Şimdi Ara

İş bankası banka kartı 5*25 e 25 tl maxipuan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
17
Favori
11.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaş müsteri hizmetlerini aramasanız olmuyo değil mi? sms gelmeyenlere geçerli mi kampanya anlamak basit. kampanyaya katıldıktan sonra 25 TL. alışveriş yapınca 5 tl hemen yükleniyormuş. bunu deneyen yok mu? dünden beri soruyorum, anlaşılan kimse alışveriş yapmamış....
  • Mail geldi arkadaşlar. Detaylar bu şekilde.
    Kampanyamıza ilişkin bilgiler aşağıdadır.

Bankamatik Kartı'nızla 27 Ocak - 28 Şubat tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz her 25 TL tutarındaki harcamanıza 5 TL, toplamda 5 harcamanıza 25 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Kampanyamıza katılmak için "BANKA" yazıp, Bankamatik Kartı'nızın son 6 hanesini 4402'ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya detayları:

1. Kampanyamız SMS katılımlı olup sadece 4402'ye "BANKA" yazıp Bankamatik Kartı'nın son 6 hanesini iletilerek kayıt olunabilecektir.
    2. 27 Ocak - 28 Şubat 2015 tarihleri arasında Bankamatik Kartı'nız ile herhangi bir sektörden tek seferde farklı günlerde yapacağınız ilk 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, ikinci 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, üçüncü 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, dördüncü 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL ve beşinci 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL olmak üzere toplam 25 TL MaxiPuan hediye edilecektir. (Her 25 TL'lik alışverişinize 5TL olmak üzere toplamda en fazla 5 alışverişiniz için 25 TL MaxiPuan kazanılabilecektir)
    3. Kampanyamıza yalnızca Bankamatik Kartı dahil olup, kredi kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
    4. Kampanyamıza yalnızca farklı günlerde yapacağınız alışverişleriniz dahil edilecektir.
    5. Kampanyamızdan kazanılan MaxiPuan'lar 16 Mart 2015 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları Bankamatik Kartlarına yüklenecektir.
    6. Hediye MaxiPuan'ların son kullanım tarihleri 26 Mart 2015 olup, kullanılmayan MaxiPuan'lar 27 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır.
    7. Kampanya Bankamatik Kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
    8. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.

Bilgilerinize sunarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Mail geldi arkadaşlar. Detaylar bu şekilde.
    Kampanyamıza ilişkin bilgiler aşağıdadır.

Bankamatik Kartı'nızla 27 Ocak - 28 Şubat tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz her 25 TL tutarındaki harcamanıza 5 TL, toplamda 5 harcamanıza 25 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Kampanyamıza katılmak için "BANKA" yazıp, Bankamatik Kartı'nızın son 6 hanesini 4402'ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya detayları:

1. Kampanyamız SMS katılımlı olup sadece 4402'ye "BANKA" yazıp Bankamatik Kartı'nın son 6 hanesini iletilerek kayıt olunabilecektir.
    2. 27 Ocak - 28 Şubat 2015 tarihleri arasında Bankamatik Kartı'nız ile herhangi bir sektörden tek seferde farklı günlerde yapacağınız ilk 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, ikinci 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, üçüncü 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, dördüncü 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL ve beşinci 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL olmak üzere toplam 25 TL MaxiPuan hediye edilecektir. (Her 25 TL'lik alışverişinize 5TL olmak üzere toplamda en fazla 5 alışverişiniz için 25 TL MaxiPuan kazanılabilecektir)
    3. Kampanyamıza yalnızca Bankamatik Kartı dahil olup, kredi kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
    4. Kampanyamıza yalnızca farklı günlerde yapacağınız alışverişleriniz dahil edilecektir.
    5. Kampanyamızdan kazanılan MaxiPuan'lar 16 Mart 2015 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları Bankamatik Kartlarına yüklenecektir.
    6. Hediye MaxiPuan'ların son kullanım tarihleri 26 Mart 2015 olup, kullanılmayan MaxiPuan'lar 27 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır.
    7. Kampanya Bankamatik Kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
    8. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.

