolayı 23. Ayda bataryası biterse ve ölmezsek zaten iade alacağız :)

Saat 16:30'da sipariş verdim saat 18'de kargoya verildi, müthiş çalışıyorlar. Yarın elimde olur incelemesini yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

O an aklıma gelmedi ama 175'e gelse bile İade zamanı gelince 175 Lira alırız sanırım ki pek karlı olduğu söylenemez.

Ömrü zaten 2 yıl dahili bataryadan dolayı 23. Ayda bataryası biterse ve ölmezsek zaten iade alacağız :)

Saat 16:30'da sipariş verdim saat 18'de kargoya verildi, müthiş çalışıyorlar. Yarın elimde olur incelemesini yaparım.

Kusura bakma ama çakalın önde gidenisin. Daha kullanmaya başlamadan ne olur ne yaparız iade ederiz ücreti geri alırız diye kurmuşsun kafanda.

Sonra dövlet bize bahmiy.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Kusura bakma ama çakalın önde gidenisin. Daha kullanmaya başlamadan ne olur ne yaparız iade ederiz ücreti geri alırız diye kurmuşsun kafanda.

Sonra dövlet bize bahmiy.

Çakallık mı Yazık yazık bu ürünlere bu kadar para verip bizi sömürenlere yazık! Parayı Logitech veriyor firma değil! Masrafı zaten Çinde 10 Lira!

Bence hakkını kullanmamak salaklık. Ayrıca şu an bu ürünün fiyatı neden düştü sanıyorsun? Depolarda kalsa bile bataryaları ölüyor.

Elden çıkarıyolar şu an tabi hakkını aramayanlara vuracaklar darbeyi!

Sözlere dikkat, yasal hakkımızı kullanmanın nesi çakallık?

Devlet ile ilgili değil Logitech Milyar dolarlık şirket 10 TL'ye ürettiğini 500'e satarsa tabi sorgularız!

• Güneş Enerjili olsa alınabilir olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.