Şimdi Ara

Logitech Bluetooth Klavye K810 199TL (Amazon'da bile kargo ile 130$) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
7.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • videosunu izledikten sonra fikrim degisti, super bi aletmiş.
  • kaptım 1 adet. teşekkürler. çok istediğim bi üründü. elime geçince deneyimlerimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicans35

kaptım 1 adet. teşekkürler. çok istediğim bi üründü. elime geçince deneyimlerimi yazarım.

Rica ederim bilgisayar'da What's app ile yazarken tabletten mesaj geldi ve konuya tek tuşla geçip cevap yazdım, mükemmel bir ürün bu açıdan gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black friday'de amazondan 60$'a almıştım arkadaşlar. TR olanı 200₺ ye bence çok iyi.

Alan Arkadaşlara hayırlı olsun

• Klavye mükemmel arkadaşlar. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.aynı anda ios, ps4, macbook gibi bütün aletleri kontrol edebilirsiniz. Arkadan aydınlatması da çok işe yarıyor. Pil ömrü de uzun.ben ABD'den getirmiştim yaklaşık 130 TL'ye. Türkiye için çok iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler illuminated, dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Beyler illuminated, dikkat edin

Sesli güldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

ben başlıklardan bahsediyorum zaten

1) Amazon fiyatları Türkiye'den çok ucuz
    2) Buna rağmen 15-20 gün gelmesini bekleyip sırf ucuz diye alışveriş yapanlar var
    3) Amazon en bilinen site dünya genelinde, fırsatyakala com ucuz verdi diye onu yazsam herkes ön yargı ile yaklaşır reklam yapıyorsun der.

Benim Amazon kıstas almamın sebepleri bunlar.

1)Herkes yurtdışından alışveriş yapamaz
    2)Herkes 15-20 gün bekleyemez
    3)Türkiyedeki en bilinen siteleri koyabilirsin.

Madem burda yurtdışı alışveriş yapanları düşünüyorsun direk başlığa koyarak yurtiçinide düşünmelisin.Bu bir eleştiridir istediğini yapmakta özgürsün hayırlı günler

SAYGI duyuyorum teşekkür ederim, bir dahaki fırsatta dikkat göz önünde bulunduracağım.

@Theologist,

Bence bu konuda sen haklısın. Ben de Amazon fiyatıyla kıyaslanmasından yanayım. "herkes yurt dışından ürün almıyor" mantığı yanlış, sonuçta Amazon Türkiye'ye gönderim yapan bir site ve müşteri memnuniyeti konusunun kitabını yazmış bir site. Aynen devam hocam
  • Bugün optimum MM'de gördüm öyle aman aman bir design'i ve hafifliği yok. Almayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir aydır sessiz ve aydınlatmalı klavye arıyordum. K800'ü beğenmiştim ama hem Türkiye'de yok, hem de tuşlarının sessizliğinden şüphe ediyordum.
    Alternatif olarak K810 var zaten sadece. İleride de düzgün bir tablet/telefon alıp birlikte kullanırken işime yarar dedim.

Demin siparişi verdim, konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • türkçe harfleri kullanamadım henüz?, nasıl olacak
  • NonstopMusiC kullanıcısına yanıt
    Türkçe harflerle sıkıntınız nedir?
    Android'te klavyeyi İngilizce algılarsa Türkçe'ye alıyorsunuz o kadar. Dil ve Giriş menüsü ya da bildirim çubuğunda çıkan klavye seçeneğinden erişiliyor.
    iOS'u bilmiyorum.
    Windows'ta zaten sıkıntı yok.
  • çok teşekkürler yarın bi deneyeceğim
  • Yarın haftasonu malum Mobil uygulama üzerinden çek kampanyası yapar mı? Yarını bekleyelim mi?
  • Klavyede gecikme ve bağlantı sorunları yaşayan var mı?
    Ara sıra çok saçmalıyor klavye. Dandik Greentech bluetooth adaptör kullanıyorum, asıl sorun bu. Ama laptopa bağlanınca da gecikme/uykuya geçme sorunları yaşıyorum.

Pek memnun kalmadım aletten, iade etmeyi düşünüyorum. Kullananlardan da yorum alabilirsem sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Klavyede gecikme ve bağlantı sorunları yaşayan var mı?
    Ara sıra çok saçmalıyor klavye. Dandik Greentech bluetooth adaptör kullanıyorum, asıl sorun bu. Ama laptopa bağlanınca da gecikme/uykuya geçme sorunları yaşıyorum.

Pek memnun kalmadım aletten, iade etmeyi düşünüyorum. Kullananlardan da yorum alabilirsem sevinirim.

Ben kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok, benim Bluetooth cihazı bazen uyku moduna alıyor kendini tek sorun o çünkü klavye ile alakası olmayan Hp mouse ta aynı sorunu yaşıyor bazen Bluetooth cihazını yeniden aktifleştirmek gerekiyor.
  • Yanıltıcı reklamlara bakmayın , tek tuşla diğer cihaza geçiş çok pratik gibi gözükse de sadece klavye ile bi tablet veya telefon kontrol edilmediği için hiç bir anlamı yok kullanma şansım olmuştu klavye olarak çok güzel ama en fazla 90-100 edecek bir şey.
    200 lira kesinlikle etmez , yine de alın tabi siz bilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pea.

Klavyede gecikme ve bağlantı sorunları yaşayan var mı?

Ben kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok, benim Bluetooth cihazı bazen uyku moduna alıyor kendini tek sorun o çünkü klavye ile alakası olmayan Hp mouse ta aynı sorunu yaşıyor bazen Bluetooth cihazını yeniden aktifleştirmek gerekiyor.

Tablette dikkatlice denedim. Çok ufak gecikme oluyor, onun dışında bir saçmalama yok.
    Laptopta da uykuya geçme dışında idare eder.
    Masaüstümdeki sürücüsü bile bulunmayan Greentech bluetooth adaptörü yüzünden saçmalıyor anlaşılan. Düzgün bir bluetooth adaptör bulana kadar çekeceğiz anlaşılan bu çileyi.

Cevabınız için teşekkür ederim.

@krocker09
    Tablette mail/metin dökümanı yazarken iş görüyor biraz ama dediğiniz gibi cihaz değiştirme olayı göz boyama.
    Ancak aydınlatmalı, kablosuz ve ufak klavye yok piyasada. En azından Türkiye'de yok. Alternatifi olmadığı için de 200TL ediyor mecburen.
    Amazon'da 30$'a alternatifleri var ama 35$ da kargo eklendiği için bir anlamı kalmıyor.
  • igidu kullanıcısına yanıt
    Ve mobil uygulama hediye çeki geldi
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Hocam son durum nedir? Alıştınız mı klavyeye?

Diğer arkadaşlardan da yorumları bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.