Şimdi Ara

Paraf / Parafly -Tatilgo / Jolly Tur dan tatil alana 400 tl e varan indirim. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
14
Favori
16.819
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Delphin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar indirim yapılıp yapılmadığını online işlemlerden nasıl anlayabiliriz. 1500 üzeri tatilgodan çektirdim paraf ile. Şu an provizyonda. Hangi bölümde gözüküyor indirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adivar

arkadaşlar indirim yapılıp yapılmadığını online işlemlerden nasıl anlayabiliriz. 1500 üzeri tatilgodan çektirdim paraf ile. Şu an provizyonda. Hangi bölümde gözüküyor indirim?

Bende de görünmüyor.Mh aradım.Biz de göremiyoruz.Ekstrenize yansıması gerek.Yansımazsa bildirim yaparsınız kayıt açarız dedi. Forumda sadece 1 arkadaşa yansıdı.Onun da ekstre kesilme zamanına denk geldiği içindir.
  • Benim yansidi, provizyonda goremezsiniz, ertesi gun ilk taksitle beraber, + olarak donem ici islemlerde gorursunuz. Aceleye ve panige gerek yok, problem olmuyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Benim yansidi, provizyonda goremezsiniz, ertesi gun ilk taksitle beraber, + olarak donem ici islemlerde gorursunuz. Aceleye ve panige gerek yok, problem olmuyor..

11 nde işlem yaptım.Hala görünmüyor.Şartlar arasında sanal kartlar dahil değildir yazmıyor ama belki yanlış işlem yapmışlardır diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Benim yansidi, provizyonda goremezsiniz, ertesi gun ilk taksitle beraber, + olarak donem ici islemlerde gorursunuz. Aceleye ve panige gerek yok, problem olmuyor..

11 nde işlem yaptım.Hala görünmüyor.Şartlar arasında sanal kartlar dahil değildir yazmıyor ama belki yanlış işlem yapmışlardır diye düşündüm.

Donem ici islemlere yansidimi? Taksidiniz donem ici islemlerde gorunuyor ve indirim gorunmuyorsa sorun olabilir, zira benimki ertesi gun taksidimle birlikte ayni anda donemici islemlere dustu..

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Evet indirim görünmüyor.Az önce tekrar aradım.Müşteri temsilcisi sorun görünmüyor ekstrenize yansıyacak dedi yine.Paraf gunum indirimi ve yüzde 1 paraf para görünüyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

Evet indirim görünmüyor.Az önce tekrar aradım.Müşteri temsilcisi sorun görünmüyor ekstrenize yansıyacak dedi yine.Paraf gunum indirimi ve yüzde 1 paraf para görünüyor sadece.

İlginc, inşallah sorun olmaz..

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Sağol.Olursa da paşa paşa verirler herhalde.Sanal kartlar dahil değildir diye yazmıyor jenerikte.
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    tatilgo ve jolly tur ikisi için de bu paraf indirimi geçerli. Mesajla herhangi bir katılım yok. Siz alışverişi yapın +400 tl kredi kartınıza yatsın.

Alamama sorunu avantajixde değildi, sitenin kendisinde bir sorun vardı ve bu gün itibarıyla düzelttiler.
  • 2 oda alınabiliyor mu bir dener misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bana gelen mailde sadece jolytur diyor. Mailede tatilgo içinde indirim yok gibi.
    Sizde durum nedir ? Öncesinde msj atmak vs gerekiyormu kampanyaya dahil olmak için. Nasıl alım yapacagiz ?

Ayrica avantajiz den alamayanlar için simdi baktım ki paramigeriver.com dan da %8 indirim var. Oradan deneyen oldu mu ?
    Oradan ben 140 tl civarı geri idae almıştım daha once. Guvenilir sitedir ama iki aydan sonra paralar yatıyor

Tatilgo'nun ana sayfasında var ektre indirimi. Ben de jolly tur'un sitesinde göremedim paraf kampanyasını
  • fortuneteller kullanıcısına yanıt
     Paraf / Parafly -Tatilgo / Jolly Tur dan tatil alana 400 tl e varan indirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıdemli Yarbay -- 14 Şubat 2015; 0:22:22 >
  • x15 kullanıcısına yanıt
    PAraf günümde extra nasıl bir avantaj olacak?
  • ilk3r İ kullanıcısına yanıt
    20 tl ekstrenize indirim olarak yansıyacak.
  • böyle işe

2500 tl lik tatili, 1900 e getiriyorum ama iki kişi ucak bileti 750 ila 900 tl arasında olunca ben oyle tatilin...
  • benim de dönemiçi işlemlere geçmiş fakat indirim yansımamış daha.

"13.02.2015 E/TATILGO.COM İSTANBUL 268,75 TL 1.343,75 / 6 - 1. Taksit"

şeklinde gözüküyor.
  • Bende aldım bakalım tatili hadi hayirlisi 2050 lık tatili 300 paraf+150 avantajix combo yaptım haber veren arkadaş 10 numarasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trbist -- 14 Şubat 2015; 14:34:18 >
  • Kartı olmayıp indirimden yararlanmak isteyen arkadaşlar varsa mesaj atabilirler.
  • Avantajıx kullanipta walkman hediye alan var mi ?bana vermediler de

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.