Şimdi Ara

Satılık PS3 320 GB + 49 OYUN + 2 KOL + Move 1500tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık PS3 320 GB + 49 OYUN + 2 KOL + Move 1500tl
    Evet arkadaşlar PS4 e geçmek istediğimden dolayı PS3'mü satıyorum. 2012 yılının Temmuz ayında MediaMarktan 1000 tl ye almıştım. Bildğiniz gibi şimdi fiyatları 400-500 kadar inmiş durumda. PS3 320GB'dır. Versiyonu 4.66'dır. Modeli Cech-3004-B Date code 2A yani downgrade edilmeyen modeldir. (Cobra odeyle kırılıyo lakin fiyatı 150-200). Fakat yanında bir çok oyun veriyorum kırdırmanızı tavsye etmem Orjinal her zaman candır

Yanında 2 kol (kozmetik açıdan 9/10 alır, ayrıca özel slikon dualshock3 kılıfıda vericem), Move kol ve Move kamera ve yanında 49 oyun veriyorum( 40'ı Kutulu 9'u PSNden alınma oyunlardır) Liste aşağıdaki gibidir

THE LAST OF US = 50
    METAL GEAR SOLİD V GROUND ZEROES 50
    METAL GEAR SOLİD HD COLLECTİON 50
    METAL GEAR SOLİD 4 GUNS OF THE PATRİOTS 20
    GRAND THEFT AUTO V 70
    GRAND THEFT AUTO IV EPİSODE OF LİBERTY CİTY 40
    GRAND THEFT AUTO IV 30
    MAX PAYNE 3 35
    L.A NOİRE THE COMPLETE EDİTİON 30
    RED DEAD REDEMPTİON GAME OF THE YEAR EDİTİON 40
    MORTAL KOMBAT 9 40
    FARCRY 3 40
    THE AMAZİNG SPİDERMAN 40
    HİTMAN ABSOLUTİON 35
    SLEEPİNG DOGS 35
    DEUS EX HUMAN REVOLUTİON 30
    UNCHARTED 3 GAME OF THE YEAR 35
    UNCHARTED 2 GAME OF THE YEAR 30
    UNCHARTED 1 25
    GOD OF WAR 3 30
    GOD OF WAR COLLECTİON VOL 1 30
    GOD OF WAR COLLECTİON VOL 2 35
    HEAVY RAİN 30
    KİLLZONE 3 30
    SİLENT HİLL HD COLLECTİON 40
    WWE 13 30
    NEED FOR SPEED HOT PURSUİT L.E 30
    ASSASİNS CREED 3 40
    ASSASİNS CREED REVELATİONS (içinde ac 1 de var) 30
    ASSASİNS CREED BROTHERHOOD 30
    ASSASİNS CREED 2 25
    SPLİNTER CELL HD TRİLOGY COLLECTİON (1,2,3) 35
    RESİDENT EVİL 5 30
    CALL OF DUTY BLACK OPS 30
    CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 25
    CALL OF DUTY MODERN WARFARE 20
    FİFA 13 10
    FİFA 12 5
    TRON EVULİTİON 20
    NBA 2K11 5

PSN'deki OYUNLAR
    THE EVİL WİTHİN
    İNJUSTİCE
    BORDERLANDS 2
    MANHUNT
    DOOM 3 BFG EDİTİON
    JUST CAUSE 2
    NEED FOR SPEED MOSTWANTED 2012
    MİRROR'S EDGE
    AMY

Ayrıca Xbox360 RAGE alan arkadaşa hediyemdir

Oyunların toplam fiyatı 1285'dir. 320gb makinede 400 desek 1685 eder ben 1500'e bırakıyorum. PS4 ALACAĞIMDAN DOLAYI PS4'LE TAKAS EDEBİLİRİM. İstanbul Ümraniye tarafı elden Elden Teslim edebilirim. Diğer yerlere (Avrupa Yakası dahil) Önce eft sonra kargo şeklinde olucaktır. Pazarlık için PM atmayın zaten normal ederi 1685 di 1500e çektim.

Not, Bu forumda 3 yıldır dikkat ettiğim bir şey var o da ilan açanlara bazı arkadaşlar kendi görüşlernce gereksiz yorumlarda bulunuyolar. Lütfen bu tarz girişimlerde bulunmayın. Sonuçta Kimse sizi almak için zorlamıyor. Yani böyle şeyler için birbirimizi üzmeyelim lütfen
    7/24 İstediğinizi çekinmeden sorabilirsiniz
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : UPS İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: Behzat.Ç
    Versiyonu 4.66'dır. Modeli Cech-3004-B Date code 2A yani downgrade edilmeyen modeldir. (Cobra odeyle kırılıyo lakin fiyatı 150-200).

Cobra ile sadece 4.55 e kadar olan versiyonlar kırılıyor yani sizin makine kırılmaz + 1000 lira nakit düşünürseniz görüşelim psn hesabı ve psn oyunlarıda sizde kalabilir
    0555 366 55 03
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Versiyonu 4.66'dır. Modeli Cech-3004-B Date code 2A yani downgrade edilmeyen modeldir. (Cobra odeyle kırılıyo lakin fiyatı 150-200).

