Şimdi Ara

Hayalet dedektörü cebe giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hayalet dedektörü cebe giriyor

Hayalet Avcıları filmi ile birlikte teknolojinin hayaletleri nasıl tespit edebileceği ve yakalayacağı seyircilere gösterilmişti. Uzun zamandır teknolojinin hayaletleri bulabileceğine dair teoriler ortaya atılmıştı. Şimdi ise bu konu ete kemiğe büründü.

GhostArk tarafından geliştirilen cep dedektörü doğa üstü varlıkların tespit edilebilmesini amaçlıyor. Doğa üstü yaratıkların bulundukları ortamda bazı değerleri değiştirebildiğinden hareketle yola çıkan GhostArk, elektromanyetik alan ölçer, gece görüş sistemi, yüksek hassasiyetli mikrofon, radyo frekans toplayıcı, atmosfer basıncı ve sıcaklık için hassas sensörler şeklinde bir dizi algılayıcıya sahip. Cihaz ortamda herhangi bir değer algıladığında anında kullanıcıya iletiyor. 

Akıllıca bir fikir gibi görünen GhostArk bununla birlikte herhangi bir akademik onaydan geçmiş değil. Bu bakımdan elde edilen bulguların gerçek olarak nitelendirilmesi biraz zor görünüyor. Konsept biraz maceraya yönelikmiş hissi uyandırıyor. 

GhostArk ile ilgili şu anda ortada sadece 3D modellemeler ve test prototipleri mevcut. Ancak firma yaz aylarında nihai ürünü piyasaya sürmeyi planlıyor. Cihaz ön siparişte ilk alıcılar için 199$ iken piyasaya çıktığında 249$ fiyat etiketine sahip olacak.  

• Safsata dedektörü. Para kazanmanın en garantili yolu. Canı çektikçe alarm verecek böylece kimse itiraz edemeyecek. Kesin bir bildiği vardır :)

• Enteresan. Ve gereksiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para kazanma cihazı yapmıslar

• Bu firma hayalet kapanıda yapar xD

• İnsanları soyup kafayı yedirtecekeler lüzümsuz işlerle...

• Yeni bir para tuzagi, bunlara inananlara sasiyorum doğrusu

• Cihaz mezarlıkta yapılan testleri başarıyla geçmiş.
    Yeni güncelleme ile ruh çağırma opsiyonu eklenecekmiş.

• Aslında hoşuma gidiyor böyle şeyler fiyatı uygun hobisi olan yapar gece ormana gece görüşlü kameramla girmişliğim var . Bir bulguya rastlayamadım cinler var inlerde yaşar ve zaman kavramını size unutturur bu cihaz ne kadar işe yarar bu kavramlarda merak ettim doğrusu
  • Bence bunu değil G2 alın
  • Aptal turnusolu (tabi eğlence olsun diye satın alanlar dışında).
  • Ee bu benim ne işime yarayacak? Bi de buna para verecek enayileri düşünemiyorum , çok saçma
  • Zamanında denge bilekliği diye marka vurup 20 25tlden vurgun yaptılar . Dünya genelinde iyi para kaldırdılar. İnsanlık oyuna geldimi geliyor ırkı farketmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Flash tv Reklam Sponsoru belli oldu desene

• quote:

Orijinalden alıntı: XQS

Aslında hoşuma gidiyor böyle şeyler fiyatı uygun hobisi olan yapar gece ormana gece görüşlü kameramla girmişliğim var . Bir bulguya rastlayamadım cinler var inlerde yaşar ve zaman kavramını size unutturur bu cihaz ne kadar işe yarar bu kavramlarda merak ettim doğrusu

Hocam gece görüşlü kameranızın marka modeli nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • supernatural tarzı :)

• Ne kadar boş yorumlar var. Bu cihazla hayalet tespit edilip edilemeyeceği ayrı konu ama yaptığını iddia ettiği işleri yapmayan alet oyuncak diye bu fiyata satılmaz. Onu sadece Türkiye'de yaparlar. Zaten bu şeyleri ölçmek zor bir şey de değil, bazılarını cep telefonları da ölçüyor. Param olsa alırdım şahsen, çünkü her şeye mana bulmak yerine küçük şeylerden keyif almasını biliyorum. Size de öneririm.

• supernatural izlemişler
  • bunun yerine deprem ölçüm cihazı yap deseniz inanın yapmazlar böyle cebe girecek bir alet, popüler kültürün getirileri işte saçma sapan aletler
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

quote:

Orijinalden alıntı: XQS

Aslında hoşuma gidiyor böyle şeyler fiyatı uygun hobisi olan yapar gece ormana gece görüşlü kameramla girmişliğim var . Bir bulguya rastlayamadım cinler var inlerde yaşar ve zaman kavramını size unutturur bu cihaz ne kadar işe yarar bu kavramlarda merak ettim doğrusu

Hocam gece görüşlü kameranızın marka modeli nedir?

Sony handycam dvd105 olması gerekiyor bu eski tabi yeni almayı planlıyorum elime para geçince profesyonel kullanım olan :D bunların yenileri var hdr onlara bakabilirsiniz iyi akşamlar :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.