Şimdi Ara

Paraf / Parafly -Tatilgo / Jolly Tur dan tatil alana 400 tl e varan indirim. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
14
Favori
16.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kampanyada bir tatil sizden bir tatil bizden birleşiyormu yada 7 gece kal 6 gece öde ile?
  • 7 gece kal 6 gece öde nasıl oluyor satın alırken kaç gece alıyorsunuz?

fiyat artıyo çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

Crystal aura beach satın aldık tatilgodan. 6 gece 2730 TL normal .fiyatı ( tatilcom ets vs ... )
    yüzde 5 indirim 2655+ sigorta
    400 paraf 2255 TL
    avantajix 197 TL
    toplam maliyet 2058 TL geldi iyi fiyat gibi bakalım ( 672 TL avantaj)

%5 indirim var mı hocam bu otelde göremedim ben indirimli otellerde de
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

Crystal aura beach satın aldık tatilgodan. 6 gece 2730 TL normal .fiyatı ( tatilcom ets vs ... )
    yüzde 5 indirim 2655+ sigorta
    400 paraf 2255 TL
    avantajix 197 TL
    toplam maliyet 2058 TL geldi iyi fiyat gibi bakalım ( 672 TL avantaj)

%5 indirim var mı hocam bu otelde göremedim ben indirimli otellerde de

Var fiyat hesapladıktan sonra satınal tıkla yukarıda kampanyada çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Titanic Deluxe Belek 16 Ağustos-22 Ağustos 6 gece 4284 + iptal sigortası 4300 küsür tuttu. Avantajix detayına baktım 4008 tl işlemiş. 320 tl onay bekliyor. Neden 4000 ? Alısverişim 4300 tl hadi sigortasını çıkaralım 4284 TL üzerinden neden alınmadı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Beyler Titanic Deluxe Belek 16 Ağustos-22 Ağustos 6 gece 4284 + iptal sigortası 4300 küsür tuttu. Avantajix detayına baktım 4008 tl işlemiş. 320 tl onay bekliyor. Neden 4000 ? Alısverişim 4300 tl hadi sigortasını çıkaralım 4284 TL üzerinden neden alınmadı ?

Avantajix gibi sitelerde vergisiz fiyat üzerinden hesaplanır fiyatlar. KDV falan düşülmüş halidir 4008 TL.
  • Avantajixden ilkkez alisveris yaptım.galiba tatildetken para odenecek bi sıkıntı cıkmaz herhalde.

• Ben kullanmayacağım hakkımı lazım olan varsa yardımcı olabilirim

• Avantajix kullananlar tatilgodan yapilan alisverislerde sikinti var mi. Eksik yansiyor mu. Paramigeriver mi kullanalim yoksa

• Avantajix'te sıkıntı yok.Gece 01:00'da alışveriş yaptım.Sabah 7 gibi 4330 TLlik alısverise 320 tl onay bekliyor yazdı. KDV dahil etmiyormus.4000 tl alısveris gözüküyor Avantajix'te
  • İncekum Beach Resort (ALANYA İNCEKUM) oteli ramazan bayramı sonrası(20 TEMMUZ SONRASI) 6 gün için aldım. toplam 2634 tl tuttu.(30 tl vazgeçme sigortası) 400 tl paraf+195 tl avantajix 9 taksit seçeneği =2.039 tl ye dek geldi.

Sonra oteli aradım evet kaydınız sisteme düşmüş ama fiyatda bir yanlışlık söz konusu dedi acentaya yazdık onlardan cevap bekliyorz dedi. sonra aradım ki resepsiyondaki bayan çıkmış güvenlik çıktı p.tesi geri arayacağım. Yanlışlık varsa bizi bağlar mı arkadaşlar.ben erken rezervasyon kampanyası altında tatilgo.com sitesinde çıkan fiyat üzerinden aldım burdaki yanlışlık beni bağlamayacağını düşünüyorum umarım iptal etmeye çalışmazlar.
  • Arkadaşlar wings otel didim den eşim ve 2 cocugum için rezervasyon yapmak istiyorum 2 yetiskin 2 çocuk seciyorum fakat rezervasyon bolumunde 2 yetiskin 1 cocuk çıkıyor,otele gittigimizde sorun olur mu ?çocuklarım 5ve8 yaşında

• simsiyah1978 kullanıcısına yanıt
    suit oda seçeneği var mı? onu deneyin sonuç ne oluyor görün.
    yada çocuklar aynı tek yatakta yatacaklar, sipariş öncesi tur ve otel ile konuşmak lazım ama.
  • parafly kart limitinin %5 ine kadar paraf para borçlanabiliyorsun.seyahat hattını arayarak cebinden para çıkmadan biletlerini alabilirsin. 800 tl lik uçak bileti için 200 paraf para borçlanıp alırsın.
  • Crystal Tat Beach için Jolly Tur ve Tatilgo'da fiyat farkları var arkadaşlar.

Avantajix, walkman vb. ile uğraşmak istemeyenler için Jolly Tur daha avantajlı görünüyor.

Geçen seneki bonubon efsanesinden sonra bu seneki fiyatlar içime sinmedi ama mevcutlar içinde en oluru bu kampanyaydı sanırım... Geçen sene Crystal De Luxe'deydik, bu sene de başka bir Crystal otelini tercih ettik. Umarım yine sorunsuz bir tatil olur.
  • Ben tatili iptal etmeyi düşünüyorum.Siteden arayıp yanlışlık olduğunu rezervasyonun pazar girişli olarak yapılması gerektiği fakat benim pazartesi olarak rezervasyon yaptığım arzu edersem pazar giriş olarak düzelteceklerini öbür türlü ilave para ödemem gerektiğini söylediler.Pazar boş oda görünmediği için pazartesi alarak aradaki farka razı olmuştum oysa.Sitedeki fiyatlara bakılırsa pazar giriş olursa 300 tl fazla ödemiş görünüyorum aksine ama daha da ödemem gerekiyormuş.Ben de sitede olan fiyat üzerinden ödeme yaptığımı ve ödememin onaylandığını sorumluluğun bana ait olmadığını söyledim.Pazar giriş olursa benim değil kendilerinin paramın geri kalanını ödemeleri gerektiğini söyledim.Epey ilginç bir durum bakalım ne olacak!

Parafta 300 tl yi hala dönem içi işlemlere yansıtmadı.Ya sabır.
  • 16 Ağustos-22 Ağustos 6 gece Titanic Deluxe Belek'i 4284 TL ye aldım. Gece 01:00 gibi aldım sabah 07:00 gibi avantajix'te onay bekleyen 320 TL gözüktü. 1 gün sonra 400 tl de parafly iadesi gözüktü.65 tl de paraf para geldi. Avantajix'e ne zaman onay verirler acaba ?

3500 TL ye oteli almış oldum.Üstüne de uçak biletlerini de dahil edicem.65 TL paraf para 260 liralık ucak bileti ediyor. 3200 tl ye kadar indirdim :) Bonubon kadar olmasa da bence tatil için bu senenin en iyi indirimini Halkbank yaptı.
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Avantajixe onayı vermesi uzun sürmez ama ödemesini siz tatile gidip geldikten sonra yapar .
  • Avantajix iadesi %5'e düşmüş sanırım. Paramıgeriver'de %9,25 neredeyse yarı yarıya farklı. Paramıgeriver üzerinden alışveriş yapanlar bilgi verirse sevinirim,işler avantajix gibi mi işliyor? Geri dönüşler sıkıntısız gerçekleşiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.