Şimdi Ara

galaxy note 8.0 cöktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GT - N5105 modelitabletim açılmıyor Samsung yazısında kalıyor 3g li anroid 4.1.2 idi internetten 4.2.2 rombuldum odin ile attım yine ayni orijinal romu Samsung vermiyor illa servise getir diyorlar. Casper da veriyordu. Bu konuda yardim edebilecek varmı
    Kies cihazı görmüyor MPL driver yuklenemiyor diyor odin görüyor yüklüyor ama cihaz ayni orijinal ROM ve rom yükleme için fix gibi birşey varsa cokmemnun olurum her cokmede servise para vermek istemiyorum TSK ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• E: failed to mount /efs
    e: can't mount/efs/log/boot_cause

yazıyor recovery modda baya araştırdım efs diye bişey silinmiş nasıl kurtulur bu cihaz servis mecbur galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harimarasi -- 6 Şubat 2015; 0:51:50 >
  • servisin 517 lira istediği yanık dediği ana kartlı tabletimiz samsung note 8 birgece uğraştan sonra çözüldü

çözüm

http://www.androidevim.com/forum/f31/samsung-cihazlarda-failed-mount-efs-invalide-argument-hatasi-ve-cozumu-685/

bu linkteki gibi yapılmıştır aynı duruma düşen servisin kucağına düşen varsa memnuniyetle yardım ederim

invalid argument efs klasörü yok olması sorununun çözümüdür.

anlatımı yapan siteye ve arkadaşa çok teşekkür ediyorum bu bilgiyi ve linki paylaşmak istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.