Cobra ile sadece 4.55 e kadar olan versiyonlar kırılıyor yani sizin makine kırılmaz + 1000 lira nakit düşünürseniz görüşelim psn hesabı ve psn oyunlarıda sizde kalabilir
    0555 366 55 03

Hocam benim bir arkdaşımın benim makinemden aynısı var ve biz yaklaşık 1 ay önce kendisiyle online oynuyoduk ve muhtemen online oynadğımıza göre onun versiyonuda benle aynıdır diye düşünüyorum ( sonuçta online oynamak için son versiyon olması gerekiyo diye biliyorum) ve kendisi yaklaşık 2 hafta önce kırdırdı cobra ode ile ve cobra ode versyon sınırlaması yoktur. fiyat olarak da ilanda ne yazıyosa o dur

• Öyle bişey yok 4.55 üstü kırılmaz
  • fiyat iyi 50 oyunla kırık diye 700 800 e almaktansa bu şekil almak daha mantıklı güzel oyunlar var exler felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

Öyle bişey yok 4.55 üstü kırılmaz

hocam arkadaş şuan cobra ode sayesinde oynuyo
    bu arada buyrun
    http://www.newgamex.com/48-cobra-ode-4-66-versiyonlu-ps3-lere-montaj-yapiyoruz.html

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathFor81

fiyat iyi 50 oyunla kırık diye 700 800 e almaktansa bu şekil almak daha mantıklı güzel oyunlar var exler felan

Başta kırdırsammı diye düşünmedim değil aslında ama arşiv yapmak bir başka

• quote:

quote:

fiyat iyi 50 oyunla kırık diye 700 800 e almaktansa bu şekil almak daha mantıklı güzel oyunlar var exler felan

ben beğendim kardeşim setini muhtemelen alcak kişiye bi 100 200 daha düşersin bence gayet güzel set
  • Az önce aradım da ve işlemi yaptıklarını 4.66 versiyonda çalıştığını söylediler

• quote:

quote:

quote:

ben beğendim kardeşim setini muhtemelen alcak kişiye bi 100 200 daha düşersin bence gayet güzel set

Şuan 185 indirdim 1500 iyi fiyat aslında bakalım biraz daha zorlarım belki ps4 alıcağım için (birde oyunları var tabi uygun bütçe ayarlıyorum :) bu arada aklıma gelmişken geçen bir ps3 oyun alıp satan yere gittim adam bu sete 500 dedi yav dalga geçiyolar resmen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şuan 185 indirdim 1500 iyi fiyat aslında bakalım biraz daha zorlarım belki ps4 alıcağım için (birde oyunları var tabi uygun bütçe ayarlıyorum :) bu arada aklıma gelmişken geçen bir ps3 oyun alıp satan yere gittim adam bu sete 500 dedi yav dalga geçiyolar resmen

fiyat iyide şimdi yeni nesil olunca bide fiyatlar düşünce ps3 1500 e satman biraz kolay olmayabilir. ama bence ederine yakın güzel bi set. ps3 arayan biri olsam senle pazarlığa girerdim

• DeathFor81 kullanıcısına yanıt
    Aynen yeni nesil etkiliyo baya ama değerinin çok çok altında satmakta istemiyorum işte. Acelem yok zaten satılırsa satılır yani

• Bgun teklif aldim bu sete karsilik Ps4 + 1 oyun + 1 Kol ve 200 fark istyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODE -RED- -- 5 Şubat 2015; 11:53:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bgun teklif aldim bu sete karsilik Ps4 + 1 oyun + 1 Kol ve 200 fark istyo

ps4 2. el 800 900 e rahat bulursun ben olsam fark isterim 200 300 lira
  • Valla bide diyo ps3 oyunlari artik para etmiyo ne verion diyom ps4 + fifa 14 dio dedim yuh vere vere 14 mi verionuz suan 20 tl fifa 14 tm infamous veririz dedi. Filn birde makine 2.el ve it garantiliymis. Bir arkadasim vardi gecen onun arkadasi takasladi ps4 le makinesini. Dedim ne kadar verdi
    Ps3 320gb + gta 5 uste 500 verup ps4 almis dedim yuh bende 50 oyun var 2 kol var move var e makinede ayni adam uste 200 istiyo hala bakalim kadikoyde biraz daha insan yerine koyuyolar orayi biraz arastircam

• quote:

Valla bide diyo ps3 oyunlari artik para etmiyo ne verion diyom ps4 + fifa 14 dio dedim yuh vere vere 14 mi verionuz suan 20 tl fifa 14 tm infamous veririz dedi. Filn birde makine 2.el ve it garantiliymis. Bir arkadasim vardi gecen onun arkadasi takasladi ps4 le makinesini. Dedim ne kadar verdi
    Ps3 320gb + gta 5 uste 500 verup ps4 almis dedim yuh bende 50 oyun var 2 kol var move var e makinede ayni adam uste 200 istiyo hala bakalim kadikoyde biraz daha insan yerine koyuyolar orayi biraz arastircam

mağzadaya satmaya çalışırsan öldürdükçe öldürürler. 1500 olmasada 1000-1200 aralığında veren çıkabilir abi senin cihaza sahibindende ver bi ilan
  • Koyucam oraya ya adamlar orda ucmus 12 gb makine 500 den gidiyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.