Şimdi Ara

Discovery 2 sol alt çatladı 'soru' ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle Allah'ın selamı üzerinizde olsun. Telefonun sol alt hoparlörü kendiliğinden çatladı darbeye ya da fiziksel zorluğa mağdur kalmadan. Forumda bu sorunun bir kaç arkadaşın da karşı karşıya kaldığını gördüm. Bu sorun için telefonunu servise veren ya da gönderen var mı? Her hangi bir parça için bekleme ya da ücret talebi var mı? Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.Bol forumlar.

• Ben kendim göndermedim ama gönderince tamir ediyorlarmış. Garanti kapsamına da giriyormuş. ****'te bi' arkadaş söylemişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende de oldu. Japon yapıştırıcısni kurdanin ucuna çok çok az damlattim. Kirik yere dokundurdum yapistirdim. Servisle falan ugrasmadim. Tasgibi de oldu valla

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Ss atarmısınız.
  • aynı sorun bende de var telefon daha 2.ayını doldurmadan yere bile düşmeden kendi kendine bu hale geldi bide kılıf var japonla yapıştıracaktım ama kurumuş evdeki o gün bu gün alıpta yapıştıramadım şimdi telefon alalı nerdeyse 4 ay olucak ve akşam acık halde şarj a koyduğum telefon sabah kapalıydı ve hiç bir şekilde de açılmadı servisi aradım cumartesi çalışmıyorlarmış sanırım yakınlarda olan 3 tane telpa servisi aradım sanki telefonu hiç görmemiş gibi tavsiyelerde bulundular. Pili çıkarıp takmayı denediniz mi falan şeklinde bir diğeri bir telefoncuya götürmemi söyledi

atalarımız boşuna ucuz etin yahnisi yavan olur dememişler yaşayarak öğrenmiş oldum ..
  • kronik sorun mu buda acaba ?
  • Kronik galiba bi kaç kişide de ayni sorunu gordum

• Lg g3dede vardı bu sorun tuhaf oda o yerden catlardi.

• Evet onu görmüştüm mikrofon yerinden catliyodu cihazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: King1967

Ss atarmısınız.

geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. bende de çerçeve resmen kırıldı yukarıdaki arkadaşın paylaştığı ss lerde ki gibi oldu.ayrıca şarj soketinde de kırık vardı.japon yapıştırıcısı ile hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 8 Şubat 2015; 23:52:04 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.