Şimdi Ara

Samsung S3 Ram problemi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, telefonum yaklaşık 700 MB ram kullanıyordu. Bu sebepten fabrika ayarlarına döndüm ancak, halen 700 MB bir kullanım var. Bunun sebebi nedir ? Bir çok programı denedim olumlu sonuç alamadım. Ney kasıyor bu kadar telefonu ?

• Root rom kernel konularini bir arastirin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Root rom kernel konularini bir arastirin derim

Bunu yazmaya geldim, gidiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çare CyanogenMod
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5krilleX

Merhabalar, telefonum yaklaşık 700 MB ram kullanıyordu. Bu sebepten fabrika ayarlarına döndüm ancak, halen 700 MB bir kullanım var. Bunun sebebi nedir ? Bir çok programı denedim olumlu sonuç alamadım. Ney kasıyor bu kadar telefonu ?

Hocam yok root yapmam dersen ayarlardan saçma sapan uygulamaları( chat on, s link, s suggest vs.) devre dışı bırakırsan bir nebze fayda sağlıyor :D
  • Arkadaşlar benim telefonum samsung galaxy grand 2. Bu telefonun özelliklerine baktım internetten ram ı 1,5 gb yazıyor. Ama telefonu aldım ram ına bakim dedim ram 1,35 yazıyor. Sizce normal mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candypaşa11

Arkadaşlar benim telefonum samsung galaxy grand 2. Bu telefonun özelliklerine baktım internetten ram ı 1,5 gb yazıyor. Ama telefonu aldım ram ına bakim dedim ram 1,35 yazıyor. Sizce normal mi ?

Normal sisteme ayrılan miktar oluyor diğeri. S4 Mini'de 1.31 GB kullanıcı için sunulmuş mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spudnski

quote:

Orijinalden alıntı: 5krilleX

Merhabalar, telefonum yaklaşık 700 MB ram kullanıyordu. Bu sebepten fabrika ayarlarına döndüm ancak, halen 700 MB bir kullanım var. Bunun sebebi nedir ? Bir çok programı denedim olumlu sonuç alamadım. Ney kasıyor bu kadar telefonu ?

Hocam yok root yapmam dersen ayarlardan saçma sapan uygulamaları( chat on, s link, s suggest vs.) devre dışı bırakırsan bir nebze fayda sağlıyor :D

Aynen o dediğini yaptım rahatladı biraz, bunun yanı sıra hafıza kartınıda söktüm fark etti.
  • azizerkan07 A kullanıcısına yanıt
    Anlamadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: candypaşa11

Anlamadım ya

neyi anlamadınız hocam
  • Simdi benim telefonum galaxy grand 2. Ram`ı aslında 1,5gb ama benim telefonumda 1,35 yazıyor. 1,50gb yazması gerekmiyor mu ?

• candypaşa11 C kullanıcısına yanıt
    Hocam normal. Ben s4 kullanıyorum 2 gb diyolar ama 1.82 yazıyo. Ki o ram fazlasıyla yeter sorun etmeyin. Normal yani.

• Tamam anladım teşekkürler. :)
  • android 4.1.2 ye geri dön. günümüz galaxy s5i gibi kullan.. sadece oyunlarda o performansı alamazsın :)
  • Bence hiç uğraşmayın direk cm12 kurun derim. Su son sürümler oldukça stabil ve rami oldukça verimli kullanıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.