Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 Lollipop güncellemesi ülkemizde başladı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
4.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.0 telefonu inanılmaz yavaşlatıyor hiç memnun kalmadım gereksiz bir güncelleme s5 kullanıcıları bence YAPMAYIN. 4.4.2'ye geçiş yapılabilir mi tekrar? nasıl? lütfen yardım

EDIT: Ankara'da oturuyorum, burada herhangi bir yetkili teknik servis falan bişi var mıdır? turkcell'den almıştım onlar yardımcı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tafshan -- 21 Şubat 2015; 13:28:44 >
  • yorumlara bakacak olursan kitkat efsane bir sürüm olacak
  • lg 2 ye ne zaman gelir kim bilir
  • Video acınca vıdeo controlor yani durdurma ıleri sarma vs. cıkmıyor ekrnda varmı bu sorunu yasayan?

• Lollipop'ta bir kac sikinti yasayabilirsiniz en basit yontem backup yapip hard resetdir , diyelimki hard reset etmek istemiyorsaniz en basitinden touchwizz app bilgilerini sifirlayin

• Biz yaprık olmadı

• Güncelleme sonrası işimi garantiye almak için factory reset yaptım. Telefonu "yeni telefon" olarak kurdum. Tabiiki tüm Uygulamaları yeniden kurdum. Adres defterini tekrar Outlook üzerinden Kies ile Senkronize ettim. Samsung S5 lollipop güncellemesi sonrasında kasma veya yavaşlama sorunu pek yaşamadım. Ancak bir kaç kere telefon kendini kapatıp yeniden açıldı. Daha vahim sorunlarım da var. Bluetooth ile akıllı saatime otomatik olarak bağlanırken Güncelleme sonrası artık manuel bağlanmaya zorlamam gerekiyor ve akıllı saatim ile bağlantı sağlaması uzun Sürüyor. Spotify ve Facebook gibi kelalaka uygulamalar ile işlem yaparken telefon birkaç defa kapanıp açıldı. Lollipop sorunlu ve acilen düzeltme güncellemeleri gelmesi Lazım. Yoksa daha fazla sabredemeyip bir önceki sürüme döneceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 28 Şubat 2015; 12:40:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncellemelerde bu tarz sorunlar olabiliyor. zamanla daha sorunsuz hale gelecektir.

• Merhaba,
    Lollipop güncellemesi üzerine düzeltme güncellemesi yayınlandı bir tane. detayları şurada :http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Galaxy-S5-Lollipop-surumune-gelen-yeni-guncelleme-sessiz-modu-geri-getiriyor.htm

bu günllemeyi kurmadıysanız kurup deneyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Merhaba,
    Lollipop güncellemesi üzerine düzeltme güncellemesi yayınlandı bir tane. detayları şurada :http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Galaxy-S5-Lollipop-surumune-gelen-yeni-guncelleme-sessiz-modu-geri-getiriyor.htm

bu günllemeyi kurmadıysanız kurup deneyebilirsiniz

daha henüz güncelleme olarak türkiye için ortalıklarda yok.....
    ben daha fazla sabredemeyip 4.4.2 ye dönme işini giriştim bile

• Lg g3 kullanıcıları lolipopu eskitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Lg g3 kullanıcıları lolipopu eskitti

LG G3 Ün lollipop un dan da memnun olan pek yok.... Çoğu bir önceki sürüme döndü bile...
    ANLAŞILAN o ki, bu lollipop zaman içinde düzelecek ve o süre içinde bazı insanlar hasta olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce siz bi indirin beyler iyiyse ben de güncellerim :D

• s5 imi 5.0 yaptım fakat bi sorun var cevaplarmısınız lütfen ?? kişilere giriyorum ve kapatınca az durdukdan sonra kişiler durduruldu yazısı geliyor neden olabilir acaba birde facebook kendiliğinden kapanıyor ??
  • Yukledigim gune lanet olsun ya anasini optu telefonun.

Surekli programlarin durduruldu hatasiyla karsilasiyorum ,

Asiri yavasladi cihaz ,

Konusurken teli kulagimdan cektigimde hemen ekran gozukurdu simdi 3 4 sn bekliyor ,

Isinma sorunu var.

Tek iyi yani sarj daha uzun sure gidiyor.Eski surume donemezmiyiz biken var mi ? Ya da ingilterede ki surumu kursak duzeliyor mu ? Turkce dik destegi var mi o surumde ?

Bilen varsa cevaplasin lutfen.Tesekkurler

• Arkadaşlar geçen gün s5 aldım lollipop u yüklesem mi kararsız kaldım bazı sitelerde çok iyi yorumlar var bazı sitelerde ise olumsuz yorumlar var sizce hemen yüklemelimiyim?

• enesyusuf39 kullanıcısına yanıt
    Bence yüklemeyin. Belki ufak güncellemeleri daha çıkar ve şikayetler azalır o zaman denersiniz.

• Güncelledikten sonra hard reset atın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Yukledigim gune lanet olsun ya anasini optu telefonun.

Surekli programlarin durduruldu hatasiyla karsilasiyorum ,

Asiri yavasladi cihaz ,

Konusurken teli kulagimdan cektigimde hemen ekran gozukurdu simdi 3 4 sn bekliyor ,

Isinma sorunu var.

Tek iyi yani sarj daha uzun sure gidiyor.Eski surume donemezmiyiz biken var mi ? Ya da ingilterede ki surumu kursak duzeliyor mu ? Turkce dik destegi var mi o surumde ?

Bilen varsa cevaplasin lutfen.Tesekkurler

eskisine dönebilirsin.... çok basit...

sana lazım olan ==> odin 3.09 00>>http://shiftdelete.net/samsung-icin-odin-309-indir
    sonra en son 4.4.2 firmware ==> GALAXY S5 - SM-G900FQ için ==>>http://www.sammobile.com/firmwares/download/36804/G900FQJVU1ANH1_G900FQTUR1ANI1_TUR/

nasıl yapılacağını anlatılması >>>

http://www.muhyal.com/galaxy-s5-android-5-0-lollipop-surumunden-4-4-x-kitkat-surumune-geri-donus/

ESKİ SÜRÜME DÖNER DÖNMEZ İLK İŞ === AYARLAR >> CİHAZ HAKKINDA >> YAZILIM GÜNCELLEŞTİRME >> OTOMATİK GÜNCELLEŞTİR ÖZELLİĞİNİ KALDIRIN.....LOLLİPOP ADAM OLUNCA AÇARSINIZ :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 3 Mart 2015; 1:41:02 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.