Şimdi Ara

Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, hediye olarak 2 tane almıştık, arkadaşa olmadı, hiç giyilmedi, paketi hiç açmadan kaldırdım. hiç giyilmemiş, kutusu bile açılmamıştır.

Converse CT Slim Hi 113895
    42,5 numara
    40 TL istemekteyim.
     Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball

Levis Hakiki Deri Bot
    Levis botumu da kısa süreliğine giydim, deformasyonu yok diyebilrim, isteyenlere detaylı fotolarını yollayabilirim.Uzun süredir kullanmıyorum, hakiki deri ve orjinal Levis. Bot için 75 TL istemekteyim.
    Orjinal fotolar.
     Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball
     Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball

Nike Dri-Fit Short
    Bol tarzdır, bana baya büyük oldu, 185 kilo ve 90 kg civarı uygun olabilir. 45 TL
     Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball Nike Short / Ray Ban Güneş G. Bayan / Levis Deri Bot// Converse Slim // ADIDAS Basketball

Ray Ban 4118 Güneş Gözlüğü
    http://www.ray-ban.com/international/products/sun/RB4118

Arakadaşımın gözlüğüdür, fazla kullanmıyor, çok ufak çizikler mevcut ama bulmakta zorlanıcağnız türden, çok rahat kullanımı varmış, istenirse detaylı fotoları da yollarım.
    150 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 13 Haziran 2015; 11:39:31 >

• pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.