Şimdi Ara

NOTE 4 Telefon Aramasını Cevaplayınca Zil Sesi Cızırdıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi telefona çağrı geldiğinde normal çalıyor telefon fakat cevaplamak için ana menü tuşuna basınca ya da yeşil cevaplama tuşunu kaydırınca bi anda çalan zil sesinde bi patlama ve cızırtı oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

• Güncel..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar rica etsem telefonunuzun zil sesi seviyesini maksimuma getirip bi deneyebilir misiniz?
  • arastgeldi A kullanıcısına yanıt
    Arkadaş aynı sorun ben de de var 10 kere gelen aramayı yanıtlarsam 6 sın da kesin o aşırı bşr patlama gibi yüksek ses bende de geliyor.

• arastgeldi A kullanıcısına yanıt
    Bende 2 gün önce Note 4 aldım. Aynı sorun bende de var.
  • Format attım telefona fakat hala aynı. Sanırım servise vereceğim telefonu

• Arkadaslar sorun bendede var cozum bulabildiniz mi gelisme var mi?

• Note 4 almak istiyorum ama bu tür sorunlar beni bu telefondan uzaklaştırıyor. Son durum nedir acaba? Servisten cevap alan var mıdır?
  • Sogutacak kadar buyuk bir problem degil bence ama keske biri cevap verseymis sorun ile ilgili..

• Konuyu açan kişi olarak telefonu servise vermedim ama kullanımda herhangi bir sorun teşkil etmediğine kanaat getirdim. Telefon şu an piyasadaki en iyi telefonlardan belki de en iyisi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

• Guncelleme gelince duzelir belki

• Merhaba,

Ben de bu ses patlaması(sanki çağrıyı cevapladığım anda birisi telefon hoparlörünün gırtlağını sıkıyormuş gibi) nedeniyle 2 gün önce servise bıraktım telefonu. Servis yeni yazılım yüklediğini söyledi. Sonra kontrol ettim sorun aynen devam ediyor. Teknik servis personeli ile konuştuk. Aynı sorun Gakaxy S5 te de olmuş zamanında. Güncelleme ile düzelmiş. Bunun donanımsal olmadığını ve gereken yerlere bu durumu bildirdiklerini söylediler. Yazılım güncellemesi için beklemekten başka çare yok. Serviste başka bir Note 4 ile de aynı sorunu görünce ikna oldum. Şimdi sizlerde de aynı sorunu görünce tam inandım. Bilginize.
  • son güncelleme ile sorun çözülmüş bilginize
  • Telefon cevaplama sirasinda zil sesinin sonunda cikan acayip rahatsiz edici patlama cizirdama karisik ses icin cihazi servise verdim, servisin dedigi; genel merkeze iletmisler bu sorunu ariza olarak gormuyormus samsung, boyle sacma bisey mi var ya, o kadar para verip iyi bir telefon aliyorsun, boyle bir sorun var ve hic bisey yapmiyorlar, samsungcuyum ama servis ve yazilim destekleri berbat. Herkes sikayette bulunsun belki biseyler yaparlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.