Şimdi Ara

OnePlus, One cihazında Lollipop sürümü çalışan bir video yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OnePlus, One cihazında Lollipop sürümü çalışan bir video yayınladı

Geçtiğimiz günlerde "OnePlus yeni ROM'u Oxygen OS'i 12 Şubatta tanıtacak" haberini sizlerle paylaşmıştık. One Plus'ın yeni ROM'unu tanıtmasına 10 günden az bir süre kalırken bu kez One cihazında Android 5.0 Lollipop sürümünün çalıştığı bir video yayınladı.

"OnePlus One daha tatlı olacak. Çok yakında." ismiyle paylaşılan kısa videonun açıklama kısmında kullanıcıların kısa bir süre sonra Lollipop güncellemesine kavuşacakları belirtilmiş. Ayrıca video'da Android sürümünün gösterildiği kısımda cihazın Android 5.0 sürümünde çalıştığı görülüyor, videoya bakılırsa güncelleme bir sonraki sürüm olan 5.0.1'i içermeyecek.

Şirket kesin bir tarih vermekten kaçınsa da kullanıcıların güncellemeyi kısa süre içinde alacakları düşünülüyor.

• Video'yu ekledim sanıyordum gözden kaçırmışım, kusura bakmayın.
    Bazı kullanıcılar haberlere ana sayfadan ulaşıyor, onlara kolaylık olması açısından haberin altına ekliyorum.
    Çok teşekkürler
  • yaptığım en güzel yatırımdı bu telefonu almak :D ilk 3 ay çileden çıkattı gerçi ekran sorunları sebebi ile ama soradan stabil harika bişi oldu :) 28 ay daa telefo almam herhalde :D başına bi iş gelmediği müddetçe

• Biz hala Jelly Bean

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu rom yayımlanmamışmıydı ben indirip bi tane kurdum gerçekten çok kullanışlı kullanıcı hesabı felan vardı yalnı 4k video kayıt yapmıyordu her gün yeni güncelleme geliyordu onun için eski roma tekrar döndüm böyle bir telefonun Türkiyede sartılmaması büyük ayıp :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.