Bilgilerinize sunarız.

çok şükür detaylar geldi tşkler bilgilendirmeniz için

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

ya arkadaş müsteri hizmetlerini aramasanız olmuyo değil mi? sms gelmeyenlere geçerli mi kampanya anlamak basit. kampanyaya katıldıktan sonra 25 TL. alışveriş yapınca 5 tl hemen yükleniyormuş. bunu deneyen yok mu? dünden beri soruyorum, anlaşılan kimse alışveriş yapmamış....

Hemen yüklendiği hikaye,
    Dün akşam 30 TL tutarında harcama yaptım ( market )
    Şimdi kontrol ettim yüklenen birşey yok,
    Üst mesajda şartlar Yazılmış
    Kişiye özel değil ise martta yüklenir.

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Merhaba; müş. hizmetlerini arayarak bilgilendirme talep etmek hata değil hocam eksik bilgi varsa en azından buraya insanları doğru bilgilendirmek maksadıyla aranılıp gerekli bilgileri buraya yazıp paylaşabiliriz ve neden boş yere sms ücreti versin ki insanlar?
  • Az önce alışveriş Yaptım
    TEB pos undan gecmiş
    Puan yalan oldu sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Az önce alışveriş Yaptım
    TEB pos undan gecmiş
    Puan yalan oldu sanırım

İş bankası Pos Şartı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

Az önce alışveriş Yaptım
    TEB pos undan gecmiş
    Puan yalan oldu sanırım

İş bankası Pos Şartı yok

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Ne zamandır iş bankası para kartımı kullanmadım, buna katılmak için hesaba para yatırsam çat diye hesap işletim şeysi çekebilirler, sakat

Sabah 09:30-11:30 arası veya öğleden sonra 13:30-17:30 arası para yatırır ve yatırdıktan 5-10 dk içerisinde de harcarsan çekemiyorlar. Bana bir kere öğlen arası denk geldi çektiler. diğer çekme saati de akşam mesai bittikten sonra zaten çoğu bankada standart. Sadece akbank hesaba para girişi olduğu saniyede alıyor hesap işletim ücretini. diğer bankalar yatırdıktan sonra 10-20 dk içerisinde harcarsan alamıyolar.
  • hesap işletim ücretini aldığı zaman da iade işini yapmıyorlar 3-4 kere kayıt açtım telefonla aradım nafile
  • İş Bankası Visa kampanyasını sitesinde bulabildiniz mi?
  • kredi kartı olmayıpda sadece banka kartı olanlarda oluyor mu bu? maxipuan felan diyor
  • İnternet alisverisleri dahilmi simdi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar puanlar tl olarak hesaba mi yatiyor yoksa alış veriş yaparken pos cihazı maxipuani mi görüyor

• Bankamatik kartı puanını nasıl öğrenebiliriz kredi kartını mağazalardaki kasiyerden öğrenebiliriz ama banka kartını nasıl öğrenecez o da mı aynı ?
  • ziraate de olsaydı keşke :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: havacı27

Bankamatik kartı puanını nasıl öğrenebiliriz kredi kartını mağazalardaki kasiyerden öğrenebiliriz ama banka kartını nasıl öğrenecez o da mı aynı ?

Yine mağazadan, yada k,kartınız var ise puanları k,kartı puanlarına eklenir
    Bankamatik kartı ile alışveriş yapma şartı yok
    ( puan harcamalarında )

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

hesap işletim ücretini aldığı zaman da iade işini yapmıyorlar 3-4 kere kayıt açtım telefonla aradım nafile

Akbank3 ayın sonunda puanolarak geri verdi ama çok zor oldu 4 görüşme falan yaptık tüm ilişkimi kesin dedim kredi kartı falan önce tamam dedilersonra kendileri arayıp puanverdi

• havacı27 kullanıcısına yanıt
    Hızlıalın sitesinde maximum puan kullanilabiliyor sepete atin bir şeyi ödeme ekraninda puani ögrenip ödeme yapmazsiniz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.