Şimdi Ara

HTC One M8 Android Lollipop'tan Memnun Musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1)Cihaz efektler ve art makinesi yüzünden Android 4.4.4'e göre biraz hantal
    2) Uygulamaların çoğu gerçek anlamda art moduna uyarlanmadığı için bazı yerlerde anlık takilmalar oluyor
    3) Birçok hata var sürümde

İyi olarak tema gelişmiş hoş olmuş ve bazı uygulamalarda android kitkata göre daha stabil ve hızlı.

Biraz daha gelistirilmesi lazım ve güncellemeyi düşünenlere pek tavsiye etmiyorum 2 ay kadar kitkat kullanmaya devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben çok memnunum valla, efektler falan zaten çok şık benim kullandığım uygulamaların performansı da ya aynı ya da hızlandı.
  • Ben memnun degilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarj hızlı yemesi ve uygulama toplu kapama olmaması harici bir sıkıntı yok. sarj daha hızlı yiyor gibi geldi bana.
  • Heydudee H kullanıcısına yanıt
    şarj konusunda biraz hızlı gidiyor genel olarak bir sıkıntı göremedim ben. 1-2 ay içinde geri dönüşler olacaktır güncelleme gelecektir. o zaman iyi olacağına inanıyorum
  • Recovery mode alıp wipe cache partittion yaparsanız sarj konusu ve uygulama takılma ve yavaşlığında düzelme olacaktır. Uygulama toplu kapatma ise ; son uygulamaları açıp sağ üst köşedeki 3 noktaya tıklayıp oradan tablo görünümünü seçin. Eski uygulama ekranına geri dönecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drk_m -- 6 Şubat 2015; 12:14:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.