Şimdi Ara

HANGİ NAVİGASYONU ALMALIYIM?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır navigasyon modellerine özelliklerine bakıyorum. Fakat aradığımız her özelliğin bulunduğu ve kaliteli bi cihazla bütünleştiği bir navigasyon yok denilebilir. en son iki model arasında kaldım.

Navitech VR-761 T Primo 7 inç TV´li VR Navigasyon
    Bu modelde aradığım özellikler mevcut yazılımı ekstra fonksiyonları çok cazip geldi. Fakat Navitech cihaz kalitesini ve menü kolaylığını bilmiyorum.

Bir diğeri ise;

Garmin Nuvi 2797LM 7 inç Navigasyon Cihazı
    Bu modelde AV-Video girişi yok malesef ve sesli adres giremiyoruz fakat markasının iyi olduğunu biliyorum.

Navitech kullananlar varsa o markayı önerirler mi? Donma veya fonksiyonel sorunlar yaşar mıyım. Önerilirse tercihim özelliklerinden yana Navitech'tir.
    Veya onun yerine aldığım navigasyondan daha emin olabilmem için özelliklerden feragat edip Garmin'i mi almalıyım?

Cevaplayan arkadaşlara Tşkler..

• bildiğim kadarı ile bizim yerli ithalatçılar . hala rezistif ekranlı navigasyonları millete sokmakla meşguller.
    dünyada kalemli rezistive ekran kalmadı bizimkiler stok tüketmekle meşgul .
    android navigasyonlara bak arkadaşım . hem hesaplı hemde kapasitif ekran .
    http://www.aliexpress.com/premium/android-navigation.html?g=y&needQuery=n&SearchText=android%2Bnavigation&CatId=200003571&shipCountry=tr&initiative_id=SB_20150202212646&isrefine=y
  • Peki bu ürünü alacak olsa yurtdışından geldiği için gümrük vergisi ne olacak, bir de sesli yönlendirme, harita desteği vs? Yani o ürünü almakla memnun kalacak mı acaba?
  • gümrük sıkıntı yaratmaz arkadaşım .
    sizin bilginiz yoksa android dili için satıcılarla görüşmeniz lazım . benim için sıkıntı yaratmaz her türlü dönüşümü hallederim .
  • Ne demek istediğinizi tam anlamadım açıkcası. Ama bildiğim kadarıyla 75euro üzeri olan yurtdışından gelen ürünler için gümrük vergisi mecburi. Android dilinden kastınız nedir bunu da anlamadım :S
  • 115 dolar faturası olsa gümrük vergisi 10 usd .gerisini satıcıya sor.
    androidden anlamıyorsan ingilizcende yoksa bu ürünü alamazsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallouS1

Arkadaşlar uzun zamandır navigasyon modellerine özelliklerine bakıyorum. Fakat aradığımız her özelliğin bulunduğu ve kaliteli bi cihazla bütünleştiği bir navigasyon yok denilebilir. en son iki model arasında kaldım.

Navitech VR-761 T Primo 7 inç TV´li VR Navigasyon
    Bu modelde aradığım özellikler mevcut yazılımı ekstra fonksiyonları çok cazip geldi. Fakat Navitech cihaz kalitesini ve menü kolaylığını bilmiyorum.

Bir diğeri ise;

Garmin Nuvi 2797LM 7 inç Navigasyon Cihazı
    Bu modelde AV-Video girişi yok malesef ve sesli adres giremiyoruz fakat markasının iyi olduğunu biliyorum.

Navitech kullananlar varsa o markayı önerirler mi? Donma veya fonksiyonel sorunlar yaşar mıyım. Önerilirse tercihim özelliklerinden yana Navitech'tir.
    Veya onun yerine aldığım navigasyondan daha emin olabilmem için özelliklerden feragat edip Garmin'i mi almalıyım?

Cevaplayan arkadaşlara Tşkler..

Navitech VR-M552 2 ay önce aldım memnunum akıcı kullanım kolay f/p ürünü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.