Şimdi Ara

Htc ONE M8 mikrofon sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 4 aydır m8 kullanıcısıyım ve 1 aydır telefonumda telefon konuşması sırasından problem yaşıyorum. Karşı taraftan sürekli ses boğuk ve kısık geliyor tepkisi alıyorum fakat konuşma sırasında hoparlöre alınca bu sorun düzeliyor ama toplum içinde hoparlörle konuşamadığımdan sürekli bu sorunla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek biri varmıdır acaba?

• Servise neden götürmüyorsunuz, yurtdışı mı cihaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VivaChavez

Yaklaşık 4 aydır m8 kullanıcısıyım ve 1 aydır telefonumda telefon konuşması sırasından problem yaşıyorum. Karşı taraftan sürekli ses boğuk ve kısık geliyor tepkisi alıyorum fakat konuşma sırasında hoparlöre alınca bu sorun düzeliyor ama toplum içinde hoparlörle konuşamadığımdan sürekli bu sorunla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek biri varmıdır acaba?

hocam ne kadar ilginç gelsede m8de bu sorun aldıktan 2-3 ay sonra başlıyor yapman gereken bir dış fırcası ile yumusak bir şekilde hoparlörün delşklerini fırcalamak. bendede kamerada bulanıklık vardı lens temiz değildi biri bana diş macunu bildiğimiz diş macunu ile temizlememi söyledi ve gerçekten cillop gibi çekiyor. Dediğim yöntemi yaparak sorunu çözelbilirsiniz. Lakin fazla astırmayın teller içine girmesin :) :)

• Sorun yazilimsal dis fırçası olayı m7 için :D M8'in ses deliklerine toz girmiyor kolay kolay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam servise vermek istemiyorum eğer ki yazılımsal bir olay veya arkadaşın dediği gibi bir diş fırçasıyla olacak kadar kolaysa. Çünkü giden telefon 1 ay gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathOrLife7

quote:

Yaklaşık 4 aydır m8 kullanıcısıyım ve 1 aydır telefonumda telefon konuşması sırasından problem yaşıyorum. Karşı taraftan sürekli ses boğuk ve kısık geliyor tepkisi alıyorum fakat konuşma sırasında hoparlöre alınca bu sorun düzeliyor ama toplum içinde hoparlörle konuşamadığımdan sürekli bu sorunla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek biri varmıdır acaba?

hocam ne kadar ilginç gelsede m8de bu sorun aldıktan 2-3 ay sonra başlıyor yapman gereken bir dış fırcası ile yumusak bir şekilde hoparlörün delşklerini fırcalamak. bendede kamerada bulanıklık vardı lens temiz değildi biri bana diş macunu bildiğimiz diş macunu ile temizlememi söyledi ve gerçekten cillop gibi çekiyor. Dediğim yöntemi yaparak sorunu çözelbilirsiniz. Lakin fazla astırmayın teller içine girmesin :) :)

Hocam bu m8'in mikrofonu nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: reber65

quote:

Orijinalden alıntı: DeathOrLife7

quote:

Hocam bu m8'in mikrofonu nerede?

m8 ön yüz alt üst delikler hopörler ve ayrıca alt deliklerde mikrafon mevcut

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.