Şimdi Ara

Dying Light - Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dead Island'ın yapımcısı Techland tarafından geliştirilen Dying Light uzun süredir beklenen açık dünya zombi oyunu olmayı başarıyor. Özelleştirme seçenekleri, kaliteli vuruş hissi ve dolu dünyasıyla zombi severler Dying Light'a göz atmalılar. Oyunun Video İncelemesi karşınızda.

• Ya incelemelerde bu kadar çok spoiler oluyor mu?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ortadoğu şehri ama rusça aksağan seslendirmeler çok komik olmuş. seslendirmeler çoğrafi yöne uymuyor!

• sanırım state of decay ile birlikte en başarılı zombi temalı oyun olmuş.

• Hikaye klişelerle dolu olsada her türlü kendini oynatan bir oyun puanını hakediyor

• Oyunun beğenmediğim üç yanı:
    1 Konunun 3. sınıf filmlerden farkı olmaması.
    2 Bazı yerlerde gizliliğe imkan versede düşmanların duvar arkasında dahi sizi bulmaları.
    3 Bazı saçma buglar(Trafo gibi yerlere çıkarken oyunun kaplamalarının altına düşmek gibi bazı sinir bozucu buglar)

Skyrim gibi kullandıkça level atlanması sistemi oldukça hoş olmuştu. Bu sayede hızlıca geçip gitmek yerine etrafta terör estiresi geliyor insanın. Birde sistem ve hareketler Far Cry 3-4'e aşırı bir benzerliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunuz -- 5 Şubat 2015; 14:50:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CmSandman

ortadoğu şehri ama rusça aksağan seslendirmeler çok komik olmuş. seslendirmeler çoğrafi yöne uymuyor!

Aksağan değil saksağan, çoğrafi değil çorum leblebisi.

• GERÇEKTEN SÜPER BİR İNCELEME OLMUŞ TEBRİK EDERİM HEP BÖYLE DEVAM EDERSİNİZ İNŞALLAH:)

• oyunda takılma ve ani fps düşüşü yaşayan arkadaşlar anti aliasing i kapasın öle deneyin

• Oyunun en Saçma yeri ise Harran'da olması. Tamam harran olmasi iyi olmuş ülke tanınıyor ama Benim bildiğim harran kurak ve çöl gibi yerdir ve gökdelenler yoktur. Oyunda ise her yer yeşillik yüksek katlı binalar
    Oyunun yapımcısı harrani yanlış tanımış heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.4 mü diğer işgüzar sitelere bakıldı herhalde puan verilirken kendi alanında "GAME OF THE YEAR" ben ve çoğu kişi için steam da rating i %90 bence puanı minimum 9.0 ve üzeri olmalıydı , puanları önemsiyen birisi değilim fakat hakkı yeniyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 5 Şubat 2015; 15:36:12 >
  • Oyun Dead Island + Mirror's Edge + Far Cry olmuş bildiğin

• ha bide yıl olmuş 2015 hala aynı karakterden 6 7 tane görebiliyorsunuz oyunda tip olarak çeşitlilik yok

• şimdi başlıyorum oyuna, oyuncular sevdiyse oyun iyidir
  • mobil video izleme olayimizida bitirdiniz 240p neden kalkti. Insan bir kullanicilarina sorar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc de oynanmaz halde rezalet ps4 e alıcam kutulusu çıkınca

• dead islandın güzel özelliklerini geliştirip parkur öğeleriyle birleştirmişler çokta güzel olmuş ama istediği sistem özellikleri çok fazla

• Puan konusunda oyunun hakkının yenıldıgını dusunuyorum. En az 9 Puan almalı.

• Video başlamadan reklam, başladıktan 2 saniye sonra yine g+ reklamı. Bu ne saçma iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: RedTurkei

ps 4 le pc arasında inanılmaz kaplama ve grafik farkı var yok diyecekler eksileyecekler ama inanmaz iseniniz furkanrbn arkadaşımızın verdiği linkten bakın ps4 te oynuyor resmen başka oyun oynuyor gibi <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=102421954&url=https://www.youtube.com/channel/UCLg0ibagGHTnCOkTe-e5oLA" data-href="https://www.youtube.com/channel/UCLg0ibagGHTnCOkTe-e5oLA">https://www.youtube.com/channel/UCLg0ibagGHTnCOkTe-e5oLA</a> nvidia da problem yok eski nesil kartlarda dahi rahatça oynanıyor

PC ve bir PS4 kullanıcısıyım. Her zaman pc nin ps4 ten 1 adım önde olacağı belli fakat ben gerçektende ikisi arasında pek fark göremiyorum xboxone bambaşka bir şey olmuş zaten

https://www.youtube.com/watch?v=ZNcQZXvop4g

